خبر

 • تک بورد - ال‌جی تلویزیون باتری‌دار خود را با پایه غلتشی و یک تلویزیون OLED پنهان نشان می‌دهد

  ال‌جی تلویزیون باتری‌دار خود را با پایه غلتشی و یک تلویزیون OLED پنهان نشان می‌دهد


  1 ماه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ممکن است هنوز چند هفته دیگر به CES باقی مانده باشد، اما این موضوع باعث نشده است که ال‌جی دو تلویزیون غیرمتعارف را قبل از نمایشگاه لاس وگاس به نمایش بگذارد، یکی از آنها مجموعه‌ای با باتری است که می‌توانید روی یک پایه قابل حمل آن را بچرخانید.

  LG StandbyME طراحی عجیبی مانند نام خود دارد. این تلویزیون 27 اینچی به لطف باتری یکپارچه و پایه قابل تنظیم ارتفاع با چرخ‌هایی که به کاربران اجازه می‌دهد بچرخند، کج کرده و صفحه را به حالت عمودی حرکت دهند، قابل حمل است (تا حدی). همچنین می‌توانید نمایشگر را از پایه جدا کنید و آن را در هر مکانی قرار دهید، به طوری که صدای آن را شبیه یک تبلت بزرگ کنید—این صفحه دارای رابط صفحه نمایش لمسی است—البته با عملکرد محدود. یک روکش پارچه ای در قسمت عقب وجود دارد که هنگام استراحت روی پاها باید زیبا باشد.

  https://techbord. com <b>ال‌جی</b> <b>تلویزیون</b> <b>باتری‌دار</b> خود را با <b>پایه</b> <b>غلتشی</b> و <b>تلویزیون</b> <b>OLED</b> <b>پنهان</b> <b>نشان</b> می‌دهد

  StandbyME آینه‌کاری صفحه‌نمایش اندروید و iOS را ارائه می‌دهد، که باید با حالت پرتره مانند سامسونگ به خوبی کار کند. سرو همچنین می‌توانید عملکرد اتصال به جفت NFC و پایه تلفن اختیاری، برنامه‌های پخش جریانی، یک پورت USB، حداقل یک ورودی HDMI، کنترل‌های لمسی و اشاره‌ای، و یک کنترل از راه دور را دریافت کنید.

  در مورد عمر باتری، LG می‌گوید سه ساعت با یک بار شارژ ارائه می‌کند، بنابراین اگر می‌خواهید از یک حماسه طولانی لذت ببرید، انتظار داشته باشید که آن را به برق متصل کنید، اگرچه احتمالاً برای تماس‌های ویدیویی و کلاس‌های درس محبوب‌تر خواهد بود. هیچ صحبتی در مورد وضوح یا سایر ویژگی های صفحه نمایش وجود ندارد، اما ما به جای یک پنل OLED منتظر یک LCD هستیم.

   https://techbord.com <b>ال‌جی</b> <b>تلویزیون</b> <b>باتری‌دار</b> خود را با <b>پایه</b> <b>غلتشی</b> و <b>تلویزیون</b> <b>OLED</b> <b>پنهان</b> <b>نشان</b> می‌دهد

  دیگر تلویزیون رونمایی شده ال‌جی Objet است. مانند تلویزیون غلتشی فوق‌العاده گران قیمت این شرکت، ویژگی برجسته آن توانایی پنهان شدن آن در صورت عدم استفاده است. در این حالت، یک پوشش پارچه ای را می توان بالا یا پایین آورد تا صفحه نمایش 65 اینچی OLED 4K را آشکار یا پنهان کند. این پارچه از شرکت نساجی دانمارکی Kvadrat تهیه شده است و در رنگ‌های Kvadrat Beige، Kvadrat Redwood، Kvadrat Green موجود است.

  مانند 100,000 دلار قابل چرخش، دارای حالت استاندارد Full View و Line View است که ویجت‌ها، تاریخ و ساعت، و زمانی که بخشی از صفحه نمایش پوشانده شده باشد، می تواند موسیقی پخش کند. همچنین می‌توانید از آن برای نمایش آثار هنری در حالت گالری استفاده کنید.

  https://techbord.com LG <b>نشان</b> می‌دهد. <b>تلویزیون</b> باتری دار آن با <b>پایه</b> <b>غلتشی</b> و <b>تلویزیون</b> <b>OLED</b> قابل <b>پنهان</b>

  Objet دارای همان پنل LG Evo معرفی شده در LG G1 است که حداکثر روشنایی بالاتری نسبت به OLED قدیمی این شرکت ارائه می دهد. تلویزیون ها خریداران همچنین یک سیستم صوتی 4.2 کاناله یکپارچه 80 واتی به همراه پردازنده ای که هنوز اعلام نشده است، دریافت می کنند.

   https://techbord.com <b>ال‌جی</b> <b>تلویزیون</b> <b>باتری‌دار</b> خود را با <b>پایه</b> <b>غلتشی</b> و <b>تلویزیون</b> <b>OLED</b> <b>پنهان</b> <b>نشان</b> می‌دهد

  هنوز درباره قیمت یا در دسترس بودن جهانی تلویزیون LG Objet (مدل 65Art90) صحبتی نشده است. ) و LG StanbyME (مدل 27Art10). با این حال، What Hi-Fi گزارش می دهد که Objet فردا (15 دسامبر) با قیمت 9.9 میلیون وون (حدود 8,355 دلار) وارد کره جنوبی می شود، در حالی که LG StanbyME از ماه جولای در این کشور با قیمت 1,040,000 وون (877 دلار آمریکا) به فروش می رسد. دلار).

  h/t: سخت افزار Tom\'s


  تگ ها:

  ال‌جی , تلویزیون , باتری‌دار , پایه , غلتشی , oled , پنهان , نشان , می‌دهد


خبرهای دیگر از الکترونیک