techbord.com ال جی از تلویزیون MicroLED 163 اینچی خود رونمایی کرد

تلویزیون های عظیم الجثه در حال حاضر مورد تقاضا هستند و برای بسیاری از افراد ، تلویزیون های بزرگ بهتر است. به همین ترتیب ، ال جی تلویزیونی را راه اندازی کرده است که می تواند اشتیاق شما به مصرف محتوا را در صفحه های نزدیک سینما برآورده کند. متأسفانه ، هدف آن بیشتر مشتری های سازمانی است و نه میلیونرهایی که دارای اتاق نشیمن عظیم هستند.

تلویزیون Magnit ال جی نه تنها دارای رزولوشن 163 اینچ 4K است ، بلکه اولین نمایشگر microLED این شرکت است. این هفته در بازارهای جهانی ، از جمله آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیا و خاورمیانه منتشر شده است.

ال جی می گوید پیکسل های نمایشگر MicroLED در مقیاس میکرومتر خود ، تصاویر واضح تر و رنگارنگ تری را با زاویه دید گسترده تر Magnit از فناوری Black Coating ال جی استفاده می کند که روی سطح MicroLED اعمال می شود ، ضمن بهبود کنتراست و دقت رنگ ، از پیکسل ها در برابر رطوبت ، گرد و غبار و شوک های خارجی محافظت می کند. همچنین ضد خیرگی و اثر انگشت است.

https://techbord.com ال جی از MicroLED 163 اینچی خود رونمایی می کند تلویزیون

دور از نمایشگر ، مگنیت دارای یک پردازنده تصویربرداری Alpha AI است که قادر به تجزیه و تحلیل محتوا و تولید یک تصویر بهینه در زمان واقعی است. همچنین WebOS ال جی را که در تلویزیون های هوشمند مصرفی آن یافت می شود ، اجرا می کند.

اگر شما بسیار ثروتمند هستید و از داشتن یک LG Magnit در یکی از اتاق های عمارت خود بدتان نمی آید ، ممکن است مجبور شوید جای دیگری را جستجو کنید. ال جی می گوید که برای فضاهای تجاری و عمومی مانند مراکز همایش ها ، لابی هتل ها و سالن های نمایشگاه طراحی شده است.

Magnit اولین تلویزیون هیولایی نیست که از فناوری MicroLED استفاده می کند. سامسونگ سال گذشته از The Wall Luxury ، آخرین نسخه از صفحه نمایش مدولار MicroLED قابل تنظیم خود ، رونمایی کرد. پیکربندی آن از یک صفحه اصلی 73 اینچ با رزولوشن 2K درست تا 292 اینچ با کیفیت 8K امکان پذیر است. در همین حال ، سونی یک صفحه نمایش 63 فوت و 16K MicroLED برای یک تجارت آرایشی ژاپنی ساخت.

ال جی از تلویزیون MicroLED 163 اینچی خود رونمایی کرد
electronics/ال-جی-از-تلویزیون-microled-163-اینچی-خود-رونمایی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند
techbord.com اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد
techbord.com سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند
techbord.com گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است
techbord.com آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرده است
techbord.com گزارش شده است که شیائومی در Q3 2020 تعداد بیشتری گوشی هوشمند از اپل فروخته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.