خبر

 • تک بورد - اسپیکر بلوتوثی قابل حمل Bang & Olufsen ناهموار ، قدرتمند و کاملاً گران قیمت است

  اسپیکر بلوتوثی قابل حمل Bang & Olufsen ناهموار ، قدرتمند و کاملاً گران قیمت است
  27 روز و 6 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: انتشار واکسن و بازگشایی بسیاری از مکان های بیرونی احتمالاً باعث افزایش فروش اسپیکر بلوتوث قابل حمل می شود. در حالی که Beosound Explore گران است ، ترکیبی از مقاومت و کیفیت صدا می تواند آن را به گزینه ای محبوب تبدیل کند.

  Bang & Olufsen ، غول صوتی دانمارکی که به محصولات گران قیمت و گران قیمت خود مشهور است ، با Beosound Explore به نمونه بلندگوهای قابل حمل بلوتوث خود ، که به اندازه کافی ناهموار و قابل قبول است ، به مجموعه خود افزود. فعالیت های شما در فضای باز.

  به نظر می رسد B&O Beosound Explore برای زنده ماندن در طبیعت گردی و ساحل در عین ارائه کیفیت صدا که بتواند سلیقه صوتی افراد را برآورده سازد ، به سختی زنده می ماند. این توسط خارجی از آلومینیوم آنودایز نوع 2 محافظت می شود که در برابر خراش مقاوم است ، بنابراین با استفاده از کاراب آلومینیوم به کوله پشتی (یا چیز دیگری) نگران آسیب دیدن مواد آرایشی نباشید. همچنین دارای درجه حرارت ضد آب و گرد و غبار IP67 است.

  مشخصات داخلی نیز چشمگیر است. Beosound Explore دارای دو درایور 1.8 اینچی با دامنه کامل است که از دو آمپلی فایر کلاس 30 W استفاده می کنند و برای استفاده در فضای باز تنظیم شده اند. اینها 360 درجه صدا را از طریق عملکرد چند جهته True360 و پنجره پنجره دایره ای بلندگو در حالی که 59 دسی بل باس تولید می کنند ، ارائه می دهند. Bang & Olufsen می گوید که دامنه فرکانس 56 هرتز - 22.7 کیلوهرتز است و بلندگو می تواند به 91dB برسد.

خبرهای دیگر از الکترونیک