techbord.com ارتش در حال آزمایش عینک AR برای سگ است

WTF ؟! در حالی که ما هنوز منتظر هستیم واقعیت مجازی به اوج خود برسد ، واقعیت افزوده به ویژه در برنامه های سازمانی به طور فزاینده ای مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد. همچنین توسط ارتش - و نه فقط برای انسانها - مورد استفاده قرار می گیرد. یک آزمایش جدید شامل عینک AR برای سگهای جنگی است تا سربازان بتوانند از راه دور به آنها دستور دهند.

این فناوری کار یک شرکت مستقر در سیاتل به نام Command Sight است و بخشی از پروژه آزمایشگاه تحقیقات ارتش (ARL) است. این عینک ها به جای اینکه سربازان آنها را با استفاده از سیگنال های دستی و اشاره گرهای لیزری راهنمایی کنند ، نشانه های دیداری به سگ ها نشان می دهد ، که هر دو به کنترل کننده ها در نزدیکی آنها احتیاج دارند. آنها همچنین دارای دوربین هایی هستند تا سربازان بتوانند همه چیز را در یک فید ویدئویی از راه دور مشاهده کنند.

سگها آموزش دیده اند تا از شاخص های تصویری نمایش داده شده توسط عینک استفاده کنند و به آنها امکان هدایت به یک مکان خاص را می دهند.

"دکتر استفان لی ، دانشمند ارشد ARL گفت:" AR برای ارائه دستورات و نشانه ها به سگها مورد استفاده قرار می گیرد ؛ این سگ نیست که مانند یک انسان با آن ارتباط برقرار کند. "

https://techbord.com ارتش در حال آزمایش عینک AR برای سگ است

هر جفت عینک بر اساس اسکن های سه بعدی متناسب با هر سگ طراحی شده است که اطلاعات مربوط به محل قرارگیری اپتیک و اجزای الکتریکی را در اختیار شما قرار می دهد.

استفاده از عینک برای سگ های نظامی چیز جدیدی نیست. آنها برای قطره های هوایی و در شرایط بد استفاده می شوند.

ارتباط از راه دور با سگ های نظامی در گذشته با استفاده از دوربین ها و مخابره ترانزیستورها سعی شده است ، اما هیچکدام به خوبی کار نکرده اند. لی گفت: "حتی بدون واقعیت افزوده ، این فناوری یکی از بهترین سیستم های دوربین را برای سگهای کار نظامی فراهم می کند." "اکنون ، دوربین ها به طور کلی در پشت سگ قرار می گیرند ، اما با قرار دادن دوربین در عینک ، کنترل کننده دقیقا همان چیزی را می بیند که سگ ها می بینند ، و باعث می شود گزافی ناشی از قرار دادن دوربین بر روی سگ از بین برود بازگشت. "

Command Sight در سال 2017 توسط دکتر AJ تاسیس شد برای بهبود ارتباطات انسان و حیوان در این زمینه. بیشتر تحقیقات روی سگ خودش - روتوایلر به نام ماتر انجام شد.

پپر گفت که این پروژه هنوز در "مراحل تحقیق" آغاز شده است ، اما نتایج اولیه بسیار امیدوار کننده است. "بودجه اضافی برای ساخت نسخه بی سیم به این شرکت داده شده است که باید بسیار عملی تر از نسخه با سیم فعلی باشد.

ارتش در حال آزمایش عینک AR برای سگ است
electronics/ارتش-در-حال-آزمایش-عینک-ar-برای-سگ.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.