techbord.com آمازون پس از تأیید FAA به تحویل هواپیماهای بدون سرنشین نزدیک می شود

چه اتفاقی افتاده؟ آیا صدای دریافت سفارش آمازون شما در عرض 30 دقیقه از کلیک روی "خرید اکنون" جذاب است؟ این شرکت بزرگ خرده فروشی پس از تأیید اداره هواپیمایی فدرال برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین ، گام بزرگی در جهت رسیدن به این هدف برداشت.

آمازون تقریباً هفت سال است که برنامه ریزی کرده است که هواپیماهای بدون سرنشین خودکار را تحویل دهد ، جف بزوس قصد دارد 60 دقیقه در سال 2013 اهداف خود را اعلام کند. FAA به این شرکت اجازه داد آزمایش هواپیماهای بدون سرنشین خود را در حریم هوایی ایالات متحده در سال 2015 آغاز کند ، اما محدودیت هایی برای آنچه می تواند انجام دهد ، از جمله هواپیماهای بدون سرنشین باقی مانده در دید خلبان و ناظر.

اکنون ، FAA برای هواپیماهای بدون سرنشین Prime Air خود یک گواهینامه حمل و نقل هوایی قسمت 135 را به آمازون صادر کرده است ، که به این معنی است می تواند کالاها را با هواپیماهای بدون سرنشین کوچک "فراتر از دید بصری" اپراتور حمل کند.

"این گواهینامه یک گام مهم به جلو برای Prime Air است و نشان دهنده اعتماد FAA به اقدامات ایمنی و ایمنی آمازون برای یک فرد مستقل است. خدمات تحویل هواپیماهای بدون سرنشین که روزی بسته ها را به مشتریان ما در سراسر جهان تحویل خواهد داد. " "ما به توسعه و پالایش فناوری خود ادامه خواهیم داد تا هواپیماهای بدون سرنشین تحویل را کاملاً در فضای هوایی ادغام کنیم و از نزدیک با FAA و دیگر تنظیم کنندگان در سراسر جهان برای تحقق بخشیدن به 30 دقیقه تحویل کار خواهیم کرد."

re: کنفرانس MARS AI سال گذشته ، آمازون آخرین طراحی مجدد هواپیماهای بدون سرنشین تحویل Prime Air خود را نشان داد. این دستگاه ها می توانند حداکثر 12 مایل از یک انبار را تحویل دهند و اقلامی با وزن کمتر از 5 پوند را ظرف مدت نیم ساعت به مشتریان منتقل کنند.

آمازون اولین شرکتی نیست که از FAA برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین تحویل گرفته است. هر دو یو پی اس و شركت تابعه آلفابت بال خود را در سال 2019 دریافت كردند. اولی تحویل پزشكی و طبی را انجام داده است ، در حالی كه دومی تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را در كریستینسبورگ ، ویرجینیا آغاز كرد ، CNN می نویسد.

مدتی طول می کشد تا هواپیماهای بدون سرنشین تحویل آسمان ما را پر کنیم - FAA هنوز در حال تدوین مقرراتی برای استفاده گسترده از آن است - اما گواهینامه آمازون ما را به این سناریو نزدیک می کند.

آمازون پس از تأیید FAA به تحویل هواپیماهای بدون سرنشین نزدیک می شود
electronics/آمازون-پس-از-تأیید-faa-به-تحویل-هواپیماهای-بدون-سرنشین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.