techbord.com آمازون پس از تأیید FAA به تحویل هواپیماهای بدون سرنشین نزدیک می شود

چه اتفاقی افتاده؟ آیا صدای دریافت سفارش آمازون شما در عرض 30 دقیقه از کلیک روی "خرید اکنون" جذاب است؟ این شرکت بزرگ خرده فروشی پس از تأیید اداره هواپیمایی فدرال برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین ، گام بزرگی در جهت رسیدن به این هدف برداشت.

آمازون تقریباً هفت سال است که برنامه ریزی کرده است که هواپیماهای بدون سرنشین خودکار را تحویل دهد ، جف بزوس قصد دارد 60 دقیقه در سال 2013 اهداف خود را اعلام کند. FAA به این شرکت اجازه داد آزمایش هواپیماهای بدون سرنشین خود را در حریم هوایی ایالات متحده در سال 2015 آغاز کند ، اما محدودیت هایی برای آنچه می تواند انجام دهد ، از جمله هواپیماهای بدون سرنشین باقی مانده در دید خلبان و ناظر.

اکنون ، FAA برای هواپیماهای بدون سرنشین Prime Air خود یک گواهینامه حمل و نقل هوایی قسمت 135 را به آمازون صادر کرده است ، که به این معنی است می تواند کالاها را با هواپیماهای بدون سرنشین کوچک "فراتر از دید بصری" اپراتور حمل کند.

"این گواهینامه یک گام مهم به جلو برای Prime Air است و نشان دهنده اعتماد FAA به اقدامات ایمنی و ایمنی آمازون برای یک فرد مستقل است. خدمات تحویل هواپیماهای بدون سرنشین که روزی بسته ها را به مشتریان ما در سراسر جهان تحویل خواهد داد. " "ما به توسعه و پالایش فناوری خود ادامه خواهیم داد تا هواپیماهای بدون سرنشین تحویل را کاملاً در فضای هوایی ادغام کنیم و از نزدیک با FAA و دیگر تنظیم کنندگان در سراسر جهان برای تحقق بخشیدن به 30 دقیقه تحویل کار خواهیم کرد."

re: کنفرانس MARS AI سال گذشته ، آمازون آخرین طراحی مجدد هواپیماهای بدون سرنشین تحویل Prime Air خود را نشان داد. این دستگاه ها می توانند حداکثر 12 مایل از یک انبار را تحویل دهند و اقلامی با وزن کمتر از 5 پوند را ظرف مدت نیم ساعت به مشتریان منتقل کنند.

آمازون اولین شرکتی نیست که از FAA برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین تحویل گرفته است. هر دو یو پی اس و شركت تابعه آلفابت بال خود را در سال 2019 دریافت كردند. اولی تحویل پزشكی و طبی را انجام داده است ، در حالی كه دومی تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را در كریستینسبورگ ، ویرجینیا آغاز كرد ، CNN می نویسد.

مدتی طول می کشد تا هواپیماهای بدون سرنشین تحویل آسمان ما را پر کنیم - FAA هنوز در حال تدوین مقرراتی برای استفاده گسترده از آن است - اما گواهینامه آمازون ما را به این سناریو نزدیک می کند.

آمازون پس از تأیید FAA به تحویل هواپیماهای بدون سرنشین نزدیک می شود
electronics/آمازون-پس-از-تأیید-faa-به-تحویل-هواپیماهای-بدون-سرنشین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مرد کالیفرنیایی که اطلاعات قبل از انتشار را فاش کرد ، به دلیل هک نینتندو ، داشتن پورنو کودک ، به 3 سال محکوم شد
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.