خبر

 • تک بورد - آمازون هشدار می دهد که برخی از Kindles های قدیمی به زودی اتصال تلفن همراه خود را از دست می دهند

  آمازون هشدار می دهد که برخی از Kindles های قدیمی به زودی اتصال تلفن همراه خود را از دست می دهند
  30 روز و -1 ساعت قبل

  آمازون هشدار می دهد که برخی از دستگاه های Kindle اولیه ممکن است به زودی توانایی اتصال به اینترنت را از دست بدهند. آمازون در یک سند پشتیبانی در این باره خاطرنشان می کند که دستگاه هایی که به شبکه های 2G یا 3G متکی هستند ، می توانند به زودی اتصال تلفن همراه خود را از دست بدهند. دستگاه های تحت تأثیر شامل خوانندگان Kindle نسل اول و دوم و همچنین Kindle DX نسل دوم هستند.

  این تغییر هیچ ارتباط مستقیمی با آمازون ندارد ، بلکه واقعیت این است که ارائه دهندگان بی سیم شروع به حذف پشتیبانی از شبکه های تاریخ دار به نفع استانداردهای سریعتر می کنند. از آنجا که این مدل ها از قابلیت Wi-Fi برخوردار نیستند ، پس از غیرفعال شدن شبکه های قدیمی قادر به اتصال به اینترنت نخواهند بود.

  برنامه زمانی مشخصی برای اینکه چه زمانی این Kindles ارتباط خود را قطع می کنند وجود ندارد این کاملاً بر اساس شرکتهای مخابراتی است ، اما آمازون هشدار می دهد که ممکن است امسال اتفاق بیفتد.

  ورایزون گفته است که قصد دارد شبکه 3G خود را در 31 دسامبر 2022 خاموش کند. شبکه 3G AT&T در فوریه 2022 ناپدید می شود و شایعه شده است كه T-Mobile برای خاموش شدن آوریل 2022 در حال تیراندازی است.

  https://techbord.com آمازون هشدار می دهد برخی از Kindles های قدیمی به زودی ارتباط تلفن همراه خود را از دست خواهند داد

  آمازون یادداشت می کند که با تاریک شدن شبکه ، کاربران همچنان می توانند از محتوای بارگیری شده قبلی لذت ببرند. گزینه انتقال سیمی همچنان روی میز خواهد بود ، اما البته این کمی دردسر بیشتر است.

  آمازون در بیانیه ای که از طریق ایمیل برای The Verge ارسال کرد ، اعتبارات زیر را ارائه داد و پیشنهاداتی را برای تأثیرگذاری ارائه داد. کاربران.

  برای مشتریانی که Kindle (نسل 1) دارند ، آمازون یک دستگاه و پوشش رایگان Kindle Oasis (نسل دهم) ارائه می دهد.

  مشتریانی که دارای Kindle (نسل 1 و 2) هستند ، Kindle DX (نسل دوم) و Kindle Keyboard (نسل سوم) می توانند 70 دلار از Kindle Paperwhite یا Kindle Oasis جدید به اضافه 25 دلار اعتبار کتاب دریافت کنند.

  مشتریانی که Kindle Touch (نسل چهارم) دارند ، Kindle Paperwhite (نسل پنجم ، نسل ششم و نسل هفتم) ، Kindle Voyage (نسل هفتم) و Kindle Oasis (نسل هشتم) می توانند 50 دلار از Kindle Paperwhite یا Kindle Oasis جدید به اضافه 15 دلار اعتبار کتاب دریافت کنند.

خبرهای دیگر از الکترونیک