خبر

 • تک بورد - آمازون قابلیت ترجمه در زمان واقعی را به الکسا اضافه می کند

  آمازون قابلیت ترجمه در زمان واقعی را به الکسا اضافه می کند
  5 روز و 15 ساعت قبل

  دستیار مجازی آمازون ، الکسا ، همیشه در حال پیشرفت است ، اما امروز فقط یک نسخه بزرگ ارتقا یافته است. در حال حاضر ، هرکسی که دارای دستگاه الکسا باشد می تواند ویژگی جدید "ترجمه زنده " AI را آزمایش کند. همانطور که از نام آن پیداست ، این ابزار به الکسا اجازه می دهد تا برای یک جفت از افرادی که به زبان های مختلف صحبت می کنند ، به عنوان مفسر عمل کند.

  برای فعال کردن Live Live تنها کاری که باید انجام دهید این است که "از الکسا بخواهید یک جلسه ترجمه را شروع کند." "آمازون دقیقاً نگفت چه کلمات کلیدی باعث ایجاد این ویژگی می شوند ، اما ما فرض می کنیم چیزی مانند" الکسا ، شروع به ترجمه کنید "احتمالاً این کار را انجام خواهد داد.

  در حال حاضر ، ترجمه زنده با شش " جفت زبان "شامل انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، پرتغالی برزیل و هندی کار می کند.

  https://techbord.com آمازون قابلیت ترجمه در زمان واقعی را به الکسا اضافه می کند

  در پست اطلاعیه آمازون ، ترجمه زنده را نشان می دهد که در یک اکو شو ، بین یک انگلیسی زبان و یک اسپانیایی صحبت می کند. دستگاه پیام اصلی - یا آنچه فکر می کند پیام اصلی است - و سپس نسخه ترجمه شده در زیر آن را نمایش می دهد. در نظر گرفته شده برای چشم طرف مقابل. در دستگاه های اکو بدون صفحه نمایش ، مانند Echo یا Echo Dot عادی ، الکسا پیام های هر طرف را به صورت کلامی ترجمه می کند.

  اگر درباره نحوه کار این فناوری کنجکاو هستید ، شیرین آمازون سلیم و رولاند مااس در پست اعلامیه خود جزئیات زیادی در مورد این موضوع ارائه می دهند. آنها نحوه آموزش مدل هوش مصنوعی خود و نحوه یادگیری آن را برای تعیین زمان پایان صحبت کاربر (در مقابل مکث عادی در مکالمه) بیان می کنند.

خبرهای دیگر از الکترونیک