خبر

 • تک بورد - آمازون سرانجام جایگزین PS5 های

  آمازون سرانجام جایگزین PS5 های "دزدیده شده" در انگلیس می شود
  7 روز و 15 ساعت قبل

  ماه گذشته ، مشتریان انگلیس آمازون در توییتر شکایت کردند که شرکت های حمل و نقل خرده فروشی سفارشات PS5 خود را "می دزدند". چند مشتری گفتند كه یك راننده تحویل به سمت بزرگراه رسید ، سفارش را همانطور كه ​​تحویل داده شده علامت گذاری كرد و سپس بلند شد ، در حالی كه دیگران می گویند رانندگان هرگز اصلاً حاضر نمی شدند. در بدترین موارد ، برخی دریافتند که محتوای بسته های آنها برای مواردی مانند غذای گربه و وسایل

  و چه کسی می تواند آنها را سرزنش کند؟ با چه وحشتناک بودن وضعیت سهام برای این کنسول ها ، عدم دریافت سفارش شما - حتی اگر بازپرداختی نیز دریافت کنید (که برخی از مشتریان شکایت کرده اند) - در واقع به این معنی است که شما می توانید هفته ها (یا بیشتر) منتظر بمانید تا فرصت دیگری را بدست آورید .

  با کریسمس در گوشه گوشه ، این به سختی یک سناریوی ایده آل برای والدین و بازیکنان ناامید است. خوشبختانه ، شعبه آمازون در انگلستان به دنبال اصلاح امور است. آنتونی دیکنز ، ویراستار PushSquare ، یکی از افراد آسیب دیده بود (برای بسیاری ثابت کرد که این وضعیت جعلی نیست یا یک شوخی در حال اجرا است) ، و اخیراً آمازون با وی تماس گرفت که خبر دارد جایگزینی برای کنسول تحویل نشده خود دریافت می کند - - او در عوض یک اسلحه Nerf دریافت کرده است. امیدوارم که این بار واقعاً از راه برسد ... # ps5 pic.twitter.com/XllLIy2ocV

  - آنتونی دیکنز (antdickens) 2 دسامبر 2020

  در حالی که این ممکن است در ابتدا یک تلاش جداگانه برای جلب رضایت یک روزنامه نگار ، آمازون از آن زمان تأیید کرده است که با کلیه مشتریانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند (در صورت عدم مراجعه قبلاً) با اعلامیه های مشابه تماس گرفته خواهد شد. البته کارتهای آنها باید دوباره شارژ شوند (البته به دلیل بازپرداخت) ، اما اگر این اتفاق افتاد ، کوپنهایی برای آنها ارسال می شود که می توانند از آنها برای گیر انداختن PS5 جدید استفاده کنند. احتمالاً پس از عرضه مجدد کنسول ها ، آنها در اولویت با دیگران قرار می گیرند.

  جای تأسف است که همه این اتفاقات در وهله اول رخ داده است ، اما ما خوشحالیم که آمازون انگلیس در حال حل این مشکلات است وضعیت فراتر از بازپرداخت ساده برای مشتریانش.

  اکنون ، تنها سوالی که باقی می ماند این است: آیا دیکنز می خواهد Nerf Gun خود را نگه دارد؟ امیدواریم که چنین باشد.

  اعتبار تصویر: آقای میکلا

خبرهای دیگر از الکترونیک