techbord.com آمازون ده ها کارمند Prime Air را اخراج کرده و به دنبال تولیدکنندگان دیگر هواپیماهای بدون سرنشین خود است

چه اتفاقی افتاده؟ آمازون اکنون هفت سال است که در حال توسعه برنامه پهپادی خود است. در حالی که به نظر می رسد اخیراً در آستانه اتمام کار قرار دارد ، گزارش جدید حاکی از آن است که این پروژه به تازگی متوقف شده است ، ده ها پرسنل از کار برکنار شده اند و شرکت به دنبال تولید کنندگان خارجی برای کمک به ساخت دستگاه ها است.

با استناد به شخصی که با برنامه های خود آشنا است ، فایننشال تایمز گزارش می دهد که آمازون کارمندان خود را در بازوی تحقیق ، توسعه و تولید برنامه Prime Air اخراج می کند.

این نشریه می افزاید که آمازون اکنون با Aernnova Aerospace اسپانیا و FACC Aerospace اتریش در مورد تصرف ساخت اجزای هواپیماهای بدون سرنشین خود صحبت می کنیم ، اما هنوز چیزی نهایی نشده است. غول خرده فروشی همچنین درخواست های پیشنهادی را به شرکت های دیگر ارسال کرده است ، بنابراین به زودی می تواند با تولید کنندگان شخص ثالث دیگری به توافق برسد.

سخنگوی آمازون "سازماندهی مجدد" Prime Air را "توصیف" تایید کرده است این منبع راهی است برای "تطابق بهتر با نیازهای مشتریان و مشاغل ما."

منبع همچنین اضافه کرد که آرزوی آمازون برای تحویل منظم هواپیماهای بدون سرنشین هنوز سالها فاصله داشت. "اگرچه انتظار می رود توسعه در ابتدای سال آینده" آهسته اما مطمئنا "ادامه یابد.

آمازون هنوز هم در حال تبلیغ تبلیغات برای کارکنان در بخش Prime Air خود است ، با 57 نقش باز در سایت استخدام خود ، بیشتر آنها مربوط به نرم افزار و سیستم هستند.

اخبار کمی تعجب آور است ، با توجه به اینکه فقط چند هفته پیش بود که اداره هواپیمایی فدرال تصویب آمازون برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را داد. FAA به این شرکت اجازه داد تا از سال 2015 آزمایش هواپیماهای بدون سرنشین خود را در حریم هوایی ایالات متحده آغاز کند ، اما محدودیت هایی برای انجام این کار وجود داشت ، از جمله هواپیماهای بدون سرنشین که در محدوده دید خلبان و ناظر باقی مانده اند. آمازون پس از صدور گواهینامه حمل و نقل هوایی قسمت 135 ، مجاز است کالاها را با هواپیماهای بدون سرنشین کوچک "" فراتر از خط دید بینایی "اپراتور حمل کند.

آمازون ده ها کارمند Prime Air را اخراج کرده و به دنبال تولیدکنندگان دیگر هواپیماهای بدون سرنشین خود است
electronics/آمازون-ده-ها-کارمند-prime-air-را-اخراج-کرده-و-به-دنبال.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.