خبر

 • تک بورد - آمازون به طور تصادفی Kindle Paperwhite بعدی خود را نشت می کند

  آمازون به طور تصادفی Kindle Paperwhite بعدی خود را نشت می کند
  6 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آمازون دو دستگاه اعلام نشده Kindle Paperwhite را در ویترین کانادایی و مکزیکی خود فاش کرد و به نظر می رسد که آنها برخی ویژگی ها را از نسل فعلی Kindle Oasis قرض خواهند گرفت. هیچ چیز در مورد نوع اتصال آنها استفاده نمی شود ، اما امیدوارم از نوع USB Type-C باشد.

  ممکن است موج جدیدی از دستگاه های Kindle در راه باشد و خود آمازون قبل از هرگونه اعلام رسمی آن را لو داد. بر اساس گزارشی از GoodEReader ، این شرکت به طور خلاصه وجود نسخه جدید Kindle Paperwhite و نسخه Kindle Paperwhite Signature را از طریق یک نمودار مقایسه ای که در ویترین فروشگاه های آنلاین کانادایی و مکزیکی آن یافت شد ، نشان داد.

  بلافاصله پس از گزارش ، آمازون آن جزئیات را از وب سایت خود حذف کرد ، اما تا آن زمان دیگر دیر شده بود. به نظر می رسد Kindle Paperwhite جدید به صفحه نمایش 6.8 اینچی E Ink بزرگتر با تراکم 300 پیکسل بر اینچ و حاشیه های باریک تر منتقل می شود. صفحه نمایش اکنون مانند صفحه Kindle Oasis با قاب کنار هم قرار می گیرد و 17 LED سفید و سفید کهربایی را ادغام می کند.

  https://techbord.com آمازون به طور تصادفی Kindle Paperwhite بعدی خود را نشت می کند

  تصویر: Kindle Oasis vs Kindle Paperwhite | SixColors

  مدل اصلی دارای 8 گیگابایت فضای ذخیره سازی است ، در حالی که نسخه Signature 32 گیگابایت دارد. سایر جزئیات شامل پشتیبانی از Wi-Fi و رتبه IPX8 ضد آب برای هر دو مدل است که همانند نسل فعلی Kindle Paperwhite است. مدل Signature با شارژ بی سیم و تنظیم خودکار روشنایی صفحه نمایش بر اساس محیط ، همه چیز را بالا می برد.

  قیمت کانادا برای دستگاه های جدید Paperwhite نیز در این نشت مشخص شد. مدل پایه 149.99 دلار کانادا و نسخه Signature 209.99 دلار کانادا قیمت دارد. با این حال ، احتمالاً دیگر مجبور نیستیم بیشتر منتظر اعلام رسمی باشیم ، زیرا آمازون در حال حاضر "تجربه نرم افزاری مجدد Kindle " را تقریباً در همه دستگاههای Kindle منتشر شده از سال 2015 در حال ارائه است.

  اعتبار سر مست: جکسون روکار

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی