خبر

 • تک بورد - آخرین ساخته Boston Dynamics یک دستیار انبار رباتیک به نام Stretch است

  آخرین ساخته Boston Dynamics یک دستیار انبار رباتیک به نام Stretch است
  18 روز و 4 ساعت قبل

  بدون شک Boston Dynamics نمی توانست زمان بهتری را برای ورود به صنعت تدارکات انتخاب کند. به دنبال همه گیر شدن ، تجارت الکترونیکی بیش از هر زمان دیگری محبوب است و برخی از انبارها در تلاشند تا با تقاضا همراه شوند. Stretch می تواند به بهره برداران سنتی انبار کمک کند تا کارآیی بیشتری داشته و ایمنی را افزایش دهند. علاوه بر این ، به هیچ گونه نصب پرهزینه زیرساخت ثابت نیاز ندارد.

  آخرین ساخته Boston Dynamics قادر به پریدن از طناب ، انجام عکسهای معکوس یا کشیدن ریکشا نیست ، اما می تواند زندگی کارمندان انبار را بسیار راحت تر کند.

  Stretch یک روبات انبار محور است که ساخته شده است برای بهره وری پایه به آن امکان می دهد تا از هر جهتی حرکت کند ، از موانع دور بزند و حتی از سطح شیب دار حرکت کند و به اندازه کافی کوچک است که در هرجایی که یک پالت استاندارد بتواند جای بگیرد. باتری آب کافی برای یک "تغییر کامل" را فراهم می کند ، اگرچه می توان برای کار مداوم آن را به برق ساحلی نیز متصل کرد.

  یک بازوی رباتیک با هفت درجه آزادی در بالای پایه قرار دارد و می تواند کشیده شود. رسیدن به یک کامیون یا پالت یک گیرنده هوشمند در انتهای بازو قادر است جعبه های مختلف را جمع کند و موارد کوچک شده را جمع کند در حالی که مجموعه ای از سنسورها و دوربین ها به همه کارها کمک می کند تا به صورت خودکار کار کنند.

  Boston Dynamics به طور فعال در جستجوی مشتری است قبل از استقرار تجاری خود در سال 2020 ، Stretch را امتحان کنید. علاقه مندان می توانند برای برنامه پذیرش اولیه در وب سایت شرکت ثبت نام کنند. هنوز چیزی در مورد تاریخ راه اندازی شرکت یا ساختار هزینه آن اعلام نشده است.

خبرهای دیگر از الکترونیک