خبر

 • تک بورد - آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است

  آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
  11 روز و 15 ساعت قبل

  با توجه به اینکه افراد بیشتر از هر زمان دیگری بصورت آنلاین کالا سفارش می دهند ، سارقان توجه کرده اند. این "دزدان دریایی ایوان " در بعضی از محله ها به یک مشکل واقعی تبدیل شده اند و در حالی که دوربین زنگ در لزوماً جلوی یک سارق مصمم را نخواهد گرفت ، احتمالاً بسیاری باعث می شوند که هدف کم خطرتری را انتخاب کنند.

  حلقه آمازون در روز چهارشنبه کوچکترین و مقرون به صرفه ترین زنگ ویدئویی خود را تا به امروز اعلام کرده است.

  Ring Video Doorbell Wired ممکن است از برادران بزرگتر خود جمع و جورتر باشد اما هنوز هم از نظر ویژگی ها و عملکردها اندازه گیری می شود. دوربین زنگ در دارای کیفیت فیلم 1080p با دید در شب است و با نمایش زنده و مکالمه دو طرفه با لغو سر و صدا ، می توانید به طور موثر با بازدید کنندگان در زمان واقعی ارتباط برقرار کنید.

  دوربین جدید علاوه بر این دارای قابلیت تشخیص حرکت پیشرفته است. دارای مناطق حرکتی قابل تنظیم و حریم خصوصی است که می توان مانند درب ورودی همسایه خود را برای قطع اعلان های ناخواسته نادیده گرفت.

  همانطور که از نامش پیداست ، این یک مدل سیمی است به این معنی که به خانه موجود شما متکی است سیم کشی زنگ در برای برق. بعضی از مدل های دیگر از باتری استفاده می کنند و بنابراین از نظر نصب کمی انعطاف پذیر تر هستند. هنوز هم ، تا زمانی که ملک شما قبلاً برای زنگ در خانه سیم کشی شده باشد ، نصب آن خیلی دشوار نیست. برای کمک به روند کار ، حتی یک جعبه ابزار نیز با خرید خود دریافت می کنید.

  جدیدترین Ring همچنین با Ring Protect ، سرویس اشتراکی اختیاری که دسترسی به ویژگی های اضافی مانند فیلم قبل از پخش ، اعلان های غنی و غیره را فراهم می کند ، سازگار است. .

  Ring Video Doorbell Wired برای پیش خرید با قیمت 59.99 دلار در دسترس است. به دنبال حمل آن در 24 فوریه باشید.

خبرهای دیگر از الکترونیک