خبر

 • تک بورد - آخرین بلندگوی بی سیم Bang & Olufsen ستون شکل Beolab 28 است

  آخرین بلندگوی بی سیم Bang & Olufsen ستون شکل Beolab 28 است
  24 روز و 5 ساعت قبل

  Bang & Olufsen که به سخت افزار صوتی منحصر به فرد و گران قیمت خود معروف است ، اخیراً یک جفت بلندگوی بی سیم برای اتاق نشیمن - Beolab 28 اعلام کرده است. بلندگوهای بی سیم جدید دارای ویژگی های مختلفی برای تقویت سیستم خانه هوشمند شما هستند و باید تبدیل شوند برخی از هد ها با طراحی آنها ، اما با حداقل قیمت 14،750 دلار ، این تنظیمات استریو ممکن است از لیگ اکثر مردم خارج شود.

  طراحی بلندگوهای استریو Beolab 28 Bang & Olufsen از Beolab Penta ، Beolab 6000 و Beolab 8000 شرکت الهام گرفته شده است که دارای یک شکل ستون در بالای یک پایه گرد قابل تنظیم است که می تواند به صورت صاف قرار بگیرد در کف زمین یا روی دیوار نصب شود.

  در داخل هر بلندگوی بی سیم Beolab 28 ، یک تویتر 100 اینچی 1 اینچی ، درایورهای تمام دامنه 3 اینچ 3 و 100 و همچنین 225 وات به صورت سفارشی طراحی شده است. ووفر 6.5 اینچی. بلندگوها همچنین دارای کنترل عرض پرتو هستند ، دو حالت گوش دادن (باریک و عریض) را فراهم می کند که نحوه پیش بینی صدا را تغییر می دهد ، و جبران خسارت اتاق فعال ، که باس را با توجه به محیط تنظیم می کند.

   https://techbord.com Bang & Olufsen آخرین بلندگوی بی سیم ستونی است Beolab 28

  گزینه های مختلف رنگ و پایان وجود دارد برای سفارشی سازی Beolab 28 در دسترس کاربران است. پایه آلومینیوم می تواند نقره ای ، مشکی یا برنز باشد. روکش خارجی دارای نسخه های پارچه ای در رنگ های خاکستری و خاکستری و نسخه های چوبی در بلوط روشن ، بلوط دودی و گردو است. در مورد پوشش داخلی ، همان دو رنگ خاکستری پوشش خارجی دارد.

  وقتی کسی به بلندگوها نزدیکتر می شود ، یک سنسور مجاورت آن را تشخیص می دهد و صفحه کنترل روشن می شود. کنترل پنل به کاربران این امکان را می دهد تا میزان صدا را تغییر دهند ، آهنگ ها را رد کنند / پخش کنند و مکث کنند و به راحتی به چهار ایستگاه رادیویی مورد علاقه خود یا لیست پخش Spotify دسترسی پیدا کنند. همچنین کاربران می توانند بلندگوها را از طریق راه دور Bang & Olufsen (یکی شامل) یا برنامه تلفن انتخاب کنند.

  https://techbord.com Bang & Olufsen آخرین بلندگوی بی سیم ستونی است Beolab 28

  با اتصال به بلندگوها ، Beolab 28 از AirPlay 2 ، Chromecast ، Spotify Connect ، Bluetooth پشتیبانی می کند 5.0 و Wi-Fi. همچنین هر بلندگو دارای یک پورت Ethernet 10/100 ، پورت USB-C و USB-A ، رابط Powerlink 2 کاناله و اتصال آنالوگ / نوری است. پشتیبانی از Beolink Multiroom در حال آمدن است ، اما فقط بعداً در سال 2021.

  برای اطمینان از بلندگوهای Beolab 28 به همان اندازه که می توانند در آینده اثبات شوند ، B&O ماژول اتصال قابل تعویض جدید خود را ارائه می دهد ، و قدرت پردازش کافی " و فن آوری اتصال برای دریافت به روزرسانی ها و ویژگی های جدید عملکرد برای سالهای آینده. "در صورت منسوخ شدن هر فناوری جریان یا اتصال ، B&O می تواند بلافاصله آن را به آخرین استانداردها به روز کند.

  قیمت Beolab 28 بستگی به پایان. نسخه های پارچه ای 14،750 دلار قیمت دارند ، در حالی که مدل های چوبی شما 16،500 دلار پس می گیرند.

خبرهای دیگر از الکترونیک