techbord.com  Segway  در حال بازنشستگی اسکوتر نمادین خود است که نتوانست در حمل و نقل شخصی متحول شود

تعداد کمی از دستگاه های تکنولوژیکی تقریباً دو دهه پیش به همان اندازه سری اصلی Segway را تجربه کردند. استیو جابز (Steve Jobs)، مدیرعامل اپل فکر کرد Segway که به اندازه رایانه شخصی قابل توجه قرار می گیرد. سرمایه گذار جان دور (John Doerr) گفت: Segway می تواند بزرگتر از اینترنت باشد. هر دو اشتباه کردند.

معروف به Segway Human Transporter، می باشد که حمل و نقل شخص را با دو چرخ متعادل احساس می کرد، که وقتی در اواخر سال 2001 شروع به کار کرد، که طرح آن از یک رمان علمی تخیلی طراحی شده است، این اسکوتر برقی برای حفظ تعادل خود به عنوان یک موتور سنسور شیب و ژیروسکوپی تکیه می کند زیرا اسکوترسواران با سرعت حداکثر 10 مایل در ساعت حرکت می کنند.

شرکت Fast روز سه شنبه گزارش داد که مالک فعلی این برند می باشد و خط تولید حمل و نقل شخصی Segway را بازنشسته می کند همانطور که ما آن را می شناسیم. این نشریه می گوید، تولید در کارخانه های خود در بدفورد (Bedford)، نیوهمشایر (New Hampshire)، در تاریخ 15 ژوئیه متوقف خواهد کرد. در کل 21 کارمند اخراج خواهند شد، اگرچه یک خدمه اسکلت برای انجام وظایف مختلف مانند ضمانت نامه و تعمیر در محل باقی می ماند.

همانطور که شرکت Fast اعلام می کند، Segway واقعاً هرگز کشش زیادی به دست نیاورد حداقل، به دلیل نگرانی های ایمنی، این اسکوترها با داشتن سیستم های پشتیبان چندگانه به خوبی ساخته شده بودند تا در صورت عدم موفقیت بخشی دیگر، این اسکوترها را به دست بگیرند. این برای سواری ایمنی عالی بود اما برای شرکتی که می خواست محصولات زیادی بفروشد به اندازه کافی خوب نبود.

به طور خلاصه، Segways خیلی اوقات شکسته نمی شود، به این معنی که صاحبان دلیل کمی برای جایگزینی آنها با مدلهای جدید داشتند زیرا هنوز مدلهای قبلی خوب کار می کردند. طرح آنها طی سالها تحول چندانی پیدا نکرد، و این منجر به ارتقاء حتی کمتر صاحبان آن شد.

 Segway  در حال بازنشستگی اسکوتر نمادین خود است که نتوانست در حمل و نقل شخصی متحول شود

محصولات Segways بین ادارات پلیس و مغازهای  کرایه اسکوتر که در تعطیلات به  مشتریان اسکوتر اجاره می کردند ومشتریانی که روی یک دستگاه دو چرخ جدید برای  گشت در شهر میرفتند بسیار محبوب شده بود.

خالق Segway، دین کامن ( Dean Kamen)، این شرکت را در سال 2009 فروخت و از آن زمان تاکنون در این کار شرکت نکرده است. شرکت تحرک چینی Ninebot این شرکت را در سال 2015 خریداری کرد و قصد دارد به ساخت محصولات با استفاده از نام Segway ادامه دهد. 

Segway در حال بازنشستگی اسکوتر نمادین خود است که نتوانست در حمل و نقل شخصی متحول شود
electronic/segway-در-حال-بازنشستگی-اسکوتر-نمادین-خود-است-که-نتوانست-در

آخرین مطالب سایت
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
techbord.com CDPR خط اصلی داستان در آخرین به روزرسانی Cyberpunk 2077 را شکست
techbord.com علاقه مندان به Crypto دکل استخراج معدن را در صندوق عقب BMW نصب می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.