خبر

 • تک بورد - Windows 11 ISO آماده بارگیری است

  Windows 11 ISO آماده بارگیری است
  20 روز و 10 ساعت قبل

  همانطور که در موارد زیر نشان داده شده است: Windows 11 در مقابل Windows 10 عملکرد: بازی و برنامه ها

  قبل از شروع ، مطمئن شوید که:

  اتصال به اینترنت دارید (ممکن است هزینه ارائه دهنده خدمات اینترنتی اعمال شود). ذخیره سازی اطلاعات کافی در رایانه ، USB یا درایو خارجی که فایل .iso را در آن بارگیری می کنید در دسترس است. یک دیسک DVD خالی با حداقل 8 گیگابایت (و رایت دی وی دی) برای ایجاد یک دیسک قابل بوت. توصیه می کنیم از USB یا DVD خالی استفاده کنید ، زیرا هرگونه محتوای موجود در آن در حین نصب حذف می شود. اگر هنگام تلاش برای رایت دیسک قابل بوت DVD از یک فایل ISO پیام "فایل دیسک بسیار بزرگ است" دریافت کردید ، از DVD دو لایه با ظرفیت بالاتر استفاده کنید.

  از رایانه ای که می خواهید Windows 11 را نصب کنید اطمینان حاصل کنید:

  CPU 64 بیتی دارد: Windows 11 فقط در CPU های 64 بیتی قابل اجرا است. برای اطلاع از رایانه شخصی خود ، به تنظیمات> سیستم> درباره بروید یا "Windows System" را در Windows جستجو کنید و در بخش "نوع سیستم" جستجو کنید. شرایط سیستم را برآورده می کند: همه دستگاه های دارای ویندوز 10 واجد شرایط دریافت ارتقاء ویندوز 11 نیستند. برای نیازهای ارتقا و ویژگی های پشتیبانی شده ، مشخصات دستگاه Windows 11 را مشاهده کنید. برخی از ویژگی ها نیاز به سخت افزار اضافی دارند. همچنین توصیه می کنیم برای اطلاع از درایورهای به روز شده و سازگاری سخت افزار ، از وب سایت سازنده رایانه خود دیدن کنید. هشدار: نصب رسانه ویندوز 11 بر روی رایانه ای که حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11 را برآورده نمی کند توصیه نمی شود و ممکن است منجر به مشکلات سازگاری شود. در صورت نصب ویندوز 11 بر روی رایانه ای که شرایط لازم را ندارد ، آن رایانه دیگر پشتیبانی نمی شود و حق دریافت به روز رسانی را نخواهد داشت. آسیب های وارد شده به رایانه به دلیل عدم سازگاری تحت ضمانت سازنده قرار نمی گیرد.

  برای بررسی می توانید از ابزار سازگاری Windows 11 استفاده کنید.

  پس از اتمام بارگیری می توانید از گزینه Verify your download برای اطمینان از یکپارچگی فایل استفاده کنید. دستورالعمل های نصب (DVD):

  پوشه ای را که ISO 11 Windows را در آن بارگیری کرده اید ، پیدا کنید. برای استفاده از Windows Disk Image Burner برای ایجاد DVD نصب ، روی فایل ISO راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید. در زیر "برگه عمومی " ، روی "تغییر ... " که در آن نوشته شده است کلیک کنید ، "با: " باز می شود و Windows Explorer را انتخاب کنید. Apply را انتخاب کنید. با این کار می توانید تصویر دیسک رایت را هنگام کلیک راست روی فایل ISO نمایش دهید. برای استفاده از برنامه رایت DVD شخص ثالث ، می توانید روی فایل ISO راست کلیک کرده و Open with را انتخاب کنید.

  دستورالعمل های نصب (ISO):

  اگر می خواهید ویندوز 11 را مستقیماً از فایل ISO بدون استفاده از درایو DVD یا USB نصب کنید ، می توانید این کار را با نصب فایل ISO انجام دهید به با این کار سیستم عامل فعلی شما به ویندوز 11 ارتقا می یابد. برای نصب فایل ISO: به محلی که فایل ISO را بارگیری کرده اید بروید. سپس ، روی فایل ISO راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید. در برگه "General " ، روی "Change… " که در آن نوشته شده است کلیک کنید ، "باز می شود با: " و Windows Explorer را برای برنامه ای که می خواهید برای باز کردن فایل های ISO استفاده کنید و AppApply را انتخاب کنید. فایل ISO و selectMount. این یک دیسک قابل بوت "مجازی" ایجاد می کند. روی آن دوبار کلیک کنید تا فایل های داخل آن مشاهده شود. برای شروع راه اندازی ویندوز 11 ، دوبار کلیک کنید. بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها