خبر

 • تک بورد - SpaceSniffer به شما امکان می دهد فضای دیسک را با حداقل تلاش بازیابی کنید

  SpaceSniffer به شما امکان می دهد فضای دیسک را با حداقل تلاش بازیابی کنید
  16 روز و 6 ساعت قبل

  همانطور که در: خلاصه ای از برنامه های قابل حمل ضروری است نکات و ترفندهای کامپیوتری که همه باید بیش از 10 ابزار برای یافتن و حذف فایل های تکراری در ویندوز بدانند

  SpaceSniffer یک نرم افزار رایگان (از کمک های مالی استقبال می شود) و برنامه ابزار قابل حمل است که به شما امکان می دهد بفهمید پوشه ها و فایل ها چگونه بر روی دیسک های شما ساختار یافته اند. با استفاده از طرح‌بندی تجسم Treemap، درک فوری از محل قرارگیری پوشه‌ها و فایل‌های بزرگ در دستگاه‌هایتان دارید. مفهوم Treemap توسط پروفسور Ben Shneiderman ابداع شد، که با مهربانی اجازه استفاده از مفهوم خود را در این ابزار داد.

  یک فرآیند اسکن را شروع کنید و وضعیت کلی را مشاهده کنید. عناصر موجود در نما بزرگتر هستند، پوشه ها و فایل های روی دیسک شما بزرگتر هستند. آیا به جزئیات بیشتری در مورد یک پوشه بزرگ نیاز دارید؟ فقط کافیست روی آن کلیک کنید. عنصر انتخاب شده با محتوای آن به تفصیل توضیح داده می شود.

  به جزئیات بیشتر و بیشتری نیاز دارید؟ به انتخاب عناصر ادامه دهید و آنها اسرار خود را برای شما کشف خواهند کرد. آیا به نمای بزرگتری از یک پوشه کوچک نیاز دارید؟ سپس روی آن دوبار کلیک کنید، و تا وسعت دید بزرگنمایی می‌کند.

  اگر می‌خواهید بدانید که چرا فضای خالی بیشتری روی رسانه باقی نمی‌ماند، عناصر بزرگ‌تر را دنبال کنید. شاید بخواهید فقط بر روی انواع فایل خاص تمرکز کنید... خوب. فقط نوع فایل را در قسمت فیلتر تایپ کنید (به عنوان مثال: *.jpg) و اینتر را فشار دهید. نما واکنش نشان می دهد و فقط فایل های JPEG را به شما نشان می دهد.

  ویژگی ها:

  استفاده سریع و آسان از کشیدن و رها کردن پشتیبانی می کند ماژول صادرات به شما امکان می دهد گزارش های متنی قابل تنظیم را تولید کنید ساختار بصری طرح‌بندی، چندین نمایش برای رسانه‌های مختلف عناصر قابل بزرگنمایی، مانند یک مرورگر وب پیمایش کنید. پوشه‌های ویندوز و منوی بازشو فایل با کلیک راست ماوس قابل دسترسی است. امکان محدود کردن نمایش محتوا با تایپ کردن معیارهای فیلتر ساده و در عین حال قدرتمند به شما امکان می‌دهد فایل‌های برچسب موقتی را به شما نشان دهد. با چهار رنگ مختلف و انجام فیلتر بر روی آنها نماهای مختلف از یک رسانه می‌توانند عناصر فیلتر شده متفاوت را نشان دهند. قابل تنظیم در هندسه، رنگ‌ها، رفتارها شما می‌توانید حتی در حین اسکن حرکت کنید موتور اسکن حافظه پنهان هوشمند، چندین نما، یک اسکن می‌توانید ناحیه بزرگنمایی شده را اصلاح کنید. با فرآیند اسکن ثانویه، حتی با فعال بودن اسکن اصلی، به رویدادهای سیستم فایل واکنش نشان می‌دهد، همیشه هماهنگ می‌ماند، با چشمک زدن عناصر به شما هشدار می‌دهد می‌تواند NTFS جایگزین D را اسکن کند. ata Streams رجیستری شما را شلوغ نمی کند، فقط یک فایل پیکربندی XML ساده قابل حمل است، نیازی به نصب نیست، فقط فایل اجرایی را در جایی قرار دهید و اجازه دهید این نرم افزار رایگان است (کمک های مالی استقبال می شود)

  آیا می خواهید فایل ها را حذف کنید؟ سپس یک لوله شروع را قبل از فیلتر تایپ کنید (مثال: |*.jpg) و enter را فشار دهید. نمای همه چیز را به جز فایل‌های JPEG نشان می‌دهد.

  اگر می‌خواهید فایل‌های بررسی‌شده را پیگیری کنید، می‌توانید آنها را تگ کنید. چهار رنگ موجود است فقط ماوس را روی یک فایل نگه دارید و CTRL+1 را فشار دهید تا آن را قرمز کنید. همچنین کلیدهایی برای برچسب گذاری زرد، سبز و آبی وجود دارد. هر طور که می خواهید از آنها استفاده کنید. همچنین می‌توانید برچسب‌ها را فیلتر کنید (به عنوان مثال: :red فقط فایل‌های دارای برچسب قرمز را نشان می‌دهد، :all همه فایل‌های برچسب‌گذاری شده و غیره را نشان می‌دهد). همچنین می‌توانید فایل‌های برچسب‌گذاری‌شده را حذف کنید (مثال: |:red همه فایل‌های دارای برچسب قرمز را حذف می‌کند)

  می‌خواهید بدانید که آیا فایل‌های قدیمی دارید؟ شرایط را در فیلد فیلتر تایپ کنید (مثال: >2years) و نمای مطابق با آن واکنش نشان می دهد.

  چه خبر:

  اکنون این امکان وجود دارد. برای شروع صادرات به فایل از خط فرمان. فیلتر کلاس‌ها اضافه شد (مثال: چند رسانه‌ای، بایگانی ecc...) ثبات بهبود یافته هنگام حذف یک پوشه متمرکز. "SpaceSniffer" به عنوان همه پنجره های شناور اضافه شد. اکنون مسیرهای دارای فاصله دوباره در خط فرمان به درستی رفتار می کنند. ادامه مطلب

خبرهای دیگر از دانلودها