خبر

 • تک بورد - Signal یک برنامه کاربردی برای پیام‌های خصوصی واقعی است

  Signal یک برنامه کاربردی برای پیام‌های خصوصی واقعی است


  13 روز و 18 ساعت قبل

  همانطور که در: برنامه های پیام رسانی: رمزگذاری شده است یا خیر؟ WhatsApp، iMessage، Discord، Zoom و غیره

  میلیون‌ها نفر هر روز از سیگنال برای ارتباط رایگان و آنی در هر نقطه از جهان استفاده می‌کنند. پیام‌هایی با وفاداری بالا ارسال و دریافت کنید، در تماس‌های صوتی/تصویری HD شرکت کنید و مجموعه رو به رشدی از ویژگی‌های جدید را کشف کنید که به شما کمک می‌کند در ارتباط باشید. فناوری پیشرفته حفظ حریم خصوصی Signal همیشه فعال است، بنابراین می‌توانید بر اشتراک‌گذاری لحظات مهم با افرادی که برایتان مهم هستند تمرکز کنید.

  رمزگذاری سرتاسر پیشرفته (با قدرت) توسط پروتکل سیگنال منبع باز) مکالمات شما را ایمن نگه می دارد. ما نمی توانیم پیام های شما را بخوانیم یا به تماس های شما گوش دهیم و هیچ کس دیگری نیز نمی تواند. حریم خصوصی یک حالت اختیاری نیست - فقط روشی است که سیگنال کار می کند. هر پیام، هر تماس، هر زمان.

  هر چیزی بگویید – پیشرفته ترین رمزگذاری سرتاسر (که توسط پروتکل سیگنال منبع باز ارائه می شود) مکالمات شما را ایمن نگه می دارد. حریم خصوصی یک حالت اختیاری نیست - فقط روشی است که سیگنال کار می کند. هر پیام، هر تماس، هر بار. سریع بروید - پیام‌ها به سرعت و قابل اعتماد ارسال می‌شوند، حتی در شبکه‌های کند. سیگنال برای کار در محدودترین محیط ممکن بهینه شده است. راحت باشید – سیگنال یک غیرانتفاعی کاملاً مستقل 501c3 است. توسعه توسط کاربرانی مانند شما پشتیبانی می شود. بدون تبلیغات بدون ردیاب شوخی نکن. خودت باش - می‌توانید از شماره تلفن و دفترچه آدرس موجود خود برای برقراری ارتباط امن با دوستان خود استفاده کنید. صحبت کنید – چه آن‌ها در سراسر شهر زندگی می‌کنند و چه در آن سوی اقیانوس، کیفیت صوتی و تصویری بهبود یافته Signal باعث می‌شود دوستان و خانواده‌تان احساس نزدیک‌تری داشته باشند. در سایه ها زمزمه کنید – اگر از دیدن نور امتناع می کنید، به تم تاریک بروید. صدا آشنا – هشدارهای سفارشی را برای هر مخاطب انتخاب کنید یا نویزها را به طور کامل غیرفعال کنید. Simon & Garfunkel در سال 1964 یک آهنگ موفق در مورد آن نوشتند، و شما می توانید هر زمان که بخواهید با انتخاب "None" به عنوان آهنگ زنگ اعلان خود، صدای سکوت را تجربه کنید. این را تصویر کنید – از ویژگی‌های ویرایش تصویر داخلی برای ترسیم، برش و ورق زدن عکس‌های خروجی خود استفاده کنید. حتی یک ابزار متنی وجود دارد تا بتوانید کلمات بیشتری را به 1000 کلمه ای که عکس شما در حال حاضر ارزش دارد اضافه کنید.

  توجه: برای استفاده از برنامه دسک‌تاپ Signal، ابتدا باید Signal روی تلفن شما نصب شود.

  چه‌های جدید:

  نسخه Windows و macOS در نسخه 5.27:

  این نسخه شامل تعدادی ترفند کوچک و رفع اشکال است تا سیگنال را به خوبی اجرا کند.

  سیگنال Android APK به‌روزرسانی به 5.28.0:

  اگر چیزی ضبط شما را مختل کند (مانند تحسین ظاهر جدید ما)، پیام شما کاملاً در حالت پیش‌نویس جدید ما حفظ می‌شود. اگر عجله دارید، نت‌های صوتی را با سرعت دو برابر پخش کنید، یا اگر می‌خواهید لحظه را گرامی بدارید، آن‌ها را کم کنید. یا فقط به این دلیل که فکر می کنید خنده دار به نظر می رسد. پخش‌کننده درون‌برنامه‌ای جدید به شما امکان می‌دهد هنگام جابه‌جایی به چت دیگر یا فهرست چت، پخش یادداشت صوتی را کنترل کنید. ادامه مطلب


  تگ ها:

  signal , برنامه , کاربردی , پیام‌ , خصوصی , واقعی


  v 6
خبرهای دیگر از دانلودها