خبر

 • تک بورد - Paint.NET 4.3.7 سرعت رندر را 100% بهبود می بخشد

  Paint.NET 4.3.7 سرعت رندر را 100% بهبود می بخشد


  18 روز و 20 ساعت قبل

  همانطور که در: بهترین برنامه های قابل حمل برای جعبه ابزار نرم افزار شما بهترین گزینه های جایگزین برای Adobe Photoshop

  Paint.NET نرم افزار ویرایش تصویر و عکس برای رایانه های شخصی است که ویندوز را اجرا می کنند. دارای یک رابط کاربری بصری و خلاقانه با پشتیبانی از لایه ها، لغو نامحدود، جلوه های ویژه و طیف گسترده ای از ابزارهای مفید و قدرتمند است. یک جامعه آنلاین فعال و در حال رشد کمک، آموزش‌ها و افزونه‌های دوستانه را ارائه می‌کند.

  توسعه آن را به عنوان یک پروژه طراحی ارشد کالج در مقطع کارشناسی که توسط مایکروسافت راهنمایی می‌شد، آغاز کرد و اکنون توسط Rick Brewster نگهداری و توسعه می‌یابد. این نرم افزار که در ابتدا به عنوان جایگزینی رایگان برای نرم افزار مایکروسافت Paint همراه با ویندوز در نظر گرفته شده بود، به یک ابزار ویرایشگر تصویر و عکس قدرتمند و در عین حال ساده تبدیل شده است. این نرم افزار با سایر بسته های نرم افزاری ویرایش عکس دیجیتال مانند Adobe Photoshop، Corel Paint Shop Pro، Microsoft Photo Editor و The GIMP مقایسه شده است.

  ویژگی ها:

  عملکرد در بسیاری از زمینه ها به طور قابل توجهی بهبود یافته است، و استفاده از حافظه کلی نیز به میزان زیادی کاهش یافته است (مخصوصاً زمانی که بیش از 1 تصویر باز باشد). رابط کاربری با نمادهای جدید به روز شده است و ظاهر بصری برای Aero Glass (فقط Windows 7 / Vista) بهبود یافته است. ارتقا یافته تا از آخرین .NET Framework 3.5 SP1 استفاده کند که دارای بسیاری از بهبودهای عملکرد داخلی است. افکت جدید: Blurs -> Surface Blur، توسط Ed Harvey افکت جدید: Distort -> Dents، توسط Ed Harvey افکت جدید: Distort -> Crystalize، توسط Ed Harvey مدیر فونت ابزار Text به طور کامل بازنویسی شده است که منجر به افزایش عملکرد شده است. و قابلیت اطمینان بهتر در ویندوز 7 کیفیت متن در نتیجه استفاده از DirectWrite بسیار بهتر است (اگر DirectX 11 را نصب کرده باشید در ویندوز ویستا نیز کار می کند). آپدیت داخلی اکنون قابلیت دانلود به روز رسانی ها را در پس زمینه دارد و منتظر می ماند تا از Paint.NET خارج شوید تا آنها را نصب کنید. در نسخه‌های قبلی، دانلود در پیش‌زمینه اتفاق می‌افتد، و قبل از اینکه بتوانید دوباره از Paint.NET استفاده کنید، باید منتظر می‌مانید تا کل فرآیند تکمیل شود. اکنون شامل ترجمه روسی است.

  چیزهای جدید:

  این یک رفع فوری برای تعداد بی شماری از مشکلات اصلی در زمانی است که "Translucent windows" غیرفعال است. این به دلیل اشکالی بود که در .NET 6.0.1 معرفی شد.

  وقتی "Translucent windows" غیرفعال شد، برنامه به طور کامل خراب شد. این به دلیل یک اشکال معرفی شده در NET 6.0.1 ایجاد شد. بحث بیشتر در اینجا: https://forums.getpaint.net/topic/119185-many-problems-with-436/ رفع سرریز پشته در هسته رندر فیلتر جعبه که می‌تواند باعث هنگ یا خرابی در زمانی که سطح بزرگ‌نمایی حدود 1 بود، شود. هشتمین (12.5٪) یا 1/32 (3.125٪) برای اندازه های تصویر خاص به عنوان مثال ((N x 2048) + 16)). در اینجا گزارش شده است: https://forums.getpaint.net/topic/119180-new-update-is-broken-for-me-435/ بهبود عملکرد رندر برای اکثر ابزارها، که اکنون تا 100٪ سریعتر هستند (به بحث اینجا مراجعه کنید : https://twitter.com/rickbrewPDN/status/1477344632404996101) مشکلی در گفتگوی Save Configuration که در آن دکمه‌های OK و Cancel روی ویندوز 7 همپوشانی داشتند برطرف شد (با تشکر @toe_head2001 برای رفع مشکل!) مشکل هنگام ذخیره یک تصویر برطرف شد. با 257 رنگ منحصر به فرد در عمق رنگ 8 بیتی که 257مین رنگ منحصر به فرد آخرین پیکسل (پایین-راست) بود. https://forums.getpaint.net/topic/119047-error-saving-a-file-seems-related-to-bit-depth-being-at-detect/ رفع مشکلی که در آن دکمه های پنجره لایه ها نبودند. فعال کردن/غیرفعال کردن صحیح پس از عملیات خنثی کردن/دوباره https://forums.getpaint.net/topic/119120-with-only-one-layer-create-layer-and-use-ctrlz-to-undo-delete-layer-button-is-still-enabled/ رفع مشکلی که پلاگین VTF را از ذخیره صحیح تصاویر چند لایه جلوگیری می کرد، همانطور که در https://www.reddit.com/r/paintdotnet/comments/rnx11j/help_with_vtf_editing_blend_saving/ مشکلی در هنگام ذخیره تصاویر در 1 یا 2 بیت برطرف شد. عمق رنگ بیت، جایی که گاهی اوقات همه رنگ ها گنجانده نمی شوند. https://forums.getpaint.net/topic/119082-saving-png-rounds-a-pixel-with-a-value-of-010101-down-to-000000/ رفع مشکل برخی از افزونه های IndirectUI که از آنها استفاده می کردند. رنگ‌های سفارشی‌شده برای لغزنده‌هایشان مشکل سازگاری با پلاگین Morpher TR حل شد https://forums.getpaint.net/topic/107499-trs-morpher-v1110-march-14th-2016/?do=findComment&comment=589420 رفع شد مشکل سازگاری با برخی از افزونه‌های قدیمی Ego Eram Reputo که به دلیل تغییر در NET 6 قادر به راه‌اندازی پیوندهای راهنما نبودند.


  تگ ها:

  paint.net , 4.3.7 , سرعت , رندر , 100% , بهبود , بخشد


  v 4
خبرهای دیگر از دانلودها