خبر

 • تک بورد - Opera 75 به میانبرهای صفحه کلید سفارشی باز می شود

  Opera 75 به میانبرهای صفحه کلید سفارشی باز می شود
  3 ساعت و 4 دقیقه قبل

  همانطور که در این برنامه نمایش داده شده است: برنامه های ضروری که باید روی رایانه شخصی جدید نصب کنید که در حال اجرا با Windows یا macOS است توقف درخواستهای مزاحم مرورگر درخواست مکان شما یا ارسال اعلان ها

  سریعتر مرور کنید: ما از ظرفیت پردازشی کمتری نسبت به مرورگرهای دیگر استفاده می کنیم و یک مسدود کننده تبلیغات داخلی داریم که به بارگیری سریعتر صفحات وب کمک می کند.

  شماره گیری سریع

  محبوب Opera صفحه شروع میانبرها تازه تر شده است تا کاوش در محتوای وب آسان تر و هوشمندتر شود. اکنون می توانید میانبرهای Speed ​​Dial را در پوشه ها جمع کرده و به راحتی فیلتر کنید. برای ایجاد پوشه ، یک ورودی شماره گیری سریع را روی دیگری بکشید یا رها کنید یا از قسمت جستجوی سریع شماره گیری جدید برای تجربه قدرت ورودی های شماره گیری سریع بصری همراه با انعطاف پذیری و سازماندهی یک پوشه نشانک کلاسیک استفاده کنید.

  < p> Discover

  محتوای داغ و جدید دریافت کنید ، بدون هیچگونه مرور لازم. ویژگی جدید Discover به شما امکان می دهد با مقالات جدید از کشور خود ، یا هر منطقه ای که می خواهید از آن الهام بگیرید ، مستقیماً در مرورگر خود تکیه دهید و تغذیه کنید - همه در یک مکان. دسته خود را انتخاب کنید و انتخاب کنید: اخبار ، غذا ، فناوری یا چیز دیگری که بیشتر به آن علاقه دارید. Opera مجموعه ای از منابع مربوطه جهانی و منطقه ای را برای شما فراهم می کند تا محتوای وب را به راحتی کشف کنید.

  ذخیره سازی

  تصور کنید پس از ساعت ها خرید در بازار خود برای خرید کفش های جدید ، یک قفسه واحد پیدا کرده اید که دارای تمام جفتهایی است که تاکنون امتحان کرده اید ، بنابراین می توانید بنشینید ، مقایسه کنید و برنده را انتخاب کنید. این همان کاری است که ویژگی جدید Stash Opera با وب سایت برای شما انجام می دهد. به سادگی نماد قلب را در نوار آدرس بزنید تا وب سایت هایی را که می خواهید هنگام خرید به راحتی مقایسه کنید جمع آوری کنید یا تحقیقات سفر خود را در مورد هتل ها ، مکان ها و پروازها در نوک انگشتان خود داشته باشید. Stash خود را با اندازه قابل مشاهده پیش نمایش صفحه اسکن کنید یا آنچه را که ذخیره کرده اید با کلمات کلیدی جستجو کنید.

  جستجو

  اکنون می توانید مستقیماً از آدرس ترکیبی جدید و نوار جستجو جستجو کنید. به سادگی شروع به تایپ آدرس صفحه وب کنید تا مستقیماً به سایت مورد علاقه خود بروید ، یا یک عبارت جستجو وارد کنید و یکی از چندین موتور جستجو را برای جستجوی وب سایت های پیشنهادی انتخاب کنید.

  ظاهر جدید

  به خود استراحت دهید نگاه به رابط کاربری جدید و تصفیه شده است. مدرن ، براق ، عمیقاً با سیستم عامل یکپارچه شده و از ابتدا ساخته شده است. با استفاده از آیکون های زیبا ، نوار برگه و موارد دیگر به راحتی مرور کنید.

  مبادله موتور

  اپرا برای دسک تاپ نه تنها دوباره طراحی شده است. همچنین کاملاً زیر کاپوت مهندسی مجدد شده است. با استفاده از موتور Chromium ، کاربران یک مرورگر مطابق با استاندارد و عملکرد بالا دریافت می کنند. حالت Off-Road Opera که قبلاً Opera Turbo نامیده می شد ، اکنون از پروتکل SPDY پشتیبانی می کند و بارگیری صفحات وب را حتی در سخت ترین شرایط شبکه امکان پذیر می کند.

  تعویق Tab برای ذخیره حافظه

  تعویق Tab به Opera 74 اضافه شده است و به طور پیش فرض فعال است. این بدان معناست که برگه هایی که به طور فعال از آنها استفاده نمی کنید ، مکث می کنند تا حافظه رایانه شما استفاده نشود. هر برگه ای که برگردید دوباره فعال می شود. این ویژگی را می توان در تنظیمات> رابط کاربری خاموش کرد.

  Easy Files پرونده های بیشتری ارائه می دهد

  ویژگی Easy Files به شما امکان می دهد بدون کاوش در پوشه ها پرونده ها را ضمیمه کنید. هنگام ضمیمه کردن پرونده به ایمیل یا هرجای آنلاین ، پنجره Easy Files فایلهای بارگیری شده اخیر شما را نمایش می دهد. نمایش تصویری فایل ها ، مشاهده و کلیک دقیقاً بر روی آنچه می خواهید را آسان می کند.

  پیش از این ، Easy Files سه فایل اخیر شما را نمایش می دهد ، اما با این به روزرسانی اکنون می توانید تمام بارگیری های خود را مشاهده کنید. فایل ها. فقط کافیست از دکمه های پیمایش برای چرخاندن آنها استفاده کنید.

  بازخورد Easy Files

  از آنجا که ما برای اولین بار ویژگی Easy Files را به مرورگر خود اضافه کردیم ، شما پیشنهادهای مفید زیادی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کرده اید. و در انجمن های اپرا. بنابراین برای کمک به بهبود بیشتر این ویژگی ، یک پنجره بازخورد به Easy Files اضافه کرده ایم. هنگام استفاده از Easy Files کافیست روی صورتک شکلک کوچک کلیک کنید. در پنجره بازشو ، شما می توانید ویژگی را ارزیابی کرده و همچنین نظرات یا پیشنهادهای خود را ارائه دهید. ما از بازخورد قدردانی می کنیم ، این امر به ما کمک می کند محصولات خود را برای شما بهبود ببخشیم.

  جستجو در برگه ها از نظم بیشتری برخوردار است

  جستجوی برگه ها لیستی از برگه های شما است ، باز یا بسته شده اخیر. با تایپ کردن کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا برگه خاصی را پیدا کنید. روی نماد ذره بین در بالا سمت راست کلیک کنید ، یا Ctrl + Space را فشار دهید ، سپس برای شناسایی برگه شروع به تایپ یک کلمه کلیدی کنید. لیست هنگام آپلود گزینه های شما را به روز می کند و محدود می کند.

  موارد جدید:

  به روزرسانی Opera 75 به شما امکان می دهد میانبرهای صفحه کلید خود را برای ویژگی هایی مانند Flow تنظیم کنید که به هم متصل می شوند. مرورگر رایانه خود با Opera در iOS و Android. این اتصال یک گپ رمزگذاری شده بین همه دستگاه های شما برای ارسال یادداشت ها ، تصاویر ، پیوندها ، پرونده ها است - همه مواردی که نمی خواهید فراموش کنید. همچنین اکنون می توانید میانبرهای موجود در کیف پول Crypto داخلی Opera و همچنین ویژگی Player ایجاد کنید - درگاهی برای همه موارد دلخواه خود در Apple Music ، Spotify و YouTube Music.

  برای تنظیم میانبرهای صفحه کلید سفارشی برای خود ویژگی های دلخواه:

  روی نماد سه نقطه در پایین نوار کناری خود کلیک کنید روی نماد سه نقطه در کنار ویژگی کلیک کنید و پیکربندی میانبرها را انتخاب کنید میانبر سفارشی خود را در کنار ویژگی وارد کنید

  سایر پیشرفت ها: DNA-91658 ترجمه Opera 75 DNA-91738 ادغام ThemedLabelButton با RoundedLabelButton DNA-91881 BrowserCloseManagerBrowserTest. * DNA-91972 اجازه دادن به آزمایش عامل RH در نمایه سنگین با تغییر دادن به عامل آزمایش DNA-92164 [Mac] Drop CHR-8297 DNA-92174 O75 به پایدار ادامه مطلب

خبرهای دیگر از بارگیری ها