خبر

 • تک بورد - OneDrive گزینه های اشتراک فایل را در آخرین به روزرسانی بهبود می بخشد

  OneDrive گزینه های اشتراک فایل را در آخرین به روزرسانی بهبود می بخشد
  8 روز و 4 ساعت قبل

  عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و موارد دیگر را به راحتی ذخیره و به اشتراک بگذارید. وقتی عکس ها یا فیلم ها را از دستگاه همراه یا رایانه خود در OneDrive آپلود می کنید ، می توانید وقتی روی رایانه شخصی ، Mac ، رایانه لوحی یا تلفن هستید ، به آنها دسترسی پیدا کنید. با OneDrive به راحتی می توانید به پرونده های خود در هر کجا که هستید دسترسی پیدا کنید ، آنها را مدیریت و به اشتراک بگذارید.

  ویژگی ها:

  با استفاده از پشتیبان گیری دوربین ، به طور خودکار عکس ها و فیلم ها را در OneDrive بارگذاری کنید. تمام پرونده های OneDrive و پرونده های به اشتراک گذاشته شده با شما را مرور کنید. با ارسال پیوند به ایمیل یا دریافت پیوندی برای کپی و جایگذاری ، پرونده ها را به اشتراک بگذارید. انتقال ، حذف و تغییر نام پرونده ها و ایجاد پوشه های جدید. پرونده های OneDrive خود را در برنامه های دیگر ، از جمله Office Mobile برای iPhone باز کنید. به سرعت به اسنادی که اخیراً باز کرده اید بروید.

  موارد جدید:

  به روزرسانی تجربه جمع آوری پرونده برای Yammer

  وقتی کاربران پرونده ها را در یک انجمن Yammer بارگذاری می کنند ، اکنون به ساختار فایل ها و قابلیت های سازگار با آنها دسترسی دارند. OneDrive.

  به طور پیش فرض ، پنجره انتخاب پرونده ها پوشه ها و پرونده های OneDrive و همچنین کتابخانه های Document شما را در SharePoint و Teams ، از جمله میانبرهای پوشه های مشترکی که با استفاده از ویژگی Add to OneDrive اضافه شده اند ، بنابراین می توانید برای انتخاب و بارگذاری به راحتی به اسناد بروید.

  خواننده غوطه وری در OneDrive و SharePoint

  اکنون کاربران می توانند اسناد را مستقیماً در Immersive Reader از داخل OneDrive و SharePoint و اهرم باز کنند. ابزار یادگیری برای تغییر ظاهر سند خود با استفاده از گزینه های نوشتار ، تنظیم اندازه متن ، فاصله ، قلم و مضامین متناسب با نیازهای یادگیری ، پخش را در پایین پنجره انتخاب کنید تا سند خود را با صدای بلند بخوانید و متن را به طور همزمان برجسته ببینید قلم ها را تغییر دهید و غیره.

  ویژگی های Immersive Reader به همه افراد در هر دستگاهی کمک می کند تا مهارت خواندن خود را بهبود بخشند ، از جمله کسانی که دارای نارساخوانی ، دیسگرافی ، ADHD ، خوانندگان در حال ظهور یا ترکیبی از طیف گسترده ای از توانایی های منحصر به فرد دانش آموز هستند.

  تنظیمات را به مجوزهای سریع پیوند دهید

  در سال آینده ، ما از روشی افزایشی و مبتنی بر داده برای ارائه به روزرسانی ها برای بهبود تجربه اشتراک در همه Micr استفاده می کنیم. osoft 365 و برنامه های Office برای همه سیستم عامل ها (دسک تاپ ، وب و موبایل).

  اخیراً مجوزهای سریع را منتشر کردیم - یک منوی کشویی قابل کشف و قابل کشف تر برای کمک به شما در انتخاب آسان سطح دسترسی (کمک به ویرایش یا می توانید مشاهده کنید). اکنون از قسمت کشویی Quick permissions یک نقطه ورودی اضافی به تنظیمات پیوند اضافه می کنیم که کنترل اشتراکی بیشتری را فراهم می کند ، بنابراین به راحتی می توانید انواع پیوندها و مجوزهای اشتراک را تغییر دهید.

  منقضی شدن دسترسی کاربران خارجی

  برای محافظت از پرونده های به اشتراک گذاشته شده ، مدیران می توانند یک دوره انقضا mandatory اجباری تعیین کنند تا اطمینان حاصل شود که دسترسی برای همیشه ادامه ندارد و به طور تصادفی از نشت اطلاعات سازمان جلوگیری می کند. این خط مشی را می توان در مرکز مدیریت شیرپوینت فعال کرد (چه مدرن و چه کلاسیک) و هم در OneDrive و هم در SharePoint اعمال می شود. پس از اجرای خط مشی ، کاربران خارجی به طور خودکار دسترسی به محتوای سطح سایت به سایت (یا سطح OneDrive-توسط-OneDrive) را از دست می دهند. مدیران سایت SharePoint و دارندگان OneDrive اختیار گسترش یا حذف دسترسی کاربران انتخاب شده را دارند.

  پرونده های خاص را از همگام سازی در macOS حذف کنید

  ما در OneDrive قابلیت macOS را فعال کردیم که اجازه می دهد سرپرستان فناوری اطلاعات برای جلوگیری از بارگذاری فایلهای خاص برنامه همگام سازی OneDrive در OneDrive یا SharePoint. سرپرستان فناوری اطلاعات که در دستگاه های خود دستگاه های macOS را مدیریت می کنند ، می توانند با استفاده از ورود فایل plist تجویز شده ، این تنظیم را فعال کنند تا از بارگذاری انواع پرونده های خاص مانند .exe یا .mp3 در هنگام همگام سازی پرونده های OneDrive توسط کاربران جلوگیری کند.

  هنگامی که این تنظیم فعال است ، برنامه همگام سازی پرونده های جدیدی را که مطابق با کلمات کلیدی مشخص شده است بارگذاری نمی کند و پرونده ها در پوشه محلی OneDrive باقی می مانند.

  در Finder ، پرونده ها با یک "" Excluded از نماد همگام سازی "در ستون وضعیت ، و کاربران اعلانی را در مرکز فعالیت OneDrive مشاهده می کنند که توضیح می دهد چرا پرونده ها همگام سازی نمی شوند.

  به روزرسانی مشاهده PDF در iOS و Android

  < p> کاربران OneDrive برای iOS و Android b قادر به حرکت سریع به صفحات خاص PDF می باشید. هنگام مشاهده PDF ، کاربران می توانند بر روی شماره صفحه در پایین صفحه ضربه بزنند تا گفتگوی "پرش به صفحه " ظاهر شود و سپس هر شماره صفحه را برای انتقال به آن صفحه وارد کنید.

  ادامه مطلب

خبرهای دیگر از بارگیری ها