خبر

 • تک بورد - Nvidia RTX Voice اکنون برای دارندگان GeForce GTX در دسترس است

  Nvidia RTX Voice اکنون برای دارندگان GeForce GTX در دسترس است
  17 روز و 9 ساعت قبل

  RTX Voice در حال حاضر در مرحله بتا است. این ابزار به کاربران این امکان را می دهد تا بدون نگرانی در مورد صداهای ناخواسته مانند تایپ کردن صفحه کلید با صدای بلند یا سایر نویزهای محیط در محیط های پر سر و صدا ، "زنده" باشند یا به جلسه بپیوندند. RTX Voice همچنین نویز پس زمینه را از پخش کننده ها در محیط های بلند سرکوب می کند ، و درک صوتی ورودی را آسان می کند.

  الزامات

  نسخه جدید RTX Voice با عنوان "حذف سر و صدا" در برنامه پخش انویدیا در دسترس است! RTX Voice اکنون برای هر پردازنده گرافیکی Nvidia GeForce ، Quadro یا TITAN فعال است. برای انویدیا GeForce RTX 2060 ، Quadro RTX 3000 ، TITAN RTX یا بالاتر ، Nvidia Broadcast به Nvidia Display Driver نسخه 456.38 یا بالاتر نیاز دارد. برای استفاده از RTX Voice ، باید از کارت گرافیک Nvidia GTX یا RTX استفاده کنید ، آن را به Driver 410.18 یا جدیدتر به روز کنید و در ویندوز 10 داشته باشید.

  اجرای RTX Voice با کارت های GeForce GTX

  اگرچه RTX Voice برای کارتهای RTX در نظر گرفته شده است ، با یک هک ساده می توانید آن را روی رایانه های دارای کارت گرافیک دیگر نصب کنید. نصب را بارگیری کنید و آن را اجرا کنید. اگر کارت RTX ندارید ، پیامی دریافت خواهید کرد که می گوید "Nvidia Installer نمی تواند ادامه پیدا کند. "

  جای نگرانی نیست ، به دایرکتوری بروید که فایل های نصب کننده در آن استخراج شده است ( C: \ temp \ NVRTXVoice) و به دنبال فایلی با نام "RTXVoice.nvi " (C: \ temp \ NVRTXVoice \ NvAFX \ RTXVoice.nvi) باشید. پرونده را با Notepad ++ یا ویرایشگر متن دیگر باز کنید و خطوط زیر را پاک کنید:

  https://techbord.com Nvidia RTX اکنون صدا برای دارندگان GeForce GTX در دسترس است

  برای ذخیره تغییرات باید فایل .nvi را به عنوان سرپرست باز کنید. همچنین می توانید با کلیک راست بر روی پرونده ، مجوزها را ویرایش کرده و Properties> Security> Edit to Change Permissions را انتخاب کنید. پس از ذخیره تغییرات ، مجدداً پرونده نصب را اجرا کنید تا مراحل نصب به پایان برسد.

  برنامه های پشتیبانی شده:

  OBS Studio XSplit Broadcaster XSplit Gamecaster Twitch Studio اختلاف نظر Google Chrome WebEx * Skype * Zoom * Slack *

  * خروجی بلندگوی RTX Voice ممکن است مشکلات این برنامه ها را نشان دهد.

  راهنمای راه اندازی

  RTX Voice یک دستگاه مجازی در سیستم شما ایجاد می کند و این این دستگاه مجازی است که ما می خواهید در برنامه های گپ صوتی خود از نویز پس زمینه فقط از چت و نه از صدای کلی ویندوز خود استفاده کنید (زیرا باعث می شود خبرهای صوتی ناخواسته مانند فیلم های YouTube ، موسیقی Spotify یا صدای بازی نادیده گرفته شود).

  برای تنظیم آن:

  برنامه را بارگیری کنید. نصب کنید پیکربندی RTX Voice: الف. میکروفون و بلندگو مورد نظر برای استفاده را انتخاب کنید. ب حذف نویز پس زمینه برای میکروفن و / یا بلندگوها را روشن کنید. برنامه گپ صوتی خود را مطابق دستورالعمل های زیر پیکربندی کنید.

  توصیه می کنیم RTX Voice را برای میکروفون خود روشن کنید و فقط در صورت نیاز آن را برای بلندگوهای خود روشن کنید. در حالی که کیفیت تقریباً یکسان باقی مانده است ، در برخی موارد می توان تفاوت کمی مشاهده کرد ، و راه حل منابع سیستم را می گیرد که در صورت عدم نیاز می توانید از استفاده آنها جلوگیری کنید.

  اختلاف

  به تنظیمات (چرخ دنده) بروید ، و سپس صدا و تصویر را انتخاب کنید. میکروفن (NVIDIA RTX Voice) و بلندگو (NVIDIA RTX Voice) را به عنوان دستگاه خود انتخاب کنید. برای بهترین کیفیت ، اطمینان حاصل کنید که هرگونه اثر حذف یا حذف نویز را در Discord غیرفعال کنید.

  OBS Studio

  به تنظیمات> صدا بروید. RTX Voice را به عنوان دستگاه خود انتخاب کنید: در دستگاه ها> میکروفن / صدای کمکی ، میکروفن (NVIDIA RTX Voice) را انتخاب کنید. در Advanced> Monitoring Device ، بلندگوها (NVIDIA RTX Voice) را انتخاب کنید.

  XSplit

  به تنظیمات صوتی بروید. RTX Voice را به عنوان دستگاه خود انتخاب کنید: در بخش System Sound ، بلندگوها (NVIDIA RTX Voice) را انتخاب کنید. در زیر میکروفن ، میکروفن (NVIDIA RTX Voice) را انتخاب کنید.

  Twitch Studio

  به تنظیمات بروید و به Audio بروید. میکروفن (NVIDIA RTX Voice) را به عنوان میکروفون اصلی خود انتخاب کنید. برای بهترین کیفیت ، اطمینان حاصل کنید که Noise Suppressor and Gate را غیرفعال کرده اید.

  برای بهترین کیفیت ، اطمینان حاصل کنید که Noise Suppressor و Gate را غیرفعال کنید.

  WebEx

  می توانید WebEx را به دو روش پیکربندی کنید:

  هنگام اتصال به از جلسه WebEx س areال می شود که چگونه می خواهید به جلسه وصل شوید. با استفاده از رایانه تماس بگیرید و NVIDIA RTX Voice را برای دستگاههای خود انتخاب کنید. وقتی از قبل متصل هستید ، می توانید تنظیمات خود را با رفتن به Audio> Audio and Video Connections تغییر دهید. "Change Settings " را انتخاب کنید تا تنظیمات دستگاه خود را برای استفاده از NVIDIA RTX Voice پیکربندی کنید.

  بزرگنمایی

  به تنظیمات> تنظیمات صوتی بروید. NVIDIA RTX Voice را به عنوان دستگاه بلندگو و میکروفون انتخاب کنید.

  شلیک

  هنگام شروع تماس ، روی نماد تنظیمات در بالا سمت راست کلیک کنید. سپس NVIDIA RTX Voice را به عنوان دستگاه خود پیکربندی کنید.

  Skype

  روی تنظیمات کلیک کنید و به Audio & Video بروید. به پایین پیمایش کنید و میکروفن و بلندگوهای خود را به NVIDIA RTX Voice تغییر دهید.

  Google Chrome

  به تنظیمات بروید (3 نقطه در بالا سمت راست ، سپس تنظیمات). روی تنظیمات سایت> میکروفن کلیک کنید. میکروفن (NVIDIA RTX Voice) را انتخاب کنید.

  گاهی اوقات برنامه ها می توانند جلوه های حذف نویز را ایجاد کنند که با یکدیگر تعامل داشته باشند. اگر از RTX Voice استفاده می کنید ، همچنین هرگونه حذف نویز پس زمینه در نرم افزار یا درایوری که میکروفون / هدفون شما را همراهی می کند ، تنظیمات برنامه را غیرفعال کنید.

  Test RTX Voice

  To حذف نویز پس زمینه را آزمایش کنید ، موارد زیر را توصیه می کنیم:

  راه اندازی RTX Voice (دستورالعمل های بالا). RTX Voice (بلندگوها) را به عنوان بلندگوهای خود در تنظیمات صدا در Windows (دستورالعمل های بالا) انتخاب کنید. یک فیلم یا ضبط با سر و صدای پس زمینه (به عنوان مثال یک ویدیوی YouTube از مصاحبه در خیابان) را باز کنید. با روشن و خاموش کردن حذف نویز پس زمینه در RTX Voice (مسیر بلندگو) و گوش دادن به تفاوتی که در صدا ایجاد می کنید ، می توانید denoising را تست کنید. وقتی آزمایش را تمام کردید ، اطمینان حاصل کنید که بلندگوهای خود را در ویندوز به حالت پیش فرض خود برگردانده اید! شما می خواهید از RTX Voice به عنوان بلندگو در برنامه های صوتی استفاده کنید ، اما در ویندوز اینگونه نیست زیرا صوتی را که نمی خواهید فیلتر کنید (مانند موسیقی ، فیلم و غیره) فیلتر می کنید.

  توجه: RTX Voice Beta میزان صدای دستگاه های اصلی شما را کنترل نمی کند. اگر در حال آزمایش RTX Voice (بلندگوها) هستید و می خواهید میزان صدا را تنظیم کنید ، به دستگاه قبلی خود برگردید ، میزان صدا را تنظیم کرده و به RTX Voice برگردید.

  برای آزمایش میکروفون ، توصیه می کنیم کیفیت میکروفون خود را با و بدون denoising. برای انجام این کار:

  مطمئن شوید که میکروفون خود را به عنوان دستگاه خود در ویندوز انتخاب کرده اید. روی نماد Windows کلیک کنید و تنظیمات صدا را جستجو کنید و آن را در قسمت میکروفون انتخاب کنید.

  صدای خود را با میکروفون ضبط کنید. یک برنامه ضبط صدا را باز کنید ، به عنوان مثال Window’s Voice Recorder. روی نماد ویندوز کلیک کنید و Voice Recorder را جستجو کنید. برای ایجاد ضبط ، روی نماد ضبط کلیک کنید. در حالی که سر و صدای پس زمینه دارید ، توصیه می کنیم متن مشابه را از طریق متن های مختلف مطالعه کنید. متن مثال:

  "RTX Greenscreen افزونه ای است که از پس زمینه واقعی فید وب کم را حذف می کند ، بنابراین پخش کننده ها می توانند پس زمینه خود را با تصاویر یا فیلم های مختلف جایگزین کنند. این پلاگین از هوش مصنوعی استفاده می کند تا پخش کننده ها را از پس زمینه جدا کند و به کیفیت حرفه ای جریان و توانمندسازی کاربران برای بهره مندی از مزایای صفحه سبز طبیعی بدون هزینه و دردسر نصب. "

  بررسی کنید که این تست نویز پس زمینه را گرفته است. اگر صدای اصلی شما نویز پس زمینه را ضبط نکند ، RTX Voice م beثر نخواهد بود زیرا هیچ سر و صدایی در پس زمینه برای حذف نخواهد داشت.

  راه اندازی RTX Voice (دستورالعمل های بالا). اکنون صدای خود را با استفاده از RTX Voice ضبط کنید. در تنظیمات Windows Sound ، RTX Voice (میکروفون) را به عنوان میکروفون خود انتخاب کنید (به بالا مراجعه کنید). از Voice Recorder برای ضبط صدای خود با خواندن همان متن قبلی استفاده کنید (به بالا مراجعه کنید). هر دو آهنگ صوتی را با Voice Recorder یا برنامه موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید و مقایسه کنید. ادامه مطلب

خبرهای دیگر از بارگیری ها