خبر

 • تک بورد - LibreOffice همه چیزهایی را که از مجموعه اداری نیاز دارید به صورت رایگان ارائه می دهد

  LibreOffice همه چیزهایی را که از مجموعه اداری نیاز دارید به صورت رایگان ارائه می دهد
  24 روز و 5 ساعت قبل

  همانطور که در موارد زیر نشان داده شده است: جمع بندی برنامه های قابل حمل ضروری که باید در رایانه ای جدید با Windows یا macOS نصب کنید

  LibreOffice یک مجموعه اداری قدرتمند و رایگان است ، جانشین OpenOffice (.org) ، که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود. رابط کاربری تمیز و ابزارهای غنی از ویژگی های آن به شما کمک می کند تا خلاقیت خود را باز کرده و بهره وری خود را افزایش دهید. LibreOffice شامل چندین برنامه است که آن را متنوع ترین مجموعه اداری رایگان و منبع باز در بازار می کند: Writer (پردازش کلمه) ، Calc (صفحات گسترده) ، Impress (ارائه ها) ، Draw (گرافیک های بردار و نمودارها) ، Base (پایگاه های داده) و ریاضی (ویرایش فرمول).

  اسناد زیبا و منظم

  اسناد شما صرف نظر از هدفشان حرفه ای و تمیز به نظر می رسند: نامه ، پایان نامه کارشناسی ارشد ، بروشور ، گزارش های مالی ، ارائه های بازاریابی ، نقشه های فنی و نمودارها. LibreOffice به لطف سیستم سبکهای قدرتمند و ابزارهای ساختاردهی ، کار شما را در هنگام تمرکز بر محتوا عالی می کند.

  از انواع اسناد

  LibreOffice استفاده کنید با طیف گسترده ای از فرمت های سند مانند Microsoft® Word (.doc ، .docx) ، Excel (.xls ، .xlsx) ، PowerPoint (.ppt ، .pptx) و Publisher سازگار است. اما LibreOffice با پشتیبانی بومی خود از یک استاندارد مدرن و باز ، فرمت سند باز (ODF) بسیار فراتر می رود. با LibreOffice ، شما حداکثر کنترل را بر داده ها و محتوای خود دارید - و می توانید کارهای خود را در قالب های مختلف از جمله PDF صادر کنید.

  دریافت ویژگی های بیشتر با برنامه های افزودنی

  < p> فراتر از ویژگی های زیادی که به طور پیش فرض ارسال می شوند ، LibreOffice به راحتی از طریق مکانیسم های افزونه های قدرتمند خود قابل توسعه است. ویژگیها و الگوهای سند بیشتری را در وب سایتهای اختصاصی ما دریافت کنید.

  رایگان مانند آزادی ، اکنون و برای همیشه

  LibreOffice نرم افزار رایگان و منبع باز است ، در دسترس است برای استفاده ، اشتراک گذاری و اصلاح ، و تولید توسط یک جامعه جهانی از صدها توسعه دهنده برای همه. نرم افزار ما روزانه توسط یک جامعه کاربری بزرگ و فداکار مورد آزمایش و استفاده قرار می گیرد - ما آماده استعدادهای جدید و ایده های جدید هستیم ، بنابراین درگیر شوید و بر آینده آن تأثیر بگذارید.

  بر اساس یک میراث قوی

  LibreOffice جانشین OpenOffice.org است (که معمولاً به عنوان OpenOffice شناخته می شود) ، که به نوبه خود بر اساس StarOffice بود. سالها توسعه نرم افزار انجام شده است و میلیون ها نفر از آن در تجسم های مختلف آن استفاده کرده اند. امروزه LibreOffice فعال ترین ادامه پایگاه کد OpenOffice.org است که هر شش ماه یکبار منتشر می شود و صدها نفر از مشارکت کنندگان در آن استفاده می کنند. همچنین ، LibreOffice از کتابخانه های پروژه آزادسازی سند استفاده می کند و کنترل را به سازندگان محتوا باز می گرداند.

  ویژگی ها:

  بارگیری و ذخیره اسناد ODF در XML مسطح برای ایجاد XSLT خارجی پردازش آسانتر دسترسی به اطلاعات مجوز از طریق منوی Help Help on-line Help بصورت آنلاین ، از طریق WikiHelp Added "Experimental " ، به کاربران امکان می دهد تا هنوز ویژگی های ناتمام Bundled Linux "Libertine G " ​​را آزمایش کنند. "و Linux " فونت های "Biolinum G " ​​LibreColors را به پالت اضافه کرد پیاده سازی کانال آلفا برای RGBA .tiffs نمایش همه فرمت های مناسب به صورت پیش فرض در "Save As " استفاده از ویجت های دکمه های رادیویی برای روشن کردن اهداف پیچیده گزینه منو افزودن گزینه برای فعال کردن ذخیره اسناد با تغییرات نامرئی اضافه شده Quickstarter برای نسخه های Unix (فقط در نسخه های توزیع فعال است) فاکتور تغییر اندازه کلاه های کوچک مصنوعی را برای بهبود ظاهر و قابلیت همکاری

  موارد جدید:

  نویسنده

  نمایه های الفبایی ، فهرست محتویات و فهرستهای تعریف شده توسط کاربر اکنون پیوندهای قابل کلیک ایجاد می کنند تا مستندات ورود به فهرست اصلی را ثبت کنند 7685c074 (مایکل استال ، allotropia) اکنون می توان همه پر شده های پس زمینه را طوری تنظیم کرد که صفحه داخل پوشه را پوشش دهد. حاشیه ها یا کل صفحه اصلی 56d8007a (مایکل استال ، آلوتروپیا) سبک های صفحه اکنون می توانند یک پست وبلاگ با حاشیه ناودان (Miklos Vajna، Collabora) بهبود کتابشناسی داشته باشند: راهنمای ابزار برای زمینه های ورود کتابشناسی و URL های قابل کلیک در پست وبلاگ جدول کتابشناسی ؛ ارجاع به صفحات خاص در پست های وبلاگ PDFs (Miklos Vajna، Collabora)

  عملکرد

  ذخیره سازی فونت بهبود یافته برای سرعت بخشیدن به اجرای اصلی متن 3f69ec9a. (Luboš Luňák، Collabora) زمان باز شدن برخی از فایلهای DOCX tdf#135316 (Noel Grandin، Collabora)

  Calc

  رفع مشکلات چسباندن سلولهای فیلتر شده و چسباندن با جابجایی. همچنین تعداد زیادی تست واحد برای آن موارد tdf#107348 ، tdf#45958 ، tdf#141215 ، tdf#141683 ، tdf#68976 ، tdf#71058 ، tdf#142065 ، tdf#142201 ، tdf#141683 (Roland Kurmann) تاریخ مخلوط اضافه شد قالب "سال مشترک (نام دوران) " و "نام دوران (سال مشترک) " برای قالب سلول در زبان ژاپنی. core commit 8362c4b3 (ژوئن نوگاتا) اسامی ماه های سنتی ژاپنی را برای مرتب سازی لیست ها در مناطق ژاپنی اضافه کرد. core commit 17965775 (ژوئن نوگاتا) الگوریتم جمع بندی Kahan را برای کاهش خطای عددی در مجموع برای برخی از توابع Calc tdf#137679 (Dante DM) جداول HTML فهرست شده در گفتگوی داده های خارجی (ورق ▸ پیوند به داده های خارجی ...) پیاده سازی کرد. حالا زیرنویس جدول را برای کمک به شناسایی آنها نشان دهید. tdf#127484 (Andreas Heinisch) مکان نما \ 'cross-fat \' معرفی شد. برای فعال کردن ، به Tools ▸ Options ▸ Calc ▸ View و "Themed " بروید (مکان نما از موضوع آیکون پیروی می کند) ؛ از System برای نگه داشتن اشاره گر پیکان معمولی استفاده کنید. tdf#104169 (Sarabjot Singh، Mesut Çifci) tdf#142499 (Heiko Tietze، TDF)

  Impress & Draw

  اکنون می توان همه پر کردن پس زمینه را طوری تنظیم کرد که صفحه داخل پوشه را پوشش دهد. حاشیه یا کل صفحه را انجام دهید dda83832 (Michael Stahl، allotropia) .. بهبود و رفع خطوط خط کشی شده در حالت ارائه tdf#136957 (Luboš Luňák، Collabora) ستون های متعدد در LibreOffice جعبه های متن یک پست وبلاگ (مایک کاگانسکی ، Collabora)

  یادداشت های انتشار را در اینجا کامل کنید.

  بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها