خبر

 • تک بورد - Google Lens اکنون در Photos برجسته تر شده است

  Google Lens اکنون در Photos برجسته تر شده است
  23 روز و 18 ساعت قبل

  همانطور که در این برنامه نشان داده شده است: برنامه های ضروری که باید در رایانه شخصی جدیدی که دارای Windows یا macOS است نصب کنید

  Google Photos خانه تمام عکسها و فیلمهای شما است ، قابل جستجو و سازماندهی شده توسط افراد ، مکانها و موارد مهم است.

  Google Lens: توصیف و توصیف دشوار را جستجو کنید کارها را درست از روی عکس انجام دهید. متن را کپی و ترجمه کنید ، گیاهان و حیوانات را شناسایی کنید ، رویدادهایی را به تقویم خود بیفزایید ، محصولات را به صورت آنلاین پیدا کنید و موارد دیگر.

  جستجوی تصویری: عکس های شما اکنون توسط افراد ، مکان ها و مواردی که در عکس های شما وجود دارد قابل جستجو هستند. . به دنبال آن تاکو ماهی هستید که در هاوایی خوردید؟ فقط "هاوایی" یا "غذا" را جستجو کنید تا حتی اگر توضیحی ندارد ، آن را پیدا کنید. توجه: گروه بندی چهره در همه کشورها در دسترس نیست.

  پشتیبان گیری خودکار: تمام عکس ها و فیلم های خود را ایمن نگه دارید و از هر دستگاهی در دسترس باشید. فضای ذخیره سازی ابری نامحدود و رایگان با کیفیت بالا را انتخاب کنید یا حداکثر 15 گیگابایت اندازه اصلی را به صورت رایگان ذخیره کنید (در حساب Google شما به اشتراک گذاشته شده است).

  صرفه جویی در فضای دستگاه: Google Photos می تواند به شما در پاک کردن پشتیبان گیری ایمن کمک کند عکس ها و فیلم ها از دستگاه شما بنابراین هرگز نگران حذف عکس برای ایجاد فضای کافی نخواهید بود.

  عکس ها را زنده کنید: به صورت خودکار فیلم های مونتاژ ، داستان های تعاملی ، کلاژ ، انیمیشن و موارد دیگر را ایجاد کنید.

  ویرایش: عکس ها را با ضربه انگشت تغییر شکل دهید. برای استفاده از فیلترها ، تنظیم رنگ ها و موارد دیگر از ابزارهای ویرایش عکس و فیلم ساده و در عین حال قدرتمند استفاده کنید.

  اشتراک گذاری: صدها عکس را فوراً با پیوندهای قابل اشتراک گذاری به اشتراک بگذارید و از هر کدام از برنامه هایی که می خواهید به اشتراک بگذارید استفاده کنید.

  موارد جدید:

  Google Lens اکنون به طور برجسته تری در عکس های مربوطه نمایش داده می شود. با استفاده از Google Lens می توانید آنچه در اطراف شماست را به روشی کاملاً جدید کشف کنید. متن را در زمان واقعی ترجمه کنید ، به جستجوی کلمات بپردازید ، رویدادهایی را به تقویم خود اضافه کنید ، با یک شماره تماس بگیرید و موارد دیگر. یا فقط صرفه جویی کنید و در زمان صرفه جویی کنید. درباره نشانه های محبوب بیشتر بیاموزید. رتبه بندی ، ساعت کار ، واقعیت های تاریخی و موارد دیگر را مشاهده کنید. بفهمید که گیاه در آپارتمان دوست شما چیست ، یا چه نوع سگی را در پارک دیده اید.

  معرفی آلبوم های زنده ، روشی آسان برای به اشتراک گذاشتن با عزیزان. افراد و حیوانات خانگی که می خواهید مشاهده کنید را انتخاب کنید و Google Photos هنگام گرفتن عکس به طور خودکار به آنها عکس اضافه می کند. خانواده و دوستان شما همیشه جدیدترین عکس ها را مشاهده می کنند ، بدون نیاز به به روزرسانی دستی.

  نسخه Android به 5.34.0.3631 به روز می شود هنگامی که یک فیلم را تماشا می کنید ، برای پخش سریعتر بدون استفاده از داده های اضافی از حافظه پنهان می شود

  فیلم های خود را با فیلترهای دینامیک Google Photos تثبیت کنید تا عکسها را با یک ضربه بزنید کنترلهای ویرایش پیشرفته برای تغییر نور و تغییر رنگ ، این کنترلها همچنین دارای یک نوار لغزنده Deep Blue است که به آسمان و آب رنگی می دهد ویژگی رمز و راز آستین (a رشته تیزر کمی از توسعه دهندگان که هنوز مشخص نشده است)

  توجه: ما سیاست ذخیره نامحدود با کیفیت بالا را تغییر می دهیم. از اول ژوئن 2021 ، هر عکس و ویدیوی جدیدی که با کیفیت بالا بارگذاری می کنید در ذخیره سازی حساب Google شما حساب می شود. همه عکس ها و فیلم هایی که قبل از اول ژوئن 2021 با کیفیت بالا پشتیبان تهیه می کنید از این تغییر مستثنی هستند و برای ذخیره حساب Google شما حساب نمی شوند.

  بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها