خبر

 • تک بورد - Final Fantasy XIV: بنچمارک Endwalker برای بارگیری در دسترس است

  Final Fantasy XIV: بنچمارک Endwalker برای بارگیری در دسترس است
  15 روز و 22 ساعت قبل

  بنچمارک Final Fantasy XIV: Endwalker از نقشه های واقعی و شخصیت های قابل پخش برای تعیین امتیاز به رایانه شما و امتیاز دهی به عملکرد آن استفاده می کند. همچنین یک ابزار ایجاد شخصیت وجود دارد که به شما امکان می دهد یک شخصیت قابل پخش را مشاهده کنید زیرا در بازی ظاهر می شوند.

  همراه با جدیدترین گسترش ، اکنون یک گزینه مرد برای مسابقه Viera در خالق شخصیت معیار گنجانده شده است. هر کاراکتری که در معیار ایجاد کنید ممکن است به نسخه کامل Endwalker منتقل شود. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

  توجه: برای ایجاد کاراکتر Viera در نسخه کامل ، باید یک کلید محصول برای Final Fantasy XIV: Shadowbringers در حساب سرویس خود ثبت کرده باشید.

  پشتیبانی از کیفیت 4K با کیفیت بالا

  علاوه بر نمایشگر استاندارد 1920x1080 / 1280x720 پیکسل ، این معیار همچنین از صفحه نمایش 4K (3840x2160) پشتیبانی می کند. از همه جزئیات واضح و جالب قلمرو زیبای Eorzea لذت ببرید.

  5.1 صدای فراگیر کانال

  صدای فراگیر با کیفیت بالا تجربه را کامل می کند ، پخش کنندگان را در موسیقی تکان دهنده و جلوه های جوی Final قرار می دهد Fantasy XIV.

  پشتیبانی چند زبانه

  ویژگی های ژاپنی ، انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی.

  پشتیبانی SLI و CrossFire

  لطفاً از انویدیا استفاده کنید درایورهای 350.12 WHQL یا بالاتر هنگام استفاده از SLI ، یا درایورهای AMD 13.9 یا بالاتر هنگام استفاده از CrossFire.

  استفاده از نرم افزار Benchmark

  شروع معیار

  اجرای ffxiv-endwalker- پرونده bench.exe یک صفحه پاششی و به دنبال آن پنجره توافق نامه مجوز نرم افزار ظاهر می شود. * اگر رایانه شما برای اجرای معیارهای سیستم ، شرایط سیستم را برآورده نکند ، برنامه بسته می شود. اعلان از شما می خواهد در صورت لزوم وضوح صفحه یا سایر تنظیمات را تنظیم کنید. لطفاً بررسی اجمالی معیار رسمی فوق الذکر را بررسی کنید تا مشخص شود آیا رایانه شما از سیستم مورد نیاز برخوردار است یا خیر.

  توافق نامه مجوز نرم افزار

  می توانید تنظیمات زبان را در گوشه بالا سمت راست پنجره تغییر دهید. زبان انتخاب شده در پنجره راه انداز معیار و نمایش نمره معیار استفاده خواهد شد. به طور پیش فرض ، هر زمان که این نرم افزار را راه اندازی می کنید ، پنجره توافق نامه ظاهر می شود. اگر می خواهید از این پنجره صرف نظر کنید و دفعه دیگر که از نرم افزار استفاده کردید ، مستقیماً به پرتاب بنچمارک بروید ، این کادر را علامت بزنید و بر روی دکمه موافق کلیک کنید. توافق نامه مجوز نرم افزار را بخوانید. اگر با همه شرایط و ضوابط موافق هستید ، روی دکمه موافق کلیک کنید.

  راه انداز

  هنگامی که شرایط توافق نامه مجوز نرم افزار را پذیرفتید ، یک پنجره راه اندازی برای معیار ظاهر می شود. در اینجا می توانید تنظیمات مختلفی را برای برش های صفحه ای مورد استفاده برای اندازه گیری عملکرد سیستم تنظیم کنید.

  https://techbord.com Final Fantasy XIV: معیار Endwalker برای بارگیری در دسترس است

  جدیدترین های شما را نمایش می دهد نمره معیار همراه با مهر زمان. برای مشاهده سایت رسمی Final Fantasy XIV در مرورگر پیش فرض خود بر روی بنر کلیک کنید. به صفحه محصول مراجعه کنید. نسخه آزمایشی رایگان Final Fantasy XIV را بارگیری کنید. امتیازات را می توان در Lodestone یا سایت های شبکه های اجتماعی ارسال کرد. شما می توانید از متن ارائه شده استفاده کنید یا آن را به دلخواه اصلاح کنید. برش ها باید به طور کامل بازی کنند و نمره ای برای در دسترس بودن این ویژگی ایجاد کنند. مشخصات سیستم از جمله نسخه Windows ، CPU و GPU شما را نمایش می دهد. همچنین تنظیمات گرافیکی و وضوح را برای استفاده در هنگام شروع معیار نشان می دهد. تنظیمات زبان را می توان هم برای پنجره راه انداز و هم برای پوشش برش تغییر داد. این تنظیم با پنجره توافق نامه مجوز نرم افزار به اشتراک گذاشته می شود. نویسه های ایجاد شده از طریق ابزار ایجاد نویسه می توانند انتخاب شوند تا در برش های معیار ظاهر شوند. این کادر را علامت بزنید تا صحنه های برش را بصورت حلقه ای مشاهده کنید. برش ها به طور پیش فرض فقط یک بار پخش می شوند. در صورت تکرار ، حداکثر فریم ریت به 60FPS محدود می شود تا استرس بر روی سیستم شما کاهش یابد. با کلیک روی X یا فشار دادن کلید ESC می توانید پخش را در هر زمان خاتمه دهید. لطفا توجه داشته باشید که هنگام حلقه پخش نمره ای دریافت نخواهید کرد. گزارشی شامل نمره و مشخصات سیستم شما ایجاد می کند. گزارش به عنوان یک فایل txt در همان پوشه "ffxiv-endwalker-bench.exe " ذخیره می شود. توافق نامه مجوز نرم افزار یک بار دیگر نمایش داده می شود. اگر تصمیم گرفتید که توافق نامه مربوط به شروع کار را نشان ندهید ، می توانید دوباره آن را در اینجا مرور کنید. تنظیمات گرافیکی را که می خواهید سیستم خود را در آن محک بزنید تغییر دهید. پنج ایستگاه از پیش تنظیم گرافیک در دسترس است: حداکثر ، زیاد (دسکتاپ) ، زیاد (لپ تاپ) ، استاندارد (دسکتاپ) و استاندارد (لپ تاپ). با انتخاب "ذخیره بعنوان از پیش تعیین شده" می توانید حداکثر در سه تنظیمات گرافیکی سفارشی ذخیره کنید. همچنین می توانید هنگام ذخیره تنظیمات از پیش تعیین شده ، یک نظر وارد کنید که به صورت توصیفی در سمت چپ منوی کشویی نمایش داده می شود. بازیکنانی که قبلاً FINAL FANTASY XIV را نصب کرده اند ممکن است تنظیمات گرافیکی خود را وارد کنند. پس از انتخاب "وارد کردن تنظیمات من " ، گزینه "تنظیمات من " در منوی کشویی از پیش تعیین شده ظاهر می شود. با انتخاب "پیش فرض " تمام تنظیمات پیش فرض بازیابی می شود و همه از پیش تنظیمات ذخیره شده حذف می شوند. چهار رزولوشن مانیتور موجود است: 1024x768 ، 1280x720 ، 1920x1080 و 3840 × 2160. سایر گزینه های وضوح ممکن است بسته به نمایشگر شما در دسترس باشد. تنظیمات گرافیکی و وضوح بالا ، فشار بیشتری بر روی سیستم شما وارد می کند. نمایش آرم و نمره را برای مشاهده کامل و بدون مانع از صحنه های معیار غیرفعال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که عملکرد رایانه شما تا زمانی که این تنظیمات فعال باشد امتیاز نمی شود و صفحه نمایش نتایج نمایش داده نمی شود. این تنظیم همچنین در صورت فعال بودن در کنار گزینه اجازه آزمایش بدون حلقه نرخ فریم ، از امتیازدهی جلوگیری می کند. پخش صحنه را شروع کرده و عملکرد سیستم خود را اندازه بگیرید. طول برش ها تقریباً 7 دقیقه است. اگر پخش قبل از اتمام متوقف شود ، نتایج نمایش داده نمی شود. نرم افزار معیار را می بندد. به سایت رسمی انویدیا مراجعه کنید.

  مشاهده معیار

  در طول برش ها ، می توانید نمره ، مشخصات سیستم و نمودار عملکرد نرخ فریم خود را مشاهده کنید. نوسانات نرخ فریم را نشان می دهد. خطوط نمودار بالاتر نشان دهنده نرخ فریم بالاتر است. مشخصات سیستم از جمله CPU و GPU شما را نمایش می دهد. نمره معیار فعلی را نمایش می دهد. بر اساس عملکرد سیستم شما افزایش می یابد.

  نتایج

  با پایان یافتن برش ها ، راه انداز دوباره ظاهر می شود و نتایج معیار شما را نمایش می دهد. سیستم شما بسته به نمره شما یکی از هشت رتبه را دریافت می کند. لطفاً برای جزئیات بیشتر به جدول پایین این صفحه مراجعه کنید. زمان بارگیری کل بین تمام برش ها. نمره کلی سیستم شما.

  عکسهای خودکار از صفحه

  هر بار که محک اجرا می شود ، در مجموع شش عکس از صفحه به طور خودکار در زمان های از پیش تعیین شده گرفته می شود و در یک پوشه عکس صفحه که در همان مکان نرم افزار معیار قرار دارد ، ذخیره می شود. اگر هیچ امتیازی محاسبه نشود ، یا پوشه عکس صفحه وجود نداشته باشد ، پس ویژگی عکس صفحه خودکار غیرفعال می شود. اگر گزینه ای را برای آزمایش حلقه ای بدون محدودیت نرخ فریم انتخاب کنید ، عکسهای صفحه نیز گرفته نمی شوند.

  انتخاب نویسه

  این محک نه تنها عملکرد رایانه شما را با اجرای Final Fantasy XIV ارزیابی می کند ، بلکه به شما امکان می دهد از ابزار ایجاد شخصیت بازی نیز استفاده کنید. داده های ظاهری را می توان برای استفاده در هنگام ایجاد نویسه در نسخه خرده فروشی ذخیره کرد. شما ممکن است انتخاب کنید که شخصیت شما به جای پیش فرض Hyur male paladin در برش های معیار ظاهر شود.

  * این ابزار ایجاد و ایجاد شخصیت می تواند بدون حساب Square Enix یا اتصال به بازی مورد استفاده قرار گیرد. سرورها * داده های ابزار ایجاد شخصیت در پوشه زیر ذخیره می شود: My Games / Final Fantasy XIV - A Realm Reborn (معیار). * برای استفاده از شخصیت های Viera یا Hrothgar در نسخه کامل ، باید مجوز Final Fantasy XIV: Shadowbringers را داشته باشید. داده های ظاهر کاراکتر ذخیره شده با استفاده از این نرم افزار معیار فقط در رایانه ای که نسخه ویندوز بر روی آن نصب شده است قابل استفاده است. شما می توانید انتخاب کنید که یک شخصیت به جای پیش فرض Midlander paladin در برش های معیار ظاهر شود. می توانید هنگام ذخیره داده های نویسه ، در یک معیار نظر دهید. برای راه اندازی ابزار ایجاد شخصیت کلیک کنید. از 29 مجموعه دنده برای شخصیت خود انتخاب کنید. * هنگام انتخاب نر پیش ساخته Midlander نمی توان دنده را تغییر داد. برای انتخاب نویسی که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید. بدون تغییر تنظیمات ، برای بازگشت به راه انداز کلیک کنید.

  ایجاد نویسه

  هنگام راه اندازی ابزار ایجاد شخصیت ، می توانید شخصیت جدیدی ایجاد کنید یا داده های شخصیت موجود را بارگیری کنید. این داده ها همچنین می توانند از معیارهای Final Fantasy XIV: A Realm Reborn و گسترش های آن و همچنین نسخه های بتا و خرده فروشی بازی بارگیری شوند. با انتخاب یک نژاد ، جنسیت و قبیله شروع به ایجاد شخصیت خود کنید. سپس به شما امکان شخصی سازی ظاهر داده می شود. در هر زمان ممکن است به مرحله اولیه فرآیند ایجاد برگردید. هنگامی که شخصیت شما آماده است ، یک فرمان ذخیره ظاهر می شود. اگر می خواهید داده های ظاهری را ذخیره کنید ، Yes را انتخاب کنید ، سپس مکانی را مشخص کنید. ممکن است داده برای حداکثر 40 نویسه ذخیره شود و می تواند انتخاب شود تا هنگام پخش برش در صفحه انتخاب شخصیت اصلی مورد استفاده قرار گیرد.

  امتیاز و داده های معیار

  شروع معیار باعث پخش چندین میانبر می شود. پس از اتمام برش ها ، نمره ای نمایش داده می شود. امتیاز نشان می دهد Final Fantasy XIV به خوبی بر روی رایانه شما اجرا می شود. لطفاً از توضیحات امتیازات ذکر شده در زیر برای مراجعه استفاده کنید.

  15000-عملکرد فوق العاده بالا - به راحتی قادر به اجرای بازی در بالاترین تنظیمات هستید. 11000-14999 - عملکرد بسیار بالا - به راحتی قادر به اجرای بازی هستید. باید عملکرد فوق العاده خوبی داشته باشد ، حتی در وضوح بالاتر. 8000-10999 - عملکرد بالا - به راحتی قادر به اجرای بازی است. باید عملکرد خوبی داشته باشد ، حتی در وضوح بالاتر. 6000-7999 - عملکرد نسبتاً بالا - قابلیت اجرای بازی در تنظیمات پیش فرض را دارد. بسته به کارایی ، تغییر وضوح بالاتر را در نظر بگیرید. 4000-5999 - عملکرد استاندارد - قابلیت اجرای بازی در تنظیمات پیش فرض را دارد. 2000-3999 - عملکرد اندکی کم - تغییرات در تنظیمات توصیه می شود - قابلیت اجرای بازی را دارد ، اما روند کندی را تجربه می کند. تنظیم تنظیمات ممکن است عملکرد را بهبود بخشد. 1000-1999 - عملکرد پایین - تغییرات در تنظیمات مورد نیاز است - قابلیت اجرای بازی را دارد ، اما روند کندی قابل توجهی را تجربه خواهد کرد. تنظیم تنظیمات بعید است عملکرد را بهبود بخشد. Under 1000 - عملکرد ناکافی - مشخصات اجرای بازی را برآورده نمی کند. * لطفا توجه داشته باشید که امتیاز تضمین نمی کند سیستم شما Final Fantasy XIV را اجرا کند. لطفاً از آن فقط به عنوان مرجع استفاده کنید. * برای بنچمارک FINAL FANTASY XIV: Endwalker ، معیارهای امتیازدهی به روز شده است تا میزان محتوای چند نفره را افزایش دهد و ارزیابی دقیق تری از عملکرد رایانه شما هنگام اجرای آخرین نسخه بازی ارائه دهد.

  هشدار:

  این نرم افزار نسخه آزمایشی نیست. لطفاً توجه داشته باشید که با استفاده از این نرم افزار نمی توانید Final Fantasy XIV را بازی کنید. قبل از بارگیری نرم افزار باید شرایط و ضوابط را بخوانید و با آنها موافقت کنید.

  بارگیری و اجرای نرم افزار

  روی پیوند بارگیری کلیک کنید فایل بارگیری شده را از حالت فشرده خارج کرده و مقصدی را برای ذخیره پرونده های فشرده نشده مشخص کنید. فایل فشرده نشده را اجرا کنید - ffxiv-endwalker-bench.exe. زبان را برای نمایش انتخاب کنید ، از طریق مجوز نرم افزار نرم افزار مطالعه کنید و از نرم افزار استفاده کنید. سیستم عامل Windows 8.1 / 10 * نسخه 64 بیتی سیستم عامل های فوق الزامی است. * این محک در سیستم عامل Mac موجود نیست. سیستم مورد نیاز کارت گرافیک و درایورهای سازگار با DirectX 11. (DirectX 9 پشتیبانی نمی شود.) حداقل وضوح تصویر 1024x720. نام پرونده ffxiv-endwalker-bench.zip اندازه پرونده تقریباً. 2.21 گیگابایت بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها