خبر

 • تک بورد - Far Cry 3 تا 11 سپتامبر در فروشگاه یوبی سافت رایگان است

  Far Cry 3 تا 11 سپتامبر در فروشگاه یوبی سافت رایگان است
  18 روز و 7 ساعت قبل

  Ubisoft Connect (سابقاً Ubisoft Uplay) یک توزیع دیجیتالی ، مدیریت حقوق دیجیتال ، سرویس چند نفره و خدمات ارتباطی است که توسط Ubisoft ایجاد شده است تا تجربه ای شبیه به دستاوردها/غنائم ارائه شده توسط سایر شرکت های مختلف بازی ارائه دهد.

  Ubisoft Connect یک سرویس رایگان است که در همه دستگاه ها موجود است. می توانید از طریق رایانه شخصی ، از طریق برنامه تلفن همراه یا حتی مستقیماً از بازی های خود به آن دسترسی داشته باشید.

  همه بازی های زنده Ubisoft و نسخه های جدید از خدمات و برنامه وفاداری Ubisoft Connect پشتیبانی می کنند. در بازی های کاتالوگ پشت ما ، می توانید به خدمات Ubisoft Connect (آمار ، مدیران ، Smart Intel در صورت وجود) دسترسی داشته باشید ، اما سیستم چالش غیرفعال است. در نتیجه ، ما تصمیم گرفتیم همه پاداش های موجود در این بازی ها را به شما ارائه دهیم: شما اکنون بیش از 1.000 پاداش رایگان برای لذت بردن دارید!

  با بازیکنان در همه سیستم عامل ها ، برای همه بازی ها ارتباط برقرار کنید

  چه در رایانه شخصی و چه در کنسول بازی کنید ، بخشی از یک شبکه جهانی پخش کننده های Ubisoft با دسترسی به همه سرویس های یکسان خواهید بود. به روزرسانی های منظم راه های بیشتری برای تعامل با یک جامعه در حال رشد در اختیار شما قرار می دهد.

  دوستان را در همه سیستم عامل ها پیدا کنید ، ببینید آنها چه بازی می کنند و دستاوردهای آنها را بررسی کنید

  پیشرفت خود را در همه دستگاه ها حفظ کنید برای جدیدترین نسخه های*ما ، تمام پیشرفت بازی شما در Ubisoft Connect ذخیره می شود ، بنابراین اگر کنسول ها را تغییر دهید یا به رایانه تغییر دهید ، گامی را از دست نخواهید داد.

  در هر زمان به آمار خود دسترسی داشته باشید و با دوستان خود مقایسه کنید

  از آمار ، پیشرفت و عملکرد خود در بازی های مورد علاقه خود مطلع باشید.

  خودتان را با دوستان خود مقایسه کنید ، صرف نظر از این که در چه پلتفرمی بازی می کنند

  از Intel هوشمند استفاده کنید تا جلسه بعدی خود را بهبود بخشد

  قبل از شروع جلسه بازی خود ، نکات برجسته بهترین اجراهای خود را همراه با برخی نکات شخصی بر اساس سبک بازی خود دریافت کنید.

  هیچ خبر یا رویدادی را در بازی های مورد علاقه خود از دست ندهید

  فید خود را بررسی کنید برای دریافت آخرین اخبار در مورد بازی های خود: فصل های آینده ، چالش های جدید و پاداش ها ... ما همه چیز را که باید در مورد بازی هایی که دوست دارید بدانید به شما می دهیم.

  چه \ جدید است:

  نسخه Android به 6.1.2 به روز شد ادامه مطلب

خبرهای دیگر از بارگیری ها