techbord.com Cinebench R23 شامل پیشرفت های جدید ، پشتیبانی از پردازنده Apple M1 می باشد

همانطور که در: 21 برنامه برای تجزیه و تحلیل و معیار سخت افزار شما وجود دارد

Cinebench یک مجموعه آزمایشی کراس پلت فرم در دنیای واقعی است که قابلیت های سخت افزاری رایانه شما را ارزیابی می کند. پیشرفت های Cinebench Release 23 نشان دهنده پیشرفت کلی پردازنده و فناوری رندر در سال های اخیر است که اندازه گیری دقیق تری از توانایی Cinema 4D در استفاده از چندین هسته پردازنده و ویژگی های پردازنده مدرن را در اختیار کاربر عادی قرار می دهد. بهترین از همه: رایگان است.

برای بیش از یک دهه ، Cinebench ابزاری محبوب برای ارزیابی عملکرد سخت افزار بوده است. نمرات Cinebench توسط مدیران سیستم برای تصمیم گیری در خرید ، روزنامه نگاران برای بررسی سخت افزار ، تولید کنندگان سخت افزار برای بهینه سازی جدیدترین محصولات خود و همچنین دارندگان رایانه برای ارزیابی سیستم فردی خود استفاده می شود.

پیشرفت های Cinebench نمایانگر کلیات پیشرفت در پردازنده و فن آوری ارائه در سالهای اخیر ، ارائه یک اندازه گیری دقیق تر از توانایی Cinema 4D در استفاده از چندین هسته پردازنده و ویژگی های پردازنده مدرن که برای کاربر عادی در دسترس است.

عملکرد پردازنده اصلی ( CPU)

سناریوی آزمون از تمام توان پردازشی سیستم شما برای ارائه یک صحنه سه بعدی واقع گرایانه (از انیمیشن ویروسی "بدون کلیدهای فریم" توسط AixSponza) استفاده می کند. در این صحنه از الگوریتم های مختلفی برای فشار دادن به همه هسته های موجود پردازنده استفاده شده است.

در واقع ، Cinebench می تواند سیستم هایی را تا حداکثر 256 رشته پردازنده اندازه گیری کند. این صحنه آزمایش شامل تقریباً 2000 شی است که به نوبه خود حاوی بیش از 300000 چند ضلعی در کل است و از بازتاب های تیز و تاری ، چراغ های منطقه ، سایه ها ، سایه های رویه ای ، ضداسنجی و موارد دیگر استفاده می کند. نتیجه در نقاط (امتیاز) نمایش داده می شود. هرچه عدد بالاتر باشد ، پردازنده شما سریعتر عمل می کند.

عملکرد کارت گرافیک (OpenGL)

در این روش از یک صحنه سه بعدی پیچیده استفاده می شود که یک تعقیب و گریز ماشین (ایجاد شده توسط renderbaron) را نشان می دهد و عملکرد را اندازه گیری می کند. کارت گرافیک خود را در حالت OpenGL قرار دهید. عملکرد به عوامل مختلفی مانند پردازنده GPU روی سخت افزار شما و درایورهای استفاده شده بستگی دارد. کارت گرافیک باید مقدار زیادی هندسه (تقریباً 1 میلیون چند ضلعی) و بافت و همچنین جلوه های متنوعی مانند محیط ، نقشه های برجسته ، شفافیت ، نور و موارد دیگر را برای ارزیابی عملکرد در رشته های مختلف نشان دهد و نمای کلی خوب از قابلیت های سخت افزار گرافیکی شما. نتیجه در فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) اندازه گیری می شود. هرچه این عدد بیشتر باشد ، سرعت کارت گرافیک شما سریعتر است.

چه کسی باید از Maxon Cinebench استفاده کند؟

هرکسی که نیاز به ارزیابی عملکرد سخت افزار دارد ، باید Maxon Cinebench را به زرادخانه ابزار آزمایش اضافه کند. سیستم مدیران می توانند از Cinebench برای تصمیم گیری در خرید استفاده کنند ، روزنامه نگاران می توانند از نتایج در بررسی سخت افزار استفاده کنند ، تولید کنندگان سخت افزار ممکن است از بازخورد در بهینه سازی جدیدترین محصولات خود استفاده کنند. هر صاحب رایانه می تواند سیستم فردی خود را ارزیابی کند. برخلاف معیارهای انتزاعی ، که فقط عملکردهای خاص پردازنده ها یا پردازنده های گرافیکی را آزمایش می کنند ، Cinebench معیاری در دنیای واقعی ارائه می دهد که شامل کارهای مشترک کاربر در CINEMA 4D برای اندازه گیری عملکرد سیستم است. برای کسانی که باید آزمایش جدی انجام دهند ، Cinebench همچنین گزینه خط فرمان را در اختیار شما قرار می دهد و به کاربران امکان می دهد تا مراحل آزمایشی خودکار را اجرا کنند.

چه جدید: "در سیستم های ویندوز برای اطمینان از عملکرد کامل رفع جزییات رشته شامل عدم اجرای DLL در زمان اجرا رفع اشکال درصورتی که سیستم یکسان به درستی نشان داده نشود

توجه: نتایج غیر ممکن است کمی متفاوت باشد زیرا غیرفعال کردن هر کار پس زمینه سیستم عامل غیرممکن است . این وظایف یکی از عواملی است که ممکن است تأثیر اندکی در اندازه گیری ها داشته باشد. همچنین ، رایانه ها و کارت های گرافیک مدرن سرعت ساعت را براساس شرایط محیطی مانند نیرو و دما تنظیم می کنند. به عنوان مثال ، پردازنده ها هنگام گرم شدن بیش از حد سرعت کلاک را کاهش می دهند تا بتوانند خنک شوند و از آسیب دیدن جلوگیری کنند. با بسیاری از پردازنده های مدرن ، عکس این امر نیز صادق است. آنها هنگامی که دما به اندازه کافی پایین است قادر به اورکلاک خود هستند. بنابراین ، سیستمی که تازه در یک محیط نسبتاً خنک شروع به کار کرده است معمولاً سریعتر از همان سیستمی که چندین ساعت در یک دفتر کار گرم انجام می دهد معیارها کار می کند.

Cinebench R23 شامل پیشرفت های جدید ، پشتیبانی از پردازنده Apple M1 می باشد
downloads/cinebench-r23-شامل-پیشرفت-های-جدید-پشتیبانی-از-پردازنده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.