خبر

 • تک بورد - کاربران Google

  کاربران Google "Backup and Sync" باید قبل از سپتامبر 2021 به Drive منتقل شوند
  -1 ساعت و 24 دقیقه قبل

  نکات و ترفندهای رایانه ای که همه باید بدانند

  دسترسی به همه جا

  Google Drive در هر کجا که هستید - در وب ، خانه ، دفتر و در حال حرکت است. بنابراین هر کجا که هستید ، وسایل شما فقط ... آنجاست. آماده برای رفتن ، آماده برای اشتراک گذاری. برای شروع با 5 گیگابایت رایگان شروع کنید.

  Google Drive برای دستگاه های Android:

  همه چیز اتفاق می افتد. تلفن شما برای شنا می رود. لپ تاپ شما بی نهایت چرت می زند. مهم نیست که چه اتفاقی برای دستگاه های شما می افتد ، فایل های شما با خیال راحت در Google Drive ذخیره می شوند.

  از فضای ذخیره سازی فراتر بروید. همکاری کنید.

  Google Drive به شما امکان می دهد کارهایی فراتر از ذخیره فایل های خود انجام دهید. فایلها را دقیقاً با افرادی که می خواهید به اشتراک بگذارید و آنها را با هم از هر دستگاهی ویرایش کنید.

  Google Drive به شما امکان دسترسی سریع به Google Docs را می دهد ، مجموعه ای از ابزارهای ویرایش که باعث می شود کار با یکدیگر بهتر شود - حتی زمانی که هم تیمی های شما کیلومترها فاصله داشته باشند. دور.

  دریافت 5 گیگابایت رایگان.

  با 5 گیگابایت فضای آزاد شروع کنید. با کمتر از 2.50 دلار در ماه به 25 گیگابایت ارتقا دهید و تقریباً می توانید همه چیز را ذخیره کنید.

  ایجاد و همکاری.

  در Google Drive ، می توانید اسناد ، صفحات گسترده و ارائه های جدید را فوراً ایجاد کنید. همزمان در یک سند مشترک با یکدیگر کار کنید و تغییرات را همانطور که ظاهر می شوند ببینید.

  با محصولاتی که هر روز از آنها استفاده می کنید بهتر کار کنید.

  Gmail با پیوست های ایمیل بزرگ وداع کنید. پیوندی را از Google Drive در Gmail ارسال کنید و همه فایل مشابه و نسخه مشابه خود را داشته باشند - به صورت خودکار.

  جستجوی قدرتمند

  Google Drive به شما کمک می کند تا به فایل های شما سریعتر محتوا را براساس کلمات کلیدی جستجو کرده و بر اساس نوع فایل ، مالک و موارد دیگر فیلتر کنید. Google Drive حتی می تواند اشیاء موجود در تصاویر و متن شما را در اسناد اسکن شده تشخیص دهد.

  مشاهده هر چیزی

  بیش از 30 نوع فایل را مستقیماً در مرورگر خود باز کنید - از جمله ویدئوی HD ، Adobe Illustrator و Photoshop - حتی اگر برنامه را بر روی کامپیوتر خود نصب ندارید.

  Google Drive با برنامه های دلخواه

  ایجاد ، بازکردن و اشتراک گذاری فایل ها از انواع برنامه ها مستقیماً در Google Drive.

  به نحوی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

  می توانید فایل ها یا پوشه ها را با هر کسی را انتخاب کنید یا اینکه بتواند مطالب شما را مشاهده ، ویرایش یا نظر دهد.

  شروع بحث.

  ایجاد نظرات و پاسخ به آنها برای دریافت بازخورد و فایل ها را بیشتر مشارکتی کنید.

  به عقب برگردید.

  Google Drive هر تغییری را که انجام می دهید پیگیری می کند - بنابراین وقتی دکمه ذخیره را فشار می دهید ، یک ویرایش جدید ذخیره می شود می توانید تا 30 روز به صورت خودکار به عقب نگاه کنید ، یا نسخه ای را انتخاب کنید تا برای همیشه ذخیره شود. برای افزایش ارتباط نتایج. بهبود پشتیبانی از دستگاه های سیلیکون Apple (M1) (بتا). رفع اشکال اضافی و بهبود عملکرد.

  توجه: کاربران پشتیبان گیری و همگام سازی شروع به مشاهده درخواست هایی می کنند که از آنها می خواهند به Drive برای دسکتاپ منتقل شوند ، که توصیه می کنیم این کار را تا سپتامبر 2021 انجام دهید. پس از این مرحله ، کاربران یک اعلان درون محصول را مشاهده می کنند به آنها اطلاع دهید که برای ادامه همگام سازی فایل های خود باید منتقل شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد انتقال از پشتیبان گیری و همگام سازی به Drive برای رایانه ، به این مقاله مرکز راهنمایی مراجعه کنید.

  در این پست وبلاگ Updates Google Workspace می توانید در مورد Drive for desktop برای کاربران تجاری بیشتر بیاموزید.

  بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها