خبر

 • تک بورد - وقتی واتساپ خراب می شود ، تلگرام بهترین جایگزین است

  وقتی واتساپ خراب می شود ، تلگرام بهترین جایگزین است
  18 روز و 5 ساعت قبل

  با تلگرام ، می توانید با حداکثر 200 نفر چت گروهی ایجاد کنید تا بتوانید به طور همزمان با همه در ارتباط باشید. به علاوه ، می توانید فیلم ها را تا 1 گیگابایت به اشتراک بگذارید ، چندین عکس از وب ارسال کنید و هر رسانه ای را که دریافت می کنید در یک لحظه ارسال کنید. همه پیام های شما در ابر هستند ، بنابراین می توانید به راحتی از هر دستگاه خود به آنها دسترسی پیدا کنید.

  برای کسانی که به حداکثر حریم خصوصی علاقه مند هستند ، ما چت های محرمانه را اضافه کرده ایم که دارای رمزگذاری سرتاسری است تا اطمینان حاصل شود که پیام فقط توسط گیرنده مورد نظر خوانده می شود. وقتی صحبت از چت های مخفی به میان می آید ، هیچ چیزی در سرورهای ما ثبت نمی شود و شما می توانید پیام های خود را به صورت خودکار برنامه ریزی کنید تا از هر دو دستگاه خود را تخریب کنند تا هیچ موردی در این مورد وجود نداشته باشد.

  ما تلگرام را برای پیام ها را دوباره ایمن کنید تا بتوانید حق حفظ حریم خصوصی خود را پس بگیرید.

  خصوصی

  پیام های تلگرام به شدت رمزگذاری شده و می توانند خود را تخریب کنند.

  مبتنی بر ابر

  تلگرام به شما امکان می دهد از چندین دستگاه به پیامهای خود دسترسی داشته باشید.

  سریع

  تلگرام پیامها را سریعتر از هر برنامه دیگری ارسال می کند.

  توزیع شده

  سرورهای تلگرام از نظر امنیت و سرعت در سراسر جهان پخش می شوند.

  باز

  تلگرام دارای API باز و پروتکل رایگان برای همه است.

  رایگان

  تلگرام برای همیشه رایگان است بدون تبلیغات. بدون هزینه اشتراک.

  امن

  تلگرام پیام های شما را از حملات هکرها در امان می دارد.

  قدرتمند

  تلگرام محدودیتی در اندازه رسانه ها و چت های شما ندارد.

  ما می توانیم این کار را انجام دهیم

  به ایمن سازی پیام ها کمک کنید دوباره - خبر را در مورد تلگرام منتشر کنید.

  لغو ارسال پیام

  امیدواریم همه جشن فوق العاده ای داشته باشند. مطمئناً ما در تلگرام این کار را کردیم. یکی از مهندسان ما آنقدر از سال جدید هیجان زده شد که به اشتباه برچسب های وحشتناکی را با مادرش به اشتراک گذاشت. برای رفع این مشکل ، او به سرعت راهی برای عدم ارسال پیام های ارسال شده اخیر اضافه کرد. این حرکت هوشمند صبح او را نجات داد ، و هنوز هم می تواند شما را نجات دهد! اگر از Telegram v.3.16 یا نسخه بالاتر استفاده می کنید ، اکنون می توانید پیام های عجیب و غریبی را که در 48 ساعت گذشته به اشتراک گذاشته اید لغو کنید.

  استفاده از شبکه

  تعطیلات فصل در بسیاری از نقاط جهان در نوسان است ، بنابراین ما متوجه شدیم برخی از شما مشغول سفر هستید. در این صورت ، ممکن است بخواهید قسمت جدید استفاده از شبکه را بررسی کنید که دقیقاً نشان می دهد چه مقدار داده را در هنگام رومینگ یا wi-fi یا هر چیز دیگری مصرف کرده اید. فراموش نکنید که قبل از هرگونه تلگرام جدی در سرزمین های خارجی ، از وای فای هتل استفاده کنید. و به یاد داشته باشید که می توانید بارگیری خودکار رسانه را در تنظیمات تلگرام تغییر دهید.

  پیوندهای T.me

  این فصل مناسب برای ملاقات با افراد جدید است. آیا می خواهید برخی اطلاعات تماس را به آنها بدهید ، اما یک شماره تلفن بسیار زیاد به نظر می رسد؟ دقیقاً به همین دلیل است که ما نام کاربری و پیوندهای Telegram.me را در سال 2014 اضافه کردیم.

  از امروز می توانید به جای telegram.me از t.me استفاده کنید. یک دستمال سفره بردارید ، t.me/username را در اسرع وقت بنویسید و قبل از اینکه بتواند فرار کند ، آن را به شخصی بدهید.

  این کار با کانال ها نیز کار می کند: t.me/telegram گروه های عمومی: t.me/ نبرد برفی و برچسب ها: t.me/addstickers/NickSantini

  برنامه نویسان Android هرگز نمی خوابند

  85٪ از کاربران تلگرام از Android استفاده می کنند. مدیرعامل ما نگران است که اگر نادیده گرفته شود ، این جمعیت اندرویدی می توانند شورشی را آغاز کرده و او را از قدرت کنار بگذارند. برای جلب رضایت اوباع ، وی ما را مجبور کرد ویژگی های زیر را به برنامه Android معرفی کنیم: اکنون وقتی به چت برگشتید ، برنامه موقعیت قبلی اسکرول شما را بازیابی می کند. بسیار مفید است هنگامی که شخصی حماسه ای در 1000 پیام برای شما ارسال می کند و شما می خواهید آنها را با حوصله به ترتیب صحیح بخوانید.

  به اشتراک گذاری فایل ها (ویژگی ای که از همیشه داشتیم) آسان تر شده است زیرا لیستی از فایل های بارگیری شده اخیر را مشاهده می کنید. درست روی صفحه اشتراک گذاری ما اکنون از GBoard ، صفحه کلید Google که ظاهراً می تواند GIF های گربه ارسال کند ، پشتیبانی می کنیم. و برای آن 2 کاربر که قبلاً اندروید 7.1 را نصب کرده اند ، خوشحال می شویم اعلام کنیم که منوی عملکرد سریع با چت های مکرر را به صفحه اصلی شما اضافه کرده ایم. همه سلام می کنند پذیرندگان اولیه! به موضوعات مهم بازگردیم: شکلک گاوچران ، دلقک و صورت بیمار (که به صورت ایموجی "ماسک لایه بردار چای سبز" نیز شناخته می شود) به Android راه یافته اند. ما اکنون از همه آنها حمایت می کنیم. معنی این ایموجی ها چیست؟ چه زمانی قرار است از آنها استفاده کنید؟ آیا شکل منحصر به فرد "emoji" در واقع "emojus" است؟ برای پاسخگویی به همه این سوالات با حداکثر دقت ، ما از ایموجی سوال نیز پشتیبانی کرده ایم.

  موارد جدید:

  نسخه Windows به روز شده 3.1.1 نسخه Android به 8.0.0 نسخه macOS به روز شده به 8.1.2

  دسکتاپ:

  هر یک از چت های گروهی خود را به یک تماس کنفرانسی سریع و خاموش تبدیل کنید. در هر چت صوتی حداکثر چند هزار شرکت کننده داشته باشید. با استفاده از ابزارهای مدیریتی انعطاف پذیر ، تعداد بلندگوها را کنترل کنید.

  پوشه های چت و موارد دیگر

  اگر گپ های زیادی دارید ، گپ ها را در پوشه های چت سازماندهی کنید. پوشه های سفارشی با تنظیمات انعطاف پذیر ایجاد کنید یا از توصیه های پیش فرض استفاده کنید. تعداد نامحدود چت را در هر پوشه پین ​​کنید. انگشت خود را بین پوشه ها بکشید تا به راحتی به همه چت های خود دسترسی پیدا کنید. مشاهده آمار دقیق در مورد رشد کانال های خود و عملکرد پست های آنها. ارسال: dice: به هر چت شانس خود را امتحان کنید و از تاس متحرک یک شماره تصادفی دریافت کنید.

  سایر ویژگی ها:

  تلگرام برای Android در حال حاضر به نسخه 5.0 رسیده است و در بخش طراحی مورد بازنگری اساسی قرار گرفته است. در حال حاضر دسترسی به رسانه های مشترک از پروفایل کاربران ، گروه ها و کانال ها بسیار آسان تر است. زبانهای سفارشی با استفاده از پلتفرم Translations ما یک بسته زبان مبتنی بر ابر برای تلگرام جمع آوری کنید-سپس آن را در زمان واقعی اعمال کنید. نمایش فوری 2.0 مشاهده صفحات وب بلافاصله با پشتیبانی از انواع بیشتری از محتوا. طراحی جدید برای پروفایل ها ، اعلان ها و صداها و تنظیمات کلی. صفحات نمایه دسترسی سریع به رسانه های مشترک را ارائه می دهند. پیش نمایشهای واضح ، افزایش سرعت بارگذاری و اطلاعات بیشتر در بخشهای محتوای مشترک. هنگام مشاهده اسناد تصویر ، ناوبری را بکشید.

  یادداشت های انتشار قبلی:

  چت های محرمانه

  چت های محرمانه برای افرادی است که محرمانه بودن بیشتری نسبت به افراد معمولی می خواهند. همه پیام های چت مخفی از رمزگذاری سرتاسری استفاده می کنند. این بدان معناست که فقط شما و گیرنده می توانید آن پیام ها را بخوانید - هیچ کس دیگری نمی تواند آنها را رمزگشایی کند ، از جمله ما در اینجا در تلگرام (بیشتر در این مورد اینجا). علاوه بر این ، پیام ها را نمی توان از چت های مخفی ارسال کرد. و وقتی پیام های طرف مکالمه خود را حذف می کنید ، به برنامه طرف دیگر گپ مخفی دستور داده می شود که آنها را نیز حذف کند.

  می توانید پیام ها ، عکس ها ، فیلم ها و فایل های خود را به پس از خواندن یا باز شدن توسط گیرنده ، در مدت زمان معینی خود را تخریب می کند. سپس پیام از هر دو دستگاه شما و دوستان شما ناپدید می شود.

  همه چت های مخفی در تلگرام مخصوص دستگاه هستند و بخشی از ابر تلگرام نیستند. این بدان معناست که شما فقط می توانید از طریق دستگاه مبدا به پیامهای موجود در یک چت مخفی دسترسی داشته باشید. تا زمانی که دستگاه شما در جیب شما ایمن باشد ، ایمن هستند.

  موضوعات ، چندین حساب و سایر موارد:

  معرفی چند حساب در Android و Themes در iOS در نسخه 4.7. تعطیلات زمستانی بر همه مبارک باد! برای تقویت روحیه جشن ، ما در دسامبر امسال برای دومین بار تلگرام را به روز می کنیم و ویژگی هایی را که درخواست کرده اید اضافه می کنیم. با نسخه 4.7 برای iOS ، می توانید ظاهر تلگرام خود را در تنظیمات ظاهر جدید تغییر دهید. بین چهار موضوع مختلف ، از جمله تم مینیمالیستی ("روز") و دو تم تیره ("شب" و "آبی شب") را انتخاب کنید. تم "روز" همچنین به شما اجازه می دهد تا رنگ لهجه را برای کل برنامه مانند صورتی یا بنفش انتخاب کنید.

  چندین حساب

  برنامه Android قبلاً از چندین موضوع پشتیبانی می کرد ، بنابراین باید با پشتیبانی از چندین حساب کار با 4.7 جلوتر بروید. می توانید حداکثر سه حساب با شماره تلفن های مختلف را به برنامه تلگرام خود اضافه کنید و سپس از منوی کناری به سرعت بین آنها جابجا شوید. مادامی که این مورد را در تنظیمات اعلان تغییر ندهید ، همچنان از همه حساب ها دریافت می شود.

  پاسخ های سریع

  تلگرام اکنون از پاسخ سریع در هر دو سیستم عامل تلفن همراه پشتیبانی می کند. برای استفاده از آنها ، کافی است روی هر پیام در چت ، انگشت خود را به چپ بکشید. بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها