خبر

 • تک بورد - واتس اپ CDC اسپانیایی واکسن یاب را راه اندازی کرد

  واتس اپ CDC اسپانیایی واکسن یاب را راه اندازی کرد
  2 روز و 17 ساعت قبل

  همانطور که در این بخش نمایش داده شده است: خلاصه برنامه های قابل حمل قابل برنامه ضروری که باید در رایانه شخصی جدید نصب کنید که در حال اجرا با Windows یا macOS 11 محصولات فنی است که تصور می شد شکست می خورند ... اما آیا

  WhatsApp یک سرویس پیام رسانی بین پلتفرمی است که از همان طرح داده اینترنت استفاده می کند که برای ایمیل و مرور وب استفاده می کنید ، پیام و ارتباط با دوستان خود هیچ هزینه ای ندارد. علاوه بر پیام رسانی اساسی ، کاربران WhatsApp می توانند گروه ایجاد کنند ، تصاویر ، ویدیو و پیام های صوتی نامحدود را برای یکدیگر ارسال کنند.

  WhatsApp برای رایانه های شخصی iPhone / iOS ، Windows و Mac نیز در دسترس است. همچنین می توانید جدیدترین نسخه WhatsApp Beta را برای Android بارگیری کنید.

  ویژگی ها:

  بدون هزینه مخفی: هنگامی که شما و دوستانتان برنامه را بارگیری می کنید ، می توانید از آن برای چت به هر اندازه که می خواهید استفاده کنید. روزانه یک میلیون پیام برای دوستان خود به صورت رایگان ارسال کنید! WhatsApp از اتصال اینترنتی شما استفاده می کند: 3G / EDGE یا Wi-Fi در صورت وجود. چندرسانه ای: ارسال ویدئو ، تصاویر و یادداشت های صوتی به دوستان و مخاطبین خود. گپ گروهی: از مکالمه های گروهی با مخاطبین خود لذت ببرید. شرکت کنندگان گروه را اضافه یا حذف کنید ، موضوع گروه را تغییر دهید و نماد گروه را تنظیم کنید. شخصی: عکس پروفایلی را تنظیم کنید که برای همه مخاطبین شما نمایش داده شود بدون هزینه بین المللی: دقیقاً مانند اینکه برای ارسال ایمیل بین المللی هزینه اضافه نشده است ، ارسال پیام WhatsApp در سطح بین المللی نیز هزینه ای ندارد. با دوستان خود در سراسر جهان تا زمانی که پیام رسان WhatsApp را نصب کرده اند گپ بزنید و از این هزینه های پیام آور بین المللی مزاحم خودداری کنید. به پین ​​ها و نام های کاربری نه بگویید: چرا حتی مجبور می شوید یک پین یا نام کاربری دیگر را به خاطر بسپارید؟ WhatsApp مانند شماره پیامک با شماره تلفن شما کار می کند و بی نقص با دفترچه تلفن موجود شما ادغام می شود. بدون نیاز به ورود / خروج: دیگر هیچ سردرگمی در مورد خارج شدن از رایانه یا دستگاه دیگر وجود ندارد. واتساپ با نوتیفیکیشن های فشار همیشه روشن و همیشه متصل است. بدون نیاز به افزودن دوستان: از Book Book شما برای اتصال خودکار شما با مخاطبین استفاده می شود. مخاطبین شما که از قبل پیام رسان WhatsApp دارند ، مانند لیست دوستان ، به صورت خودکار در موارد دلخواه نشان داده می شوند. پیام های آفلاین: حتی اگر اعلان های فشار خود را از دست دهید یا iPhone خود را خاموش کنید ، WhatsApp پیام های شما را به صورت آفلاین ذخیره می کند تا زمانی که در هنگام استفاده از برنامه بعدی آنها را بازیابی کنید. و موارد دیگر: اشتراک گذاری مکان و مکانها ، تبادل مخاطبین ، تصویر زمینه سفارشی ، صداهای اعلان سفارشی ، حالت منظره ، مهر زمان برای پیام ، تاریخچه چت از طریق ایمیل ، پخش پیام ها و رسانه ها به یک باره در بسیاری از مخاطبان و بسیاری موارد دیگر.

  درباره سیاست حفظ حریم خصوصی جدید:

  از بسیاری از افراد شنیده ایم که در مورد به روزرسانی اخیر ما سردرگمی وجود دارد. اطلاعات غلط زیادی باعث نگرانی شده است و ما می خواهیم به همه کمک کنیم تا اصول و حقایق ما را درک کنند.

  WhatsApp بر اساس یک ایده ساده ساخته شده است: آنچه شما با دوستان و خانواده خود به اشتراک می گذارید بین شما باقی می ماند . این بدان معناست که ما همیشه از مکالمات شخصی شما با رمزگذاری انتها به پایان محافظت خواهیم کرد ، به طوری که نه WhatsApp و نه Facebook نمی توانند این پیام های خصوصی را ببینند. به همین دلیل است که ما از افرادی که پیام یا تماس با همه را گزارش می کنند ثبت نمی کنیم. ما همچنین نمی توانیم مکان مشترک شما را ببینیم و مخاطبین شما را با Facebook به اشتراک نمی گذاریم.

  با این به روزرسانی ها ، هیچ یک از آنها تغییر نمی کند. در عوض ، این به روزرسانی شامل گزینه های جدیدی است که افراد باید برای WhatsApp به یک تجارت پیام دهند و شفافیت بیشتری در مورد نحوه جمع آوری و استفاده از داده ها فراهم می کند. گرچه امروز همه با تجارت در WhatsApp خرید نمی کنند ، ما فکر می کنیم افراد بیشتری در آینده این کار را انجام می دهند و افراد مهم از این خدمات آگاه هستند. این به روزرسانی توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن داده ها با Facebook را گسترش نمی دهد.

  ما اکنون تاریخی را که از افراد خواسته می شود شرایط را بررسی و قبول کنند ، به عقب برمی گردانیم. هیچ کس در 8 فوریه حساب خود را به حالت تعلیق در نمی آورد یا حذف نمی شود. ما همچنین کارهای زیادی را برای پاک کردن اطلاعات نادرست درباره نحوه کار حریم خصوصی و امنیت در WhatsApp انجام خواهیم داد. سپس به تدریج به سراغ افراد خواهیم رفت تا سیاست را با سرعت خود قبل از اینکه گزینه های جدید تجاری در 15 مه در دسترس قرار بگیرند ، بررسی کنیم.

  WhatsApp به رمزگذاری پایان به پایان برای افراد در سراسر جهان کمک کرد و ما هستیم متعهد به دفاع از این فناوری امنیتی در حال حاضر و در آینده است. از همه کسانی که با ما تماس گرفته اند و از کسانی که در انتشار حقایق و جلوگیری از شایعات کمک کرده اند ، متشکرم. ما همچنان تلاش خواهیم کرد تا WhatsApp را به بهترین روش برای برقراری ارتباط خصوصی تبدیل کنیم.

  موارد جدید:

  واکسن یاب زبان اسپانیایی CDC در WhatsApp

  < ما فرصتی برای افتخار این داریم که از دولت دوومیدانی ایالات متحده برای واکسیناسیون بیشتر آمریکایی ها برای COVID-19 قبل از تعطیلات 4 جولای یا به محض این که بتوانند این کار را انجام دهند ، حمایت می کنیم.

  مردم همه زمینه ها به واتس اپ متکی هستند ، گرچه ما می دانیم که واتس اپ به ویژه در جوامع اسپانیایی زبان در ایالات متحده نقش پررنگی دارد. این یاب واکسن اسپانیایی زبان جدید که CDC توسعه داده است یافتن مکان برای گرفتن عکس ، سفارش سواری رایگان برای رسیدن به آنجا و کسب اطلاعات را آسان می کند.

  شگفت آور است که فقط با استفاده از سرویس پیام کوتاه ساده در طول سال گذشته ما با بیش از 150 دولت و سازمان بهداشت مانند WHO و اکنون CDC کار کرده ایم تا در مقابله با اطلاعات غلط ، ارائه به روزرسانی ها و واکسیناسیون افراد برای پایان دادن به این همه گیری کمک کنیم. لطفاً با ضربه زدن روی https://wa.me/18336361122؟text=hola ما را در انتشار کسی که می شناسید کمک کنید.

  Localizador de vacunas de Los CDC en WhatsApp disponible en español

  این یک افتخار برای نوستروس تنور لاپورتون در استادیوم اتحادیه است که در آن واحد کاررا از طرف مادر بزرگتر به عنوان شهردار در شهر سیودادانیا از نظر جایگزینی در مقابل COVID-19 antes de la celebración del 4 de julio، o tan pronto como les sea امکان پذیر است.

  اگر بخواهید از طریق WhatsApp شخصی شوید ، برنامه صحیح شماست که به عنوان یک مقاله خاص در بازار معرفی می شود و به عنوان یکی از اعضای انجمن دانشگاه معرفی می شود. محلی و محلی برای اخذ مجوز از مرکز مشاوره در زمینه کنترل و پیشگیری از Enfermedades (CDC ، و در معرض مجازات های دیگر) به صورت غیرقابل توزیع و اسپانیا ، وامها و خدمات شخصی ، وکالت و ترانسرادو بلاعوض vacunación y recibir información.

  این قابل افزایش است ، زیرا شما می توانید از طریق خدمات ساده و ساده در زمینه تکستو استفاده کنید. Durante el último año ، trabajamos con más de 150 gobiernos y organizationses salud، como la Organización Mundial de la Salud (OMS) y ahora los CDC، para ayudar a contrarrestar la desinformación، ofrecerize realisaciones y lograr que las personas se vacure پاندمی استا به نفع خود ، بازدید از یک سیستم عالی را در اختیار شما قرار می دهد: https://wa.me/18336361122؟text=hola.

  حالت تاریک اینجا است! برای نصب این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

  فایلی را که در اینجا پیدا شده بارگیری کنید. Whatsapp را باز کنید ، منوی سه نقطه را در گوشه بالا سمت راست لمس کنید و تنظیمات را انتخاب کنید. در تنظیمات ، گپ ها را انتخاب کنید (تم ، تصاویر پس زمینه ، تاریخچه چت) در گپ ها ، تم را انتخاب کنید و در درون زمینه Dark را پیدا خواهید کرد.

  https://techbord.com WhatsApp CDC Spanish Vaccine Finder را راه اندازی می کند

  یادداشت های انتشار قبلی:

  وقتی پیوندی به ویدیویی از مکانهایی مانند Instagram ، Facebook و YouTube دریافت می کنید ، اکنون می توانید آن را درست در WhatsApp پخش کنید. با استفاده از تصویر در تصویر ، می توانید به تماشای ویدیو ادامه دهید در حالی که گپ می زنید می توانید به صورت خصوصی در گپ 1: 1 خود به یک پیام گروهی پاسخ دهید. روی یک پیام در یک گپ گروهی ضربه بزنید و نگه دارید و "پاسخ خصوصی" را انتخاب کنید.

  معرفی برچسب ها

  از ویژگی های شکلک و دوربین گرفته تا وضعیت و GIF های متحرک ، ما همیشه به دنبال افزودن ویژگی های جدیدی هستیم که برقراری ارتباط با دوستان و خانواده در WhatsApp را آسان و سرگرم کننده می کند. ما خوشحالیم که راهی جدید برای بیان افراد با برچسب ارائه می دهیم. برچسب ها چه با لیوان خندان لبخند و چه با یک قلب شکسته گریان ، به شما کمک می کنند احساسات خود را به گونه ای به اشتراک بگذارید که همیشه با کلمات نتوانید بیان کنید. برای شروع ، ما بسته های برچسب ایجاد شده توسط طراحان خود در WhatsApp و انتخاب برچسب های دیگر هنرمندان را راه اندازی می کنیم.

  ما همچنین پشتیبانی از بسته های برچسب شخص ثالث را اضافه کردیم تا به طراحان و توسعه دهندگان امکان پذیر شود. در سراسر جهان برای ایجاد برچسب برای WhatsApp. برای انجام این کار ، ما مجموعه ای از API ها و رابط ها را در اختیار شما قرار داده ایم که به شما امکان می دهد برنامه های برچسب ایجاد کنید که برچسب ها را به WhatsApp در Android یا iOS اضافه می کنند. شما می توانید برنامه برچسب خود را مانند سایر برنامه ها در Google Play Store یا Apple App Store منتشر کنید ، و کاربرانی که برنامه شما را بارگیری و نصب می کنند می توانند شروع به ارسال آن برچسب ها از داخل WhatsApp کنند.

  برای استفاده برچسب ها در یک گپ ، به سادگی بر روی دکمه برچسب جدید ضربه بزنید و برچسب مورد نظر برای اشتراک گذاری را انتخاب کنید. با ضربه زدن روی نماد بعلاوه می توانید بسته های برچسب جدیدی اضافه کنید.

  مکان مستقیم خود را به اشتراک بگذارید

  ما یک ویژگی جدید ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد موقعیت مکانی خود را به صورت واقعی با خانواده یا دوستان خواه در ملاقات با دوستان خود باشید ، به عزیزان خود اطلاع دهید که شما در امنیت هستند و یا رفت و آمد خود را به اشتراک می گذارید ، Live Location یک روش ساده و ایمن برای آگاهی دادن به مردم در مکان شماست. این ویژگی رمزگذاری شده از انتها به انتها به شما امکان می دهد تا چه مدت با چه کسانی اشتراک گذاری کنید. می توانید هر زمان خواستید اشتراک گذاری را متوقف کنید یا بگذارید تایمر Live Location به سادگی منقضی شود.

  در اینجا نحوه کار آن وجود دارد. با شخص یا گروهی که می خواهید با او به اشتراک بگذارید گپ بزنید. در بخش "موقعیت " در دکمه پیوست ، گزینه جدیدی برای "اشتراک گذاری موقعیت مکانی زنده " وجود دارد. برای چه مدت می خواهید اشتراک گذاری کنید و روی ارسال ضربه بزنید. هر شخص در گپ قادر خواهد بود موقعیت مکانی شما را در زمان واقعی مشاهده کند. و اگر بیش از یک نفر Live Live خود را در گروه به اشتراک بگذارد ، همه مکانها در یک نقشه قابل مشاهده خواهند بود.

  مکان زنده در Android و iPhone در دسترس است و در برنامه موجود در برنامه هفته های آینده امیدواریم مورد پسند شما واقع شود.

  https://techbord.com WhatsApp CDC Spanish Vaccine Finder

  سرویس گیرنده وب برای رایانه های دسک تاپ

  برنامه دسک تاپ برای ویندوز 8 و ویندوز 10 و سیستم عامل Mac 10.9 و بالاتر در دسترس است و با WhatsApp در دستگاه تلفن همراه شما همگام سازی می شود. از آنجا که این برنامه به طور طبیعی روی دسک تاپ شما اجرا می شود ، از اعلان های دسک تاپ بومی ، میانبرهای صفحه کلید بهتر و موارد دیگر پشتیبانی خواهید کرد. پس از بارگیری و باز کردن برنامه ، کد QR را با استفاده از برنامه WhatsApp در تلفن خود اسکن کنید (به دنبال فهرست وب WhatsApp در بخش تنظیمات باشید).

  بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها