خبر

 • تک بورد - نسخه ی نمایشی تعاملی Nvidia's Unreal Engine RTX DLSS را بارگیری کنید

  نسخه ی نمایشی تعاملی Nvidia's Unreal Engine RTX DLSS را بارگیری کنید
  18 روز و 14 ساعت قبل

  همانطور که در: GeForce RTX 3070 در برابر Radeon RX 6700 XT: 45 CPU و GPU معیار بازی در دسترس است و به روزرسانی قیمت: مارس 2021 Nvidia GeForce RTX 3060 بررسی: آیا باید یکی بخرید؟ میتوانی؟

  یافتن راه هایی برای بهبود عملکرد و وفاداری بصری در بازی ها و برنامه های شما چالش برانگیز است. انویدیا برای کمک به مراحل ساخت بازی ، مجموعه SDK را از طریق شعبه Unreal Engine ما برای همه توسعه دهندگان از مستقل تا AAA بسته بندی و عرضه کرده است تا از قدرت RTX استفاده کند.

  امروز انویدیا عرضه کرد نمایشگاه RTX Technology - نسخه نمایشی تعاملی ساخته شده از RTX Unreal Engine 4.26 Branch (NvRTX) NVIDIA. پرونده های پروژه RTX Technology Showcase نیز برای راهنمایی بیشتر و کشف مزایایی که ردیابی اشعه و هوش مصنوعی برای پروژه های شما به همراه دارد ، در دسترس هستند. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا بازتابهای ردیابی اشعه ، شفافیت ردیابی اشعه ، DLSS ، RTX Direct Illumination و RTX Global Illumination را تغییر دهید تا تفاوت را در زمان واقعی تجسم کنید. SDK های ردیابی اشعه از طریق NvRTX در دسترس هستند در حالی که DLSS به عنوان یک پلاگین UE 4.26 در دسترس است.

  RTX Direct Illumination به هنرمندان اجازه می دهد بدون نگرانی در مورد عملکرد یا محدودیت منابع ، در زمان واقعی میلیون ها چراغ پویا به محیط بازی اضافه کنند. RTX Global Illumination راه حل های مقیاس پذیر برای محاسبه روشنایی غیر مستقیم چند پرش بدون زمان پخت ، نشت نور یا هزینه های گران قیمت برای هر فریم ارائه می دهد. NVIDIA Real-Time Denoiser یک کتابخانه فضایی-زمانی API agnostic denoising است که برای کار با سیگنال های کم اشعه در پیکسل طراحی شده است. NVIDIA DLSS (Deep Learning Super-Sampling) از قدرت یک شبکه عصبی یادگیری عمیق بهره می برد تا نرخ فریم را افزایش دهد و تصاویر زیبا و واضحی را برای بازی های شما ایجاد کند. ادامه مطلب

خبرهای دیگر از بارگیری ها