خبر

 • تک بورد - نسخه رایگان ProtonVPN گزینه خوبی برای محافظت گاه به گاه است

  نسخه رایگان ProtonVPN گزینه خوبی برای محافظت گاه به گاه است


  8 روز و 11 ساعت قبل

  VPN رایگان برای محافظت از حریم خصوصی شما. ما معتقدیم حفظ حریم خصوصی آنلاین یک حق اساسی بشر است. ارائه دسترسی رایگان بخشی از ماموریت ما است. طرح رایگان Proton VPN نامحدود است و برای امنیت طراحی شده است. بدون شکار، بدون حقه. فقط حریم خصوصی آنلاین و آزادی برای کسانی که به آن نیاز دارند.

  مأموریت ما ارائه دسترسی به اینترنت خصوصی و امن برای همه است. ProtonVPN توسط فعالان و روزنامه نگاران در سراسر جهان استفاده می شود. طرح رایگان ما تنها برنامه‌ای است که:

  داده یا محدودیت سرعت ندارد، تبلیغاتی ندارد فعالیت آنلاین شما را ثبت نمی‌کند توسط قوانین حریم خصوصی سوئیس محافظت می‌شود

  امنیت

  < p> VPN امن ما ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده ارسال می کند، بنابراین گذرواژه ها و داده های محرمانه شما، حتی از طریق اتصالات اینترنتی عمومی یا غیرقابل اعتماد، ایمن می مانند.

  برنامه ها

  صرف نظر از اینکه از رایانه شخصی، تبلت، تلفن یا هر چیز دیگری استفاده می کنید، Proton VPN شما را با برنامه های VPN رایگان برای همه سیستم عامل های اصلی پوشش می دهد.

  سرورها

  strong>

  Proton VPN دسترسی رایگان به سرورهای VPN در ایالات متحده، هلند و ژاپن را ارائه می دهد. طرح رایگان Proton VPN دارای یک خط مشی سختگیرانه عدم ورود به سیستم است که توسط قوانین حفظ حریم خصوصی داده سوئیس حمایت می شود.

  علاوه بر این، Proton VPN هیچ محدودیتی برای پهنای باند، مدت، یا سرعت برای کاربران رایگان اعمال نمی کند.

  حریم خصوصی

  سابقه مرور خود را خصوصی نگه دارید. ما به عنوان یک ارائه دهنده VPN سوئیسی، فعالیت کاربر را ثبت نمی کنیم یا داده ها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم. سرویس VPN ناشناس ما اینترنت را بدون نظارت فعال می کند.

  آزادی

  ما ProtonVPN را برای محافظت از روزنامه نگاران و فعالانی که از ProtonMail استفاده می کنند ایجاد کردیم. ProtonVPN موانع سانسور اینترنت را از بین می‌برد و به شما امکان می‌دهد به هر وب‌سایت یا محتوایی دسترسی داشته باشید.

  هسته امن

  در صورتی که سرورهای آنها، سرویس‌های VPN معمولی در معرض خطر قرار گیرند. تحت نظر هستند. ProtonVPN با عبور دادن ترافیک کاربر از طریق شبکه Secure Core ما در کشوری مانند سوئیس، از این امر جلوگیری می کند. بنابراین، حتی یک سرور نقطه پایانی VPN در معرض خطر، آدرس IP واقعی شما را فاش نخواهد کرد.

  محرمانه بودن پیشروی کامل

  ProtonVPN منحصراً از رمزهای با رمز عبور کامل استفاده می‌کند، به این معنی ترافیک رمزگذاری شده شما را نمی‌توان بعداً ضبط و رمزگشایی کرد، حتی اگر یک کلید رمزگذاری در آینده به خطر بیفتد.

  مستقر در سوئیس

  مرکز ما در سوئیس است. که دارای برخی از قوی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است. سوئیس نیز خارج از حوزه قضایی اتحادیه اروپا و ایالات متحده است و عضو شبکه نظارت چهارده چشمی نیست.

  خط مشی عدم ورود به سیستم

  ProtonVPN یک نه است. خدمات VPN را ثبت می کند. ما فعالیت اینترنتی شما را ردیابی یا ثبت نمی‌کنیم، و بنابراین، نمی‌توانیم این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار دهیم.

  Tor over VPN

  ProtonVPN همچنین با شبکه ناشناس Tor ادغام می شود. با یک کلیک، می‌توانید تمام ترافیک خود را از طریق شبکه Tor هدایت کنید و به سایت‌های Onion دسترسی داشته باشید.

  ProtonVPN Plus

  ارتقا به یک حساب پولی دسترسی را فراهم می‌کند. به ویژگی‌های پیشرفته، اما ویژگی‌های اصلی حریم خصوصی و ضد سانسور ما برای همه کاربران در دسترس است:

  شتابدهنده VPN خط‌مشی شدید عدم ورود به سیستم Kill Switch Access به محتوای مسدود شده بیشتر بخوانید


  تگ ها:

  نسخه , رایگان , protonvpn , گزینه , خوبی , محافظت


  v 3
خبرهای دیگر از دانلودها