خبر

 • تک بورد - مشتری OpenVPN نسخه 3.3.1 را مشاهده می کند

  مشتری OpenVPN نسخه 3.3.1 را مشاهده می کند
  16 روز و 9 ساعت قبل

  OpenVPN یک شیطان VPN قوی و بسیار انعطاف پذیر است. OpenVPN از امنیت SSL/TLS ، اتصال اترنت ، حمل و نقل تونل TCP یا UDP از طریق پراکسی یا NAT ، پشتیبانی از آدرس های IP پویا و DHCP ، مقیاس پذیری برای صدها یا هزاران کاربر و قابلیت حمل در اکثر سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می کند.

  OpenVPN محکم به کتابخانه OpenSSL متصل است و بسیاری از قابلیت های رمزنگاری خود را از آن به دست می آورد.

  OpenVPN از رمزگذاری معمولی با استفاده از یک کلید مخفی از قبل مشترک استفاده می کند (کلید استاتیک حالت) یا امنیت کلید عمومی (حالت SSL/TLS) با استفاده از گواهینامه های سرویس گیرنده و سرور. OpenVPN همچنین از تونلهای رمزگذاری نشده TCP/UDP پشتیبانی می کند.

  OpenVPN طوری طراحی شده است که با رابط شبکه مجازی TUN/TAP که در اکثر سیستم عامل ها وجود دارد کار کند.

  به طور کلی ، OpenVPN قصد ارائه بسیاری از ویژگی های کلیدی IPSec اما با رد پای نسبتاً سبک.

  با OpenVPN ، می توانید:

  زیر شبکه IP یا آداپتور اترنت مجازی را روی یک UDP واحد تونل کنید. یا درگاه TCP ، پیکربندی یک مزرعه سرور VPN مقیاس پذیر و متعادل با استفاده از یک یا چند ماشین که بتواند هزاران اتصال پویا از سرویس گیرندگان VPN ورودی را مدیریت کند ، از همه ویژگیهای رمزگذاری ، احراز هویت و صدور گواهینامه کتابخانه OpenSSL برای محافظت از خصوصی خود استفاده کنید ترافیک شبکه هنگام انتقال از اینترنت ، استفاده از هرگونه رمزنگاری ، اندازه کلید یا خلاصه HMAC (برای بررسی یکپارچگی دیتاگرام) که توسط کتابخانه OpenSSL پشتیبانی می شود ، بین رمزگذاری معمولی مبتنی بر کلید استاتیک یا رمزگذاری کلید عمومی مبتنی بر گواهی ، از استاتیک ، پیش استفاده کنید کلیدهای مشترک یا مبادله کلید پویا مبتنی بر TLS ، استفاده از فشرده سازی پیوندهای تطبیقی ​​در زمان واقعی و شکل دهی به ترافیک برای مدیریت استفاده از پهنای باند پیوند ، شبکه های تونلی که نقاط پایانی عمومی آنها پویا است مانند DHCP یا کلاینت های شماره گیر ، شبکه های تونل از طریق فایروال های حالت دار اتصال محور بدون داشتن برای استفاده از قوانین فایروال صریح ، شبکه های تونلی روی NAT ، ایجاد پل های امن اترنت با استفاده از دستگاه های ضربه مجازی و کنترل OpenVPN با استفاده از رابط کاربری گرافیکی در Windows یا Mac OS X.

  نحوه تنظیم OpenVPN

  بارگیری OpenVPN برای سیستم عامل خود اجرای فایل بارگیری برای نصب سرویس گیرنده در رایانه شما آدرس ورودی برای سرور OpenVPN یا کشیدن و رها کردن فایل پیکربندی (می توانید VPNBook را امتحان کنید)

  موارد جدید:

  کتابخانه OpenVPN 3 را به نسخه 3.6.2 به روز کرد. اضافه شدن قابلیت تشخیص پورتال: OpenVPN Connect هنگامی که دستگاهی به شبکه متصل است و پورتال اسیری فعال است به کاربر اطلاع می دهد. این عملکرد به طور پیش فرض فعال است و می تواند در صفحه تنظیمات برنامه برنامه مدیریت شود. اضافه شدن تشخیص از دست دادن شبکه: اتصال VPN هنگام قطع اتصال به حالت "مکث" می رود و وقتی شبکه برقرار است به طور خودکار جلسه VPN را از سر می گیرد. اضافه شدن رابط خط فرمان برای عملکرد OpenVPN Connect به عملکرد خط فرمان مراجعه کنید. تغییرات در عملکرد به روز رسانی نرم افزار: قابلیت تغییر تنظیم فرکانس چک های به روز رسانی نرم افزار اضافه شده است. اضافه شدن به روز رسانی مدیریت فرکانس توسط مدیر را با استفاده از دستورالعمل به نمایه بررسی می کند: 0 هرگز نیست ؛ 1 هر روز است ؛ 7 هفته ای یکبار است ؛ و 30 ماهانه است وقتی نمایه ای با این دستورالعمل به برنامه اضافه می شود ، تنظیمات برنامه به طور خودکار تغییر می کند. CONNECTV3_PREFERENCE_UPDATE_FREQUENCY = وقتی نسخه جدیدی از برنامه در دسترس است ، در منوی اصلی برنامه قابل مشاهده می شود. یادداشت های انتشار به اطلاع رسانی به روز رسانی برنامه اضافه شد. اضافه شدن پشتیبانی از نشانه های سخت افزاری PKCS11. برای پشتیبانی OpenVPN Connect به پشتیبانی نشانه های فیزیکی #PKCS11 مراجعه کنید. با راه اندازی مجدد مجدد با گزینه های راه اندازی مجدداً جایگزین شد. یک کاربر می تواند چندین گزینه را انتخاب کند: برنامه راه اندازی پس از راه اندازی مجدد سیستم عامل ، اتصال با آخرین نمایه متصل شده یا اتصال تنها در صورتی که اتصال در هنگام راه اندازی مجدد فعال بود (قبلاً رفتار "اتصال مجدد در راه اندازی مجدد"). اضافه شدن گواهینامه های خارجی در Windows 7: OpenVPN Connect از وارد کردن و اختصاص هویت خارجی PKCS12 به نمایه برای اتصال در Windows 7 پشتیبانی می کند. بخش تنظیمات پیشرفته اضافه شده است. تنظیماتی که می توانند اتصال را قطع کنند در قسمت تنظیمات پیشرفته در صفحه تنظیمات پنهان شده اند. نمادهای سینی رنگارنگ اضافه شده است. نماد سینی OpenVPN Connect با نشان دادن رنگ وضعیت اتصال می تواند در صفحه تنظیمات فعال شود (رفتار پیش فرض در Windows 7 و Windows 8). گزینه سازگاری "force AES-CBC cipher " حذف شد. رفع اشکال مختلف و بهبود UX.

  بسته های لینوکس از: مخازن رسمی Debian و Ubuntu apt Red Hat/Fedora dnf/yum مخازن (ارائه شده توسط Fedora Copr) ادامه مطلب

خبرهای دیگر از بارگیری ها