خبر

 • تک بورد - مرورگر Tor 10.0.14 NoScript و Tor را به روز می کند

  مرورگر Tor 10.0.14 NoScript و Tor را به روز می کند
  چند ثانیه قبل

  همانطور که در: وب تاریک نشان داده شده است: یک راهنمای سریع برای جستجوی اینترنت مخفی

  Tor شبکه ای از تونل های مجازی است که به افراد و گروه ها امکان می دهد حریم خصوصی و امنیت خود را در اینترنت بهبود بخشند. این برنامه همچنین توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می سازد ابزارهای ارتباطی جدیدی با ویژگی های حریم خصوصی داخلی ایجاد کنند. Tor پایه و اساس برنامه های مختلفی را فراهم می کند که به سازمانها و افراد امکان می دهد بدون به خطر انداختن حریم خصوصی آنها ، اطلاعات را از طریق شبکه های عمومی به اشتراک بگذارند.

  توجه: همچنین می توانید آخرین نسخه بتا را از اینجا بارگیری کنید.

  Tor محبوبیت خود را در میان فعالان و کاربران باهوش فنی و علاقه مند به حفظ حریم خصوصی آغاز کرد ، اما استفاده از آن برای افراد باهوش کمتر فنی هنوز دشوار بود ، بنابراین از سال 2005 ، توسعه ابزارهایی فراتر از پروکسی Tor آغاز شد. توسعه مرورگر Tor در سال 2008 آغاز شد.

  Tor با دسترسی بیشتر کاربران به اینترنت و کاربران روزمره اینترنت ، Tor ابزاری اساسی در آغاز بهار عربی در اواخر 2010 بود. این نه تنها از مردم محافظت می کرد هویت آنلاین است اما همچنین به آنها امکان دسترسی به منابع مهم ، رسانه های اجتماعی و وب سایت های مسدود شده را می دهد.

  افراد از Tor برای جلوگیری از ردیابی وب سایت ها و یا اتصال آنها به سایت های خبری ، از Tor استفاده می کنند ، خدمات پیام رسانی فوری یا موارد مشابه مانند این موارد توسط ارائه دهندگان اینترنت محلی آنها مسدود می شود. سرویس های پنهان Tor به کاربران اجازه می دهد وب سایت ها و سرویس های دیگر را بدون نیاز به فاش کردن محل سایت منتشر کنند. افراد همچنین از Tor برای ارتباطات حساس اجتماعی استفاده می کنند: اتاق های گفتگو و تالارهای گفتگوی وب برای بازماندگان تجاوز جنسی یا سو abuseاستفاده یا افراد مبتلا به بیماری.

  روزنامه نگاران از Tor برای برقراری ارتباط ایمن تر با افشاگران و مخالفان استفاده می کنند. سازمان های غیردولتی (NGO) از Tor برای اجازه دادن به کارگرانشان در حالی که در یک کشور خارجی هستند به وب سایت خانه خود متصل می شوند ، بدون اینکه به همه نزدیکان اطلاع دهند که با آن سازمان کار می کنند.

  گروههایی مانند Indymedia Tor را برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت آنلاین اعضای خود توصیه می کنند. گروه های فعال مانند بنیاد مرز الکترونیکی (EFF) Tor را به عنوان مکانیزمی برای حفظ آزادی های مدنی به صورت آنلاین توصیه می کنند. شرکت ها از Tor به عنوان یک روش ایمن برای انجام تجزیه و تحلیل رقابتی و محافظت از الگوی خریدهای حساس از شنوندگان شنود استفاده می کنند. آنها همچنین از آن برای جایگزینی VPN های سنتی استفاده می کنند که مقدار دقیق و زمان ارتباط را نشان می دهد. کارمندان در کدام مکان ها دیر کار می کنند؟ کارمندان در کدام مکان ها با وب سایت های شکار کار مشورت می کنند؟ کدام بخشهای تحقیقاتی با وکلای ثبت اختراع این شرکت ارتباط برقرار می کنند؟

  شاخه ای از نیروی دریایی ایالات متحده از Tor برای جمع آوری اطلاعات منبع باز استفاده می کند ، و یکی از تیم های آن از Tor استفاده کرده است که اخیراً در خاورمیانه مستقر شده است. مجری قانون از Tor برای بازدید یا نظارت بر وب سایت ها بدون گذاشتن آدرس IP دولت در سیاهههای مربوط به وب خود و همچنین برای امنیت در حین عملیات استفاده می کند.

  صفحه خوش آمدید

  صفحه قدیمی ما خیلی زیاد بود اطلاعاتی برای کاربران ، باعث می شود بسیاری از آنها اوقات زیادی را در مورد اینکه چه کاری باید سردرگم باشند سپری کنند. برخی از کاربران در این آزمایش کاغذی حداکثر 40 دقیقه راجع به کارهایی که باید در اینجا انجام دهند سردرگم بودند. علاوه بر ساده کردن صفحه و پیام ، برای اینکه کاربر بتواند راحتتر بفهمد که آیا لازم است چیزی را پیکربندی کند یا خیر ، ما همچنین "تازه سازی مارک" را انجام دادیم که آرم خود را به لانچر راه اندازی کرد.

  پیکربندی دور زدن سانسور

  این یکی از مهمترین مراحل برای کاربری است که سعی در اتصال به Tor دارد در حالیکه شبکه Tor Tor را سانسور می کند. ما همچنین واقعاً سخت کار کردیم تا مطمئن شویم که متن UI درک درستی را برای پل و نحوه پیکربندی استفاده از آن برای کاربر آسان می کند. به روزرسانی دیگر نکته کوچکی بود که ما در منوی کشویی اضافه کردیم (همانطور که در زیر می بینید) برای استفاده از این پل در کشورهایی که روش های سانسور بسیار پیچیده ای دارند.

  اطلاعات راهنمای پروکسی

  < p> تنظیمات پروکسی در جادوگر پیکربندی Tor Launcher یک ویژگی مهم برای کاربرانی است که تحت شبکه ای هستند که چنین تنظیماتی را می طلبد. اما اگر کاربر تصوری از پروکسی نداشته باشد ، می تواند منجر به سردرگمی زیادی شود. از آنجا که این یک ویژگی بسیار مهم برای کاربران است ، ما تصمیم گرفتیم آن را در صفحه اصلی پیکربندی نگه داریم و یک راهنمای راهنما با توضیح اینکه چه کسی به چنین تنظیماتی نیاز دارد معرفی کردیم.

  به عنوان بخشی از کار ما با تیم UX ، ما همچنین آزمایش کاربر رابط کاربر جدید را برای ادامه تکرار و اطمینان از این که همیشه در حال بهبود تجربه کاربران هستیم ، هماهنگ خواهیم کرد. ما همچنین در حال برنامه ریزی برای یک سری پیشرفت ها نه تنها برای جریان Tor Launcher بلکه برای کل تجربه مرورگر هستیم (هنگامی که به Tor متصل شدید) از جمله یک جریان پردازنده کاربر جدید. نکته آخر اینکه ما هم تجربه موبایل و هم دسکتاپ خود را ساده می کنیم: Tor Browser 7.5 با طراحی کشویی امنیتی که برای موبایل انجام دادیم ، تجربه کاربری بهبود یافته را روی دسک تاپ نیز ایجاد کرد.

  چه جدید :

  این نسخه دسکتاپ فایرفاکس را به 78.9.0.0r به روز می کند. علاوه بر این ، مرورگر Tor 10.0.14 NoScript را به 11.2.3 و Tor را به 0.4.5.7 به روز می کند. این نسخه شامل به روزرسانی های مهم امنیتی برای Firefox برای دسکتاپ است.

  توجه: به روزرسانی برای Android Tor Browser در این نسخه گنجانده نشده است.

  تغییر کامل تغییرات از Desktop Tor Browser 10.0.13 است:

  Windows + OS X + Linux

  Firefox را به 78.9.0esr به روز کنید NoScript را به 11.2.3 به روز کنید Tor را به 0.4.5.7 بروزرسانید اشکال 40031: حذف بنر نظرسنجی در TB- پایدار

  سیستم ساخت: ویندوز

  اشکال 40249: Bump mingw-w64 و کلنگ برای فایرفاکس 78.9 بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها