خبر

 • تک بورد - مجموعه فیلم های شخصی خود را با استفاده از Plex پخش کنید

  مجموعه فیلم های شخصی خود را با استفاده از Plex پخش کنید


  1 ماه قبل

  همانطور که در: برنامه های ضروری که باید روی رایانه شخصی جدیدی که دارای ویندوز یا macOS است نصب کنید

  Plex مکانی را در اختیار شما می‌گذارد تا همه رسانه‌هایی را که برایتان مهم هستند پیدا کنید و به آنها دسترسی پیدا کنید. از رسانه شخصی روی سرور خود، تا فیلم‌ها و نمایش‌های رایگان و درخواستی، تلویزیون زنده، پادکست‌ها و نمایش‌های وب، تا پخش موسیقی، می‌توانید از همه آن‌ها در یک برنامه، در هر دستگاهی لذت ببرید.

  و شروع استفاده از آن بسیار ساده است:

  اول، اگر فقط محتوای شخص ثالث (فیلم‌ها و نمایش‌ها، تلویزیون زنده، پادکست، نمایش‌های وب، موسیقی TIDAL) را پخش می‌کنید، پس بهتر است به محض اینکه حساب کاربری دارید بروید، فقط یک برنامه را روی تلفن، تلویزیون هوشمند، رایانه خود نصب کنید یا به سادگی برنامه وب ما را در مرورگر خود باز کنید!

  اگر به دنبال راه اندازی شخصی خود هستید. سرور رسانه ای برای نگهداری وسایل خود، چند مرحله دیگر (ساده!) برای راه اندازی و راه اندازی وجود دارد.

  نحوه کار:

  نصب و اجرا کنید سرور رسانه Plex در رایانه (یا دستگاه NAS سازگار یا Nvidia Shield) که در آن همه رسانه‌های شما در کتابخانه‌های فیلم، نمایش تلویزیونی، ویدیوی خانگی، موسیقی و عکس ذخیره و مدیریت می‌شوند. کتابخانه‌های رسانه‌ای را بر اساس نوع محتوا اضافه کنید و به Plex اجازه دهید بقیه کارها را انجام دهد - فهرست نویسی، افزودن آثار هنری و اطلاعات - همه این کارها خودکار است. برنامه Plex را تقریباً روی هر دستگاهی نصب و باز کنید - تلفن هوشمند، تبلت، تلویزیون هوشمند، دستگاه پخش جریانی، کنسول بازی، رایانه شخصی یا هر مرورگری. هر کجا که هستید، Play را فشار دهید، بنشینید و از رسانه خود در حالی که از سرور Plex Media به دستگاه شما پخش می شود لذت ببرید.

  وقتی راه افتادید، می‌توانید:

  فیلم‌های خانگی را از مک شیکاگو خود با مادربزرگ در Roku خود در فرانسه به اشتراک بگذارید. در حالی که خارج از کشور در تنریف هستید، موسیقی را از رایانه شخصی خود در لندن به iPad خود پخش کنید. عکس‌ها را در تلویزیون هوشمند سوهو ال‌جی در حالی که در سنگ قهوه‌ای بروکلین شما ذخیره می‌شوند، ببینید. DVR خود را تنظیم کنید و نمایش‌ها و بازی‌های مورد علاقه‌تان را از سیگنال‌های هوایی ضبط کنید و در هر کجا تماشا کنید! حساب TIDAL خود را پیوند دهید و کتابخانه شخصی خود را با 60 میلیون آهنگ TIDAL ادغام کنید.

  چه رسانه‌ها و دستگاه‌هایی کار می‌کنند؟

  Plex از این انواع فایل‌های رسانه‌ای پشتیبانی می‌کند

  Plex Media Server از همه فایل‌های رسانه‌ای رایج پشتیبانی می‌کند: فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، و ویدیوی خانگی : MP4، MKV، AVI، MOV، DIVX، و موارد دیگر موسیقی: MP3، M4A، FLAC، WMA، و موارد دیگر عکس‌ها: JPG، PNG، RAW، TBN و موارد دیگر

  سازگاری با سرور رسانه Plex


  تگ ها:

  مجموعه , فیلم , شخصی , استفاده , plex , کنید


  v 12
خبرهای دیگر از دانلودها