خبر

 • تک بورد - با Prey مکان لپ تاپ یا تلفن خود را ردیابی کنید

  با Prey مکان لپ تاپ یا تلفن خود را ردیابی کنید


  23 روز و 16 ساعت قبل

  این نرم‌افزار سبک وزن، منبع باز و رایگان برای همه است. و فقط کار می کند.

  چگونه کار می کند

  در اصل شما یک عامل کوچک را در رایانه یا تلفن خود نصب می کنید که بی صدا منتظر سیگنال راه دور می ماند تا بیدار شود و این سیگنال از طریق اینترنت یا از طریق پیامک ارسال می‌شود و به شما امکان می‌دهد اطلاعاتی در مورد موقعیت مکانی، سخت‌افزار و وضعیت شبکه دستگاه جمع‌آوری کنید و به صورت اختیاری اقدامات خاصی را در آن.

  100% از موقعیت جغرافیایی آگاه است

  Prey از GPS دستگاه یا نزدیک‌ترین نقاط اتصال WiFi برای مثلث‌سازی و رفع مشکل مکان خود استفاده می‌کند. . این به طرز تکان دهنده ای دقیق است.

  دشمن خود را بشناسید

  از دزد با وب‌کم لپ‌تاپ خود عکس بگیرید تا متوجه شوید که چه شکلی است. دوست دارد و کجا پنهان شده است. شواهد قدرتمند.

  بدون دسترسی غیرمجاز

  کامپیوتر خود را به طور کامل قفل کنید تا غیرقابل استفاده باشد مگر اینکه رمز عبور خاصی وارد کنید. آن مرد نمی‌تواند کاری انجام دهد!

  اتصال خودکار Wifi

  اگر فعال باشد، Prey سعی می‌کند به نزدیک‌ترین وای‌فای باز متصل شود. نقطه اتصال زمانی که هیچ اتصال اینترنتی پیدا نمی شود.

  حرکات آنها را تماشا کنید

  از جلسه فعال تصویری بگیرید * اگر خوش شانس باشید ممکن است مرد وارد ایمیل یا حساب فیس بوک خود شده است!

  سخت افزار خود را اسکن کنید

  لیست کاملی از CPU، مادربرد، رم و رم رایانه شخصی خود را دریافت کنید. اطلاعات بایوس وقتی با حالت فعال استفاده می‌شود عالی عمل می‌کند.

  نور به‌عنوان پر

  Prey وابستگی‌های بسیار کمی دارد و حتی تا زمانی که فعال نشود، ردپایی از حافظه باقی نمی‌گذارد. . ما هم مثل شما اهمیت می دهیم.

  اطلاعات خود را ایمن نگه دارید

  داده های Outlook یا Thunderbird خود را مخفی کنید و به صورت اختیاری رمزهای عبور ذخیره شده خود را حذف کنید، بنابراین هیچ کس این کار را نخواهد کرد. بتوانید موارد خود را بررسی کنید.

  به‌روزرسانی خودکار کامل

  Prey می‌تواند نسخه فعلی خود را بررسی کند و به‌طور خودکار خودش را واکشی و به‌روزرسانی کند، بنابراین شما نمی‌توانید' هر بار نیازی به نصب مجدد دستی نیست.

  چه جدید است:

  Bitlocker Disk Encryption

  < p>از ابزار رمزگذاری دیسک جدید ما برای رمزگذاری آسان داده ها بر روی دستگاه های Windows سازگار از راه دور با استفاده از ابزار اصلی BitLocker ویندوز استفاده کنید.

  شرکت هایی که ناوگانی از ویندوز به عنوان یک سیستم عامل استفاده می کنند، اکنون می توانند از رمزگذاری دیسک BitLocker بومی مایکروسافت استفاده کنند. ابزار با استفاده از Prey! اجازه دهید شما را با عمل رمزگذاری دیسک جدید خود آشنا کنیم. این ابزار به شما امکان می دهد رمزگذاری دیسک BitLocker را به راحتی از راه دور در دستگاه های سازگار (ویندوز 10 پرو، شرکت یا آموزش) فعال کنید و از داده های موجود در هارد دیسک های آنها محافظت کنید!

  BitLocker یک ابزار رمزگذاری بومی است که با ویندوز ارائه می شود. 10 Pro، Enterprise یا Education و نیازی به نصب یا خرید جداگانه ندارد.

  این ابزار جدید به طرح Enterprise ما اضافه شده است، و این گام بعدی برای کمک به سازمان‌ها برای ایمن کردن داده‌هایشان است. . رمزگذاری یک عامل کاهش خطر کلیدی است! اگر اطلاعات مذکور رمزگذاری شده باشد، سرقت داده، نقض داده یا از دست دادن دستگاه منجر به در معرض خطر قرار گرفتن داده ها نخواهد شد.

  نحوه استفاده از ابزار رمزگذاری دیسک

  این عملکرد در هر دستگاه ویندوز 10 با استفاده از نسخه Windows Pro، Enterprise یا Education و با سخت افزاری که دارای TPM (ماژول پلتفرم مورد اعتماد) باشد، در دسترس خواهد بود. برای روشن کردن BitLocker:

  1) یک دستگاه Windows سازگار را در کنترل پنل Prey خود پیدا کنید و با کلیک کردن روی آن در لیست دستگاه، به نمای فردی آن دسترسی پیدا کنید. پس از رسیدن به آنجا، می‌توانید عمل رمزگذاری دیسک را در نوار عملکرد سمت راست پیدا کنید.

  2) برای شروع فرآیند، روی دکمه اقدام کلیک کنید. شما باید درایوهایی را روی رایانه ای که می خواهید با BitLocker رمزگذاری کنید، انتخاب کنید.

  3) روش رمزگذاری را که می خواهید اعمال کنید، انتخاب کنید. انتخاب "دیسک کامل" زمان بیشتری می برد، اما از دیسک کامل (استفاده نشده و استفاده نشده) محافظت می کند. این برای رایانه هایی که در حال استفاده فعال هستند ایده آل است. از سوی دیگر، انتخاب "فقط فضای استفاده شده" سریعتر خواهد بود، اما از فضای استفاده نشده محافظت نمی کند. این برای رایانه‌های کاملاً جدید که هنوز داده‌ای ذخیره نکرده‌اند ایده‌آل است.

  4) در نهایت، استاندارد رمزگذاری را انتخاب کنید. AES_128 برای درایوهای داخلی ثابت ایده‌آل است و XTS_AES128 برای درایوهای قابل جابجایی مانند درایو فلش ایده‌آل است. این گزینه نشان دهنده نوع رمزگذاری اعمال شده است.

  5) برای اعمال روی Start Encryption کلیک کنید!

  بعد چه خواهد شد؟

  Prey به دستگاه دسترسی پیدا می کند و پس از اتصال، از BitLocker درخواست می کند تا فرآیند رمزگذاری را آغاز کند. می‌توانید روی این عمل کلیک کنید تا نوار پیشرفت را ببینید و فرآیند رمزگذاری را دنبال کنید زیرا از درایو انتخاب‌شده محافظت می‌کند.

  توجه داشته باشید که فرآیند رمزگذاری فوری نیست، زیرا ویندوز باید تمام داده‌های موجود را به‌طور کلی رمزگذاری کند. . زمان تکمیل بسته به مشخصات رایانه و اندازه داده‌های دیسک متفاوت خواهد بود.

  فرایند رمزگذاری ادامه دارد و دستگاه می‌تواند به‌طور مداوم حتی در هنگام رمزگذاری استفاده شود، و پس از تکمیل، تمام داده‌های تولید شده جدید توسط رمزگذاری رمزگذاری می‌شوند. پیش فرض با این حال، این بدان معنی است که عملکرد رایانه کمی تغییر می کند زیرا بخش کوچکی از قدرت پردازش این فرآیند رمزگذاری مداوم را اجرا می کند. کلید بازیابی (یا کلید رمزگذاری) و گذرواژه دیسک در جزئیات سخت‌افزار دستگاه در حساب شما در دسترس خواهد بود.

  نحوه رمزگشایی یک دیسک رمزگذاری شده با Prey

  فرآیند رمزگشایی نسبتاً ساده است. می توانید گزینه Decrypt را در همان عمل قبلی یعنی Disk Encryption پیدا کنید. یک دستگاه ویندوزی را در حساب Prey خود پیدا کنید که قبلاً با استفاده از همان پلتفرم رمزگذاری شده است و روی آن کلیک کنید تا به نمای فردی آن دسترسی پیدا کنید. ابزار Disk Encryption را باز کنید و دیسک های مورد نظر را که باید رمزگشایی شوند انتخاب کنید. روی رمزگشایی کلیک کنید و Prey فرآیند را آغاز می کند.

  بعد چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  Prey به دستگاه Windows متصل می‌شود و BitLocker را غیرفعال می‌کند و رمزگشایی دیسک‌های انتخابی را آغاز می‌کند. این فرآیند بسته به اندازه دیسک و ویژگی های کامپیوتر از 20 دقیقه تا چند ساعت طول می کشد. اگر دستگاه خاموش باشد، با روشن شدن مجدد قطع می شود و از سر گرفته می شود.

  بیشتر بخوانید


  تگ ها:

  prey , مکان , تلفن , ردیابی , کنید


  v 8
خبرهای دیگر از دانلودها