خبر

 • تک بورد - آیا حجم بیشتری از رایانه خود می خواهید؟ Sound Booster را امتحان کنید

  آیا حجم بیشتری از رایانه خود می خواهید؟ Sound Booster را امتحان کنید
  5 روز و 2 ساعت قبل

  با استفاده از Sound Booster می توانید هر برنامه ای را تا آنجا که می خواهید بلند کنید

  اکنون محدود به حداکثر قابلیت های تقویت کارت صدا رایانه خود نیستید. حتی اگر میزان صدا در سیستم روی حداکثر تنظیم شده باشد ، می توانید صدا را به سطح دلخواه افزایش دهید. Sound Booster تمام صدا های پخش شده در سیستم را پردازش می کند و قبل از رسیدن به کارت صدا آن را تقویت می کند.

  نیازی به خرید بلندگوی خارجی برای لپ تاپ

  آیا به فکر خرید مجموعه ای از بلندگوها برای رایانه خود هستید؟ حالا ممکن است بخواهید در برنامه های خود تجدید نظر کنید. اگر حجم لپ تاپ شما به طور کلی به اندازه کافی خوب است و تنها مشکلی که با برنامه یا محتوای رسانه ای خاصی که بسیار ضعیف ضبط شده است مواجه می شوید ، می توانید با استفاده از تقویت کننده صدا وضعیت را ذخیره کنید.

  در هر برنامه کاربردی

  می توانید از Sound Booster برای تقویت صدای مرورگر وب ، پخش کننده رسانه ، بازی یا هر برنامه رایانه ای دیگری که صدا پخش می کند ، استفاده کنید. می توانید از نرم افزار به روش معمول استفاده کنید ، نیازی به درمان خاصی نیست. نیازی به نصب هیچ افزونه یا افزونه ای نیست. تقویت کننده صدا صدا را در زمان واقعی تقویت می کند و نیازی به پیکربندی آن نیست.

  افزایش حجم صدا از حداکثر

  صدای هر برنامه ای که در حال پخش است در سیستم می تواند تا 500 تقویت شود. تقویت کننده صدا می تواند حجم برنامه هایی مانند مرورگرهای وب ، نرم افزارهای ارتباطی ، پخش کننده های رسانه ای و بازی ها را افزایش دهد.

  استفاده بسیار آسان

  می توانید حجم فعلی را با نوار لغزنده از سینی سیستم. متناوباً ، می توانید کلیدهای داغ در کل سیستم را برای افزایش و کاهش اختصاص دهید و در مواقع نیاز به تنظیم صدا

  بدون اعوجاج صدا

  تقویت کننده صدا از آنها استفاده کنید. به طور مداوم سطح افزایش جریان را کنترل می کند و از برش نمونه ها جلوگیری می کند ، بنابراین همه اعوجاج های اصلی صدا را کاهش می دهد.

  دو روش مختلف برای تقویت صدا

  تقویت کننده صدا از دو روش استفاده می کند برای افزایش حجم صدا: تزریق کد و جلوه های APO. هر دو روش مزایا و معایب خاص خود را دارند. برای پوشش بیشتر شرایط پخش ، هر دو روش به طور پیش فرض فعال هستند.

  موارد جدید:

  رفع اشکال جدی که می تواند در افزایش سناریوها بر افزایش تاثیر بگذارد. بهبود: تقویت کنترل ها در حال حاضر می توان آن را روی صفحه نمایش داد (جلوگیری از پنهان شدن خودکار) بهبود: اکنون می توان سطح تقویت مورد نظر مورد استفاده در هنگام راه اندازی

  حداقل سیستم مورد نیاز

  پردازنده (CPU) را مشخص کرد: 1.0 گیگاهرتز و بالاتر حافظه (RAM): 256 مگابایت فضای دیسک رایگان (HDD): 10 مگابایت سیستم عامل: Windows 10/8/7 / Vista / XP ، 32 & 64 bit بیشتر بخوانید

خبرهای دیگر از بارگیری ها