خبر

 • تک بورد - Waze شارژرهای EV را به برنامه خود اضافه می کند و به Google و Apple Maps می پیوندد

  Waze شارژرهای EV را به برنامه خود اضافه می کند و به Google و Apple Maps می پیوندد


  1 ماه قبل

  زیرمجموعه Google ویژگی‌هایی را اضافه می‌کند که کاربران Maps برای سال‌ها از آن برخوردار بودند.
  Waze به‌روزرسانی‌ای منتشر کرده است که اکنون به رانندگان خودروهای برقی اجازه می‌دهد ایستگاه‌های شارژ را به عنوان مقصد اضافه کنند، درست همانطور که این برنامه برای سال‌ها با پمپ بنزین‌ها انجام داده است.

  کاربران می‌توانند ایستگاه‌های شارژ را جستجو کنند یا روی نمادها روی نقشه ضربه بزنند، و همچنین می‌توانند ایستگاه‌های شارژ طولانی‌مدت را اضافه کنند.

  Waze اکنون شارژرهای خودروهای الکتریکی را در نقشه خود به همراه تبلیغات فولکس‌واگن نشان می‌دهد. ID.4.بزرگ کردن / Waze اکنون شارژرهای EV را روی نقشه خود به همراه تبلیغات ID.Waze برای Volkswagen نشان می دهد.

  معلوم نیست که Waze چه چیزی طول کشید. گوگل که Waze زیرمجموعه آن است، از سال 2018 به کاربران Maps خود اجازه داده است که ایستگاه های شارژ را جستجو کنند. از سال 2019 گذشته، همچنین به کاربران اجازه می دهد ایستگاه ها را بر اساس نوع دوشاخه فیلتر کنند و به درایورهای غیر Leaf اجازه می دهد شارژرهای CHAdeMO را حذف کنند. صرف نظر از این، اگر مکرراً برای جلوگیری از ازدحام ترافیک به Waze روی می‌آورید، این افزوده خوشایند است.

  در مورد آنچه که Waze الهام گرفته است، به نظر می‌رسد که فولکس واگن مقداری پول نقد کرده تا شارژرها را اضافه کند و در عین حال اجازه داده است. دارندگان ID.4 نماد درون برنامه خود را تغییر دهند تا سلیقه آنها در وسایل نقلیه منعکس شود.


  تگ ها:

  waze , شارژر , برنامه , اضافه , google , apple , maps , پیوندد


  v 11
خبرهای دیگر از ماشین ها