خبر

 • تک بورد - Verizon اولین مشتری ون برقی جدید BrightDrop خواهد بود

  Verizon اولین مشتری ون برقی جدید BrightDrop خواهد بود
  28 روز و 19 ساعت قبل

  ون ها از پلت فرم جدید باتری Ultium جنرال موتورز استفاده می کنند و برد آنها 250 مایل است.
  در ژانویه ، جنرال موتورز یک نام تجاری جدید برای خودروهای برقی ایجاد کرد. BrightDrop نام دارد و مانند مارک های قدیمی جنرال موتورز که برقی هستند ، از باتری های آلتیوم و موتورهای الکتریکی Ultium Drive این شرکت نیز استفاده خواهد کرد. برخلاف بقیه مارک های جنرال موتورز ، این مارک به طور کامل بازار ناوگان را هدف

  در واقع ، Verizon از یک وسیله نقلیه BrightDrop دوم به نام EV410 استفاده خواهد کرد. این دستگاه از همان باتری و موتور EV600 استفاده می کند که در ابتدای سال در رنگ های FedEx دیدیم. همچنین برد 250 مایل (402 کیلومتر) مشابهی را ارائه می دهد و دارای یک بسته سیستم ایمنی است. بزرگترین تفاوت در اندازه و مقدار محموله ای است که هر یک می تواند حمل کند. EV410 در کل کوتاهتر از EV600 است و می تواند 410 فوت مکعب (11،610 لیتر) در مقابل 600 فوت مکعب ون بزرگتر (16،990 لیتر) حمل کند.

  تبلیغات

  در همین حال ، BrightDrop در حال تکمیل اولین EV600 های تولید خود است ، که قرار است در فصل تعطیلات کار خود را برای Fedex آغاز کند. BrightDrop تولید اولیه با حجم کم را به تامین کننده ای ناشناس در میشیگان واگذار کرده است در حالی که کارخانه مونتاژ CAMI جنرال موتورز در اینگرسول کانادا را اصلاح می کند. تولید EV600 در CAMI برای اواخر سال 2022 برنامه ریزی شده است ، اما Verizon انتظار بیشتری دارد - تولید EV410 تا سال بعد آغاز نمی شود.

  "عرضه اولین خودروهای برقی ما در خیابان ها در زمان بی سابقه تراویس کاتز ، رئیس و مدیرعامل BrightDrop ، گفت: قبل از اینکه یک فصل حمل و نقل تعطیلات دیگر بهترین هدیه ای باشد که ما می توانیم در سال جاری دریافت کنیم ، به ویژه هنگامی که زنجیره تامین را در جهت مخالفان جهان در نظر بگیریم. "با افزایش تقاضای تجارت الکترونیک و تأثیرات تغییرات آب و هوایی مانند گذشته در سراسر جهان ، ضروری است که ما به سرعت برای کاهش انتشارات مضر اقدام کنیم. راه حل های جامع تحویل BrightDrop برای کمک به مقابله مستقیم با این چالش ها طراحی شده است."

  فهرست بندی تصویر توسط BrightDrop





خبرهای دیگر از ماشین ها