خبر

 • تک بورد - Velodyne و Nvidia سعی می کنند ترافیک را در آستین ، تگزاس ایمن تر کنند

  Velodyne و Nvidia سعی می کنند ترافیک را در آستین ، تگزاس ایمن تر کنند
  11 روز و 8 ساعت قبل

  در برنامه آزمایشی از لیدار برای نظارت بر ترافیک در یک تقاطع خطرناک استفاده خواهد شد.
  جاده های آمریکا در مقایسه با خیابان های کشورهای دیگر هرگز به خصوص ایمن نبوده اند. اما همه گیری ، با افزایش تکان دهنده تصادفات و مرگ و میر رانندگان و عابران پیاده در سال 2020 با وجود کاهش تعداد مایل های پیموده شده آمریکایی ها ، اوضاع را بدتر کرد. کاهش این میزان تلفات فاجعه بار یکی از اهداف صنعت خودروهای خودمخت

  اما برخی از شرکتهای فن آوری که انقلاب AV را برانگیخته اند نیز به بهبود زیرساختهای ترافیک علاقه مند هستند. روز چهارشنبه ، ولودین لیدار اعلام کرد که به عنوان بخشی از راه حل هوشمند زیرساختی خود ، یک سیستم نظارت بر ترافیک مستقر در لیدار را در یک تقاطع خطرناک در آستین ، تگزاس مستقر خواهد کرد.

  این سیستم 3D واقعی را ایجاد می کند نقشه جاده ها و تقاطع ها ، جایگزین ترکیب فعلی ردیاب های حلقه القایی ، دوربین ها و رادار. Velodyne به برنامه Metropolis انویدیا پیوسته و از پردازنده های Nvidia Jetson AGX Xavier edge برای درک اطلاعات لیدار استفاده خواهد کرد.

  Velodyne سنسورهای لیدار را برای نظارت بر ترافیک نصب می کند ، از تقاطع خیابان 7th East و Springdale Road . ولودین می گوید که تاریخچه حادثه و خطر مرگ و میر در این مکان ، همراه با شیوع سرعت زیاد و ازدحام ، آن را به مکانی ایده آل برای شروع تبدیل می کند. برای کمک به ما در دستیابی به هدف Vision Zero ما برای از بین بردن مرگ و میر ناشی از ترافیک و صدمات جدی در خیابان های آستین. راه حل هوشمند زیرساختی Velodyne Lidar می تواند ما را قادر سازد تا به طور موثرتری تحرک مورد نیاز برای بهبود کارایی و ایمنی جاده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنیم ، "گفت جیسون جان مایکل ، دستیار مدیر اداره حمل و نقل آستین.

خبرهای دیگر از ماشین ها