خبر

 • تک بورد - Stellantis در سال 2024 کارخانه تولید باتری 40 گیگاوات ساعت در سال در ایالات متحده افتتاح می کند

  Stellantis در سال 2024 کارخانه تولید باتری 40 گیگاوات ساعت در سال در ایالات متحده افتتاح می کند
  21 روز و 20 ساعت قبل

  این سرمایه گذاری مشترک به Stellantis کمک می کند تا 40 درصد از فروش خود را در ایالات متحده تا سال 2030 برقی کند.
  صبح روز دوشنبه ، شرکت خودروسازی Stellantis و LG Energy Solution اعلام کردند که یک سرمایه گذاری مشترک جدید برای تولید سلول های باتری لیتیوم-یون برای خودروهای برقی در آمریکای شمالی انجام می دهد. به این کارخانه-که قرار است در مکانی نامعلوم ساخته شود-باید در سال 2024 تولید سلول ها را شر

  Stellantis در آغاز سال 2021 با ادغام Fiat Chrysler Automobiles (FCA) - که دارای برندهای Fiat ، Ram ، Jeep و Chrysler ، و سایر برندها - به همراه پژو SA (PSA) بود ، تشکیل شد. FCA به دنبال مشارکت با یک OEM بزرگ دیگر برای آماده سازی برای آینده الکتریکی آینده بود ، و PSA این مهارت را برای ارائه به میز داشت.

  در ماه ژوئیه ، Stellantis نقشه راه برق رسانی خود را نشان داد ، طرح 35.5 میلیارد دلاری که شامل چهار سکوی خودروهای برقی باتری است ، از جمله یکی برای پیکاپ های بزرگ روی بدنه و SUV هایی که مشتریان آمریکایی آن را بسیار دوست دارند.

  تبلیغات

  Stellantis به تعداد زیادی سلول لیتیوم یون نیاز دارد با بسته های مختلف از 37 کیلووات ساعت برای کوچکترین وسایل نقلیه تا بسته های 200 کیلووات ساعتی با هیولاها برای دوربردترین BEV های بدنه روی قاب. این امر به چندین نیروگاه عظیم باتری نیاز خواهد داشت ، که این سرمایه گذاری مشترک آمریکای شمالی تنها یکی از آنها نخواهد بود. کارلوس تاوارس ، مدیرعامل Stellantis ، گفت که در رویداد EV EV در ماه ژوئیه ساخته شد. " "با این کار ، ما اکنون تعیین کرده ایم که" gigafactory "بعدی به مجموعه Stellantis وارد می شود تا به ما در دستیابی به حداقل مجموع ظرفیت 260 GWh تا سال 2030 کمک کند."

  "ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک با Stellantis خواهد بود جونگ هیون کیم ، رئیس و مدیرعامل LG Energy Solution ، که تامین کننده بسته باتری در کامیون پلاگین هیبریدی مینی ون Chrysler Pacifica بوده است ، گفت:

  پیش بینی می شود که کارخانه جدید تولید باتری در آمریکای شمالی در سه ماهه دوم سال 2022 انجام شود.

خبرهای دیگر از ماشین ها