خبر

 • تک بورد - Rimac و Porsche و متخصصان EV همکاری مشترکی را برای اداره بوگاتی تشکیل می دهند

  Rimac و Porsche و متخصصان EV همکاری مشترکی را برای اداره بوگاتی تشکیل می دهند
  28 روز و 22 ساعت قبل

  آرس با مدیرعاملان الیور بلومه و ماته ریماك در مورد معامله هایپراسپرت صحبت كرد.
  تقریباً یك سال است كه شایعه ای مبنی بر اینكه گروه فولكس واگن قصد دارد بوگاتی را به متخصصان وسایل نقلیه الكتریكی كروات ریماس تخلیه كند ، منتشر شده است. مشخص شد که این شایعه درست است: روز دوشنبه پورشه و ریماک فاش کردند که آنها در پایان امسال سرمایه گذاری مشترک جدیدی به نام بوگاتی-ریماک تشکیل می دهند. دفتر مرکزی آن در

  این شرکت که در ابتدا توسط ایتوره بوگاتی در سال 1909 تاسیس شد ، در دوره بین جنگ برای اتومبیل هایی که در اوج سبک و سرعت بودند ، با برنده شدن در گرندپری و همچنین تأیید فوق العاده ثروتمندان شناخته شد. مستقر در مولشایم در منطقه آلزاس ، پس از مرگ بوگاتی در سال 1947 تاسیس شد و در سال 1963 ناپدید شد ، قبل از اینکه توسط رومانو آرتیولی صنعتگر در سال 1987 زنده شود. در این تجسم ، بوگاتی یک کارخانه با فن آوری بالا در Campogalliano ، ایتالیا برای ساخت کربن ایجاد کرد سوپراسپرت فیبر EB110 ، قبل از آنکه اقتصاد جهانی متزلزل به آرزوهای آرتیولی بپردازد.

  در سال 1998 ، بوگاتی سومین تجسم خود را هنگامی که گروه فولکس واگن این نام را خریداری کرد و شرکت را به ملاشیم بازگرداند ، آغاز کرد. نیروی محرکه فردیناند پیچ ​​، مدیرعامل گروه VW در آن زمان و نوه فردیناند پورشه بود. Piech اتومبیلی را می خواست که 1000 اسب بخار (745 کیلو وات) و حداکثر سرعت آن حداقل 260 مایل در ساعت (418 کیلومتر در ساعت) باشد ، و بوگاتی آن را با Veyron 16.4 در سال 2005 تحویل داد. از آن زمان به بعد یک سری ساخته شده از آن به سرعت ساخته شد ، هایپرکارهای گران قیمت ، اما س increasinglyالاتی در مورد ارتباط بوگاتی در گروه VW در زمانی که بقیه مارک ها همه برقی هستند پرسیده شده است.

  Bugatti-Rimac

  Mate Rimac مدیرعامل جدید Bugatti-Rimac خواهد شد . گروه Rimac 55 درصد از شرکت جدید و پورشه 45 درصد باقیمانده را در اختیار دارند ، پورشه نیز دارای 24 درصد از گروه Rimac است که اولین بار در سال 2018 در متخصص EV سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر ، پورشه و Rimac می گویند که بوگاتی-Rimac ادامه خواهد داد تولید بوگاتی شیرون ، هایپرکار بنزینی V16 و Rimac Nevera ، هایپرکار برقی نیز در تعداد بسیار محدودی ساخته شده است. تبلیغات

  آرس با مدیر عامل پورشه ، الیور بلومه و مدیرعامل ریماک ، ماته ریماک ، در مورد این معامله صحبت کرد. به طور خاص ، ما می خواستیم بدانیم که چه زمانی اولین بوگاتی برقی باتری و همچنین بوگاتی نهایی با موتور احتراق داخلی را می بینیم.

  "شما ساده ترین کار را می دانید ، اتفاقی که ممکن است برخی از مردم انتظار داشته باشند ، ریماچ به من گفت: "باید نوارا را برداریم و بوگاتی را به آن بزنیم و آن را بوگاتی بنامیم ، اما این کاملاً اتفاق نخواهد افتاد." "ما فقط چیزهایی که داریم بازیافت نخواهیم کرد ، دوست نداریم فقط Chiron را برای ساخت یک ماشین جدید تغییر شکل دهیم ، یا فقط Chiron را هیبریدی کنیم. ما در حال ساخت یک محصول کاملاً جدید از ابتدا هستیم - همه چیز - زیرا فکر می کنیم این بهترین است Rimac گفت: "راه پیش رو است ، و این محصول همچنان دارای موتور احتراقی خواهد بود.

  " با این حال ، ما به مدت طولانی فکر می کنیم و قصد داریم این مارک شگفت انگیز را که دارای تعداد زیادی است ، اضافه کنیم. از تنوع موجود در میراث آن می توان برای تولید محصولاتی استفاده کرد که نه تنها هایپرکار هستند و هم این فرصت ها هستند که اتومبیل های بسیار هیجان انگیز و متفاوتی را تولید کنند که کاملاً الکتریکی و کاملاً برقی هستند. بنابراین ، می توانم به شما بگویم که در این دهه ، بوگاتیس کاملاً برقی وجود خواهد داشت اما همچنین می توانم به شما بگویم که در پایان این دهه ، موتور احتراقی بوگاتیس همچنان وجود خواهد داشت. "

  " با توجه به میراث بوگاتی ، و طرفداران و داشتن این دو مارک کاملاً متمایز Rimac و Bugatti در یک شرکت ، می توانیم کارهای بسیار جالبی انجام دهیم . بنابراین با تمرکز بیشتر بوگاتی بر میراث ، صنعتگری ، جزئیات ، کیفیت و Rimac بیشتر بر روی فناوری - شما گیک ها ، داده ها ، مواردی از این دست را می شناسید. Rimac گفت: "اما برای پاسخ به سوال شما بوگاتیس کاملا الکتریکی وجود دارد اما ما معتقدیم که از طریق ترکیب هوشمند برق و موتور احتراق ، هنوز وقت برای موتور احتراقی بوگاتی وجود دارد."

  شما می توانید به صورت زنده تماشا کنید رویدادی با جریان معرفی بوگاتی-ریماک به مردم در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی روز دوشنبه.

خبرهای دیگر از ماشین ها