Porsche 911 Carrera T first drive: ساده کنید، سپس گزینه های مناسب را اضافه کنید

911 سبک‌تر، ساده‌تر و عملکرد محور پورشه از گزینه‌های منحصربه‌فردی بهره می‌برد.
بزرگ‌تر و سنگین‌تر شدن با افزایش سن چیزی است که بسیاری از ما می‌توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. حتی اسپورت ترین خودروها نیز از این گسترش ناگوار مصون نیستند. پورشه 911 زمانی که در اوایل دهه 1960 جدید بود تنها 2400 پوند (1089 کیلوگرم) وزن داشت و تنها 165 اینچ (4191 میلی متر) طول داشت. از آن زمان، بیش از یک فوت (300 می

پورشه یک پرواز از آلبانی به لس آنجلس و بازگشت به همراه چهار پرواز در یک هتل فراهم کرد. Ars محتوای تحریریه پولی را نمی پذیرد.

توجه داشته باشید، 911 هنوز یک خودروی ستاره‌ای است، واقعاً عالی است، اما این دور گسترش‌یافته، کاررا را از یک خودروی اسپورت مناسب به چیزی که در قسمت اسپرت یک ماشین تور راحت قرار می‌گیرد، تغییر داده است. اما اکنون، با بازگشت Carrera T، 911 دوباره به ریشه های خود باز می گردد. پس از گذراندن یک شب زیبا در حکاکی دره‌ها در کالیفرنیا، خوشحالم که می‌گویم نتیجه قابل توجه است.

همانطور که 911s پیش می‌رود، این یکی دقیقاً برای علاقه‌مندان به رانندگی هدف‌گذاری شده است.Enlarge / همانطور که 911s پیش می رود، این یکی هدف گذاری شده است دقیقاً برای علاقه مندان به رانندگی. تیم استیونز

T در Carrera T در واقع مخفف "تورینگ" است، اما این کمی اشتباه است. در اینجا این نامی است برای طعم سبک تر، جذاب تر و جذاب تر Carrera. اولین Carrera T در سال 1968 به نمایش درآمد، یک 911 ساده تر که معروف ترین آن رالی مونت کارلو را به دست ویک الفورد فتح کرد.

پس از سال 1973، آن مدل بازنشسته شد و در سال 2017 دوباره زنده شد. -جریان 991.2. از آن زمان، پورشه یک T را به 718 کیمن، 718 باکستر و حتی ماکان زده است، که همیشه نشان دهنده چیزی است که کمی عقب مانده و عملکرد رو به جلو است.

تبلیغات

پورشه برای ساخت 911 جدید چه کرد. کاررا تی؟ خوب، این خودرو با یک Carrera پایه، با دیفرانسیل عقب، 379 اسب بخار (283 کیلووات)، و 331 پوند فوت گشتاور که از یک موتور 3.0 لیتری دو توربوشارژ تخت 6 تخته می آید، شروع می شود. این بسیار کمتر از 443 پونی (330 کیلووات) است که Carrera S ارائه می‌کند و بسیار کمتر از 473 (352 کیلووات) GTS است، اما وقتی می‌گویم که بیش از اندازه کافی است، به من اعتماد کنید. در یک لحظه بیشتر در مورد آن صحبت کنید.

صندلی‌های سطلی پورشه می‌توانند به سختی سوار شوند و از آن‌ها بیرون بیایند، اما وقتی داخل آن هستید، فوق‌العاده هستند. هرچند در این نسخه صندلی عقب وجود ندارد. بزرگ کردن / به دست آوردن صندلی های سطلی پورشه سخت است داخل و خارج، اما وقتی وارد شوید فوق العاده هستند. اما در این نسخه خبری از صندلی عقب نیست. تیم استیونز پورشه سپس آن را با یک گیربکس هفت سرعته دستی جفت کرد که با کیت شیفت کوتاه ظریف افزوده شده است، اگرچه گیربکس PDK هشت سرعته بدون هزینه در دسترس است. اگر شما ترجیح می دهید ردیف خود را انتخاب نکنید. اگر گیربکس را انتخاب کنید، دیفرانسیل عقب با بردار گشتاور و لغزش محدود پورشه در دسترس است، و صرف نظر از تعداد پدال‌ها، می‌توانید به صورت اختیاری سیستم فرمان عقب را تجهیز کنید.

جالب است، این دو گزینه در دسترس نیستند. روی پایه کاررا این به تنهایی T را به یک انتخاب فریبنده تبدیل می کند، اما انحصار به همین جا ختم نمی شود. پورشه همچنین شیشه‌های سبک‌وزن و باتری باریک‌تر را تجهیز کرد، برخی از مواد خاموش‌کننده صدا را کاهش داد و حتی صندلی عقب را حذف کرد. نتیجه خالص 911 با بسیاری از گزینه های عملکرد مطلوب با قیمت 116600 دلار است. این 10500 دلار بیشتر از یک کاررای پایه است اما 100 پوند (45 کیلوگرم) سبک تر است.

به خاطر داشته باشید، وزن آن هنوز 3254 پوند (1472 کیلوگرم) است. نه دقیقاً قلمرو Spyder، اما آن وزن کاهش یافته، به علاوه سیستم تعلیق تطبیقی ​​10 میلی متری پایین تر و سایر گزینه های اسپرت، منجر به کاررای می شود که صدا و احساس بسیار متفاوتی نسبت به دستگاه پایه دارد. و با چرخ‌های خاکستری رنگارنگ - 20 اینچ در جلو و 21 در عقب - به‌علاوه برخی گرافیک‌های ظریف روی در، این قسمت نیز به نظر می‌رسد.

تبلیغات گرافیک درب به سایر پورشه‌فیل‌ها اطلاع می‌دهد. شما در یک چیز جالب هستید.Enlarge / گرافیک درب به سایر پورشهفیلی ها اجازه می دهد شما را بشناسند تیم استیونز

من صادقانه نمی‌دانستم که در ترافیک لس‌آنجلس در مسیرم به سمت تاج آنجلس در خارج از پاسادنا رانندگی می‌کردم. همانطور که در بزرگراه حرکت می کردم، به غیر از صدای کمی بیشتر از جاده و کمی فشار بیشتر از صندلی های سطلی عالی (یک گزینه 5900 دلاری)، همه چیز تقریباً شبیه هر کاررای دیگری بود. به عبارت دیگر: هیچ سازش واقعی وجود ندارد.

در خارج از بزرگراه، همانطور که جاده شروع به بالا رفتن و دو برابر شدن خود کرد، دیدگاه من تغییر کرد. Carrera T واقعاً زنده شد. چرخش سریع انتخابگر حالت روی فرمان، مرا به اسپورت پلاس آورد و با باز شدن اگزوز اسپرت و تیز شدن دریچه گاز، متوجه شدم که این خودرو چقدر خوب است.

T از آن عبور کرد. در هر قله، فرمان عقب نه تنها چرخ های عقب را زاویه می دهد، بلکه قوانین فیزیک را که بر زندگی ما حاکم است خم می کند. شیفتر کوتاه شده این حس را تقویت کرد. جابجایی ها به اختصار و محکم هستند، قبل از اینکه بازوی شما کاملاً به حرکت متعهد شود. گرفتن دنده بعدی آنقدر لذت بخش بود که خیلی بیشتر از حد لازم بین نسبت ها می پریدم.

قدرت کمتر به اضافه گیربکس دستی برابر است با برنده شدن 911.بزرگ کردن / قدرت کمتر به اضافه گیربکس دستی برابر است با برنده شدن 911 تیم استیونز

و موتور 3.0 لیتری فلت شش که تمام آن را به حرکت درآورد چه می‌شود؟ فراوان است. مطمئناً، نسخه‌های مختلف دیگر 911 قدرت بسیار بیشتری را ارائه می‌دهند، اما این 911 در مورد نیروی رانش کامل نیست. Carrera T در مورد تجربه است. درست مانند گیربکس دستی که در مقایسه با PDK به قیمت سرعت کامل، تعامل را افزایش می‌دهد، قدرت بیشتر لزوماً خودرو را سرگرم‌کننده‌تر نمی‌کند.

در کتاب من، Carrera T همان چیزی است که باید خریداری کرد. حداقل، اگر می خواهید واقعاً طعم آنچه 911 در ابتدا قرار بود باشد را حفظ کنید. مطمئناً، کوپه نمادین پورشه از سال 1964 بسیار رشد کرده است، اما احساس ناب Carrera T نشان می‌دهد که ریشه‌های آن هنوز محکم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *