Polestar یک Polestar 2 ارزانتر و تک موتوره را به ایالات متحده می آورد

Polestar 2 سطح پایه دارای یک موتور 231 اسب بخار و برد EPA 270 مایل است.
در سال 2020، اولین رانندگی خود را در Polestar 2 جدید در آن زمان دریافت کردیم، یک سدان فست بک الکتریکی از یک خودروساز نوپا متعلق به ولوو و جیلی. این خودرو دارای فضای داخلی عالی و برخی از ویژگی‌های سرگرمی اطلاعاتی بسیار خوبی بود که توسط سیستم‌عامل Android Automotive Google ارائه شده است.

در زمان عرضه، تنها یک گزینه پیشرانه وجود داشت: مجموعه دو موتوره و چهار چرخ متحرک با قدرت ترکیبی 408 اسب بخار (300 کیلووات) و 486 پوند فوت (660 نیوتن متر)، با قدرت 78 کیلووات ساعت (75) کیلووات ساعت خالص) باتری لیتیوم یونی. اما این شرکت اکنون دومین و ارزان‌تر Polestar 2 را به خط تولید خود در ایالات متحده اضافه کرده است. گزینه جدید تنها با یک موتور الکتریکی که چرخ های جلو را به حرکت در می آورد، کار می کند.

Polestar قدرت این موتور را در مقایسه با واحدهای مشابهی که اگر یک AWD Polestar را می دیدید افزایش داده است. 2 اکنون 231 اسب بخار (170 کیلووات) قدرت تولید می کند، اگرچه هنوز هم 243 پوند فوت (330 نیوتن متر) یکسان است. ظرفیت باتری در 75 کیلووات ساعت خالص بدون تغییر باقی می‌ماند، و این برای برد 270 مایلی (434 کیلومتری) EPA کافی است.

ممکن است کمی کمتر از نیمی از نیروی شارژی داشته باشد، اما Polestar تک موتوره 2 (کاملاً) دو برابر آهسته تر نیست—0 تا 60 مایل در ساعت هنوز فقط هفت ثانیه طول می کشد، که در گذشته نه چندان دور بسیار سریع در نظر گرفته می شد.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، پرش از موتور دوم باعث صرفه جویی در هزینه می شود. . پولستار 2 تک موتوره با 45900 دلار قبل از مالیات (یا هزینه 1300 دلاری مقصد) 4000 دلار ارزان تر از نسخه AWD است. فراتر از آن، همه گزینه های مشابه را ارائه می دهد. شما می توانید بسته 3200 دلاری Pilot (که سیستم های پیشرفته کمک راننده را اضافه می کند)، بسته 4000 دلاری پلاس (شامل پمپ حرارتی، پارچه WeaveTech خنک روی صندلی ها و تنظیم برق برای آن صندلی ها) و بسته عملکرد 5000 دلاری را دریافت کنید. (که شامل لاستیک های تابستانی، برخی دمپرهای Öhlins بسیار فانتزی و چرخ های بزرگتر می شود).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *