خبر

 • تک بورد - NHTSA در حال بررسی تسلا در مورد ویژگی بازی با صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی است

  NHTSA در حال بررسی تسلا در مورد ویژگی بازی با صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی است


  1 ماه قبل

  هشدارهای تسلا می‌گویند که بازی فقط برای مسافران ردیف جلو است.
  ادامه مطلب شما اکنون می‌توانید بازی‌های ویدیویی را در صفحه تسلا در زمانی که خودرو در حرکت است بازی کنید. اوایل این ماه، به‌روزرسانی نرم‌افزاری منتشر شده توسط تسلا را پوشش دادیم که امکان اجرای بازی‌ها را در آن فراهم می‌کرد. صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی در حالی که خودرو در حال حرکت بود. ما در آن زمان اشاره کردیم که این قابلیت جدید احتمالا

  طبق NHTSA، این ویژگی از دسامبر 2020 برای Teslas مجهز به "Passenger Play" وجود داشته است. قبل از آن، بازی‌ها تنها زمانی که وسیله نقلیه در پارک بود روی صفحه‌نمایش مرکزی اجرا می‌شد.

  تحقیقات NHTSA تقریباً 580000 خودروی تسلا مدل S، 3، X و Y را پوشش می‌دهد که مدل‌های سال‌های 2017 تا 2021 را پوشش می‌دهند. آژانس گفت که "جنبه های این ویژگی، از جمله تعداد دفعات و سناریوهای استفاده از "بازی مسافری" تسلا را ارزیابی خواهد کرد.

  تسلا در مورد بازی در حین رانندگی هشدار می دهد. وقتی Passenger Play فعال می شود، یک هشدار روی صفحه ظاهر می شود: "استفاده از Touch Arcade در حالی که وسیله نقلیه در حرکت است فقط برای مسافران است. لطفاً قوانین محلی را قبل از بازی بررسی کنید." از آنجایی که حداقل 34 ایالت از سال 2014 دارای قوانین "محدودیت صفحه نمایش ویدئو" هستند، بازی از طریق Passenger Play به طور کلی غیرقانونی به نظر می رسد. علاوه بر این، NHTSA دستورالعمل‌هایی را برای نمایشگرهای ردیف جلو در سال 2013 صادر کرد و گفت که "نمایش تصاویر یا ویدیوهای غیر مرتبط با رانندگی... ذاتاً در توانایی راننده برای کار ایمن با وسیله نقلیه تداخل خواهد داشت."

  تسلا. همچنین بیش از 12 مورد توسط NHTSA تحت بررسی است که وسایل نقلیه ای که از سیستم کمک راننده خودکار تسلا استفاده می کردند با خودروهای اضطراری که به کنار جاده کشیده شده بودند برخورد کردند. این تصادفات منجر به حداقل 17 مجروح و حداقل یک کشته شده است. این تحقیق شامل 765000 تسلا می‌شود که بین سال‌های 2014 و 2021 ساخته شده است.


  تگ ها:

  nhtsa , بررسی , تسلا , مورد , ویژگی , بازی , صفحه , نمایش , اطلاعات , سرگرمی


  v 9
خبرهای دیگر از ماشین ها