خبر

 • تک بورد - NHTSA دریافته است که مرگ و میر ناشی از ترافیک بیشتر از مایل های پیموده شده در سال 2021 است

  NHTSA دریافته است که مرگ و میر ناشی از ترافیک بیشتر از مایل های پیموده شده در سال 2021 است
  3 روز و 14 ساعت قبل

  مایل های طی شده خودرو افزایش یافته است، اما برای جبران افزایش مرگ و میر کافی نیست.
  ایالات متحده بیشترین افزایش شش ماهه خود را در مرگ و میر ناشی از ترافیک در نیمه اول سال 2021 ثبت کرده است. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه به تازگی خود را منتشر کرده است. برآورد اولیه برای ماه های ژانویه تا ژوئن برای سال جاری، و اعداد و ارقام تاسف آور است. در نیمه اول سال، 20160 نفر در جاده های ایالات متحده جان خود

  همانطور که قبلاً اشاره کردیم، آمریکایی‌ها در سال 2020 رانندگی پرمخاطره‌تر از همیشه را آغاز کردند. اگرچه این بیماری همه‌گیر منجر به کاهش تعداد مایل‌های طی شده توسط وسایل نقلیه در سال 2020 شد، اما تعداد کل مرگ و میرها در واقع افزایش یافت.

  در دسترس بودن انبوه واکسن‌های بسیار مؤثر و کاهش محدودیت‌های بهداشت عمومی در سراسر کشور شاهد یک اتفاق بزرگ بود. افزایش مایل‌های طی شده توسط وسایل نقلیه در نیمه اول سال 2021 - افزایش 173.1 میلیارد مایلی (278.6 میلیارد کیلومتری) در مقایسه با شش ماهه مشابه در سال 2020.

  تبلیغات

  متأسفانه افزایش مرگ و میر حتی بیشتر شد، از جمله میزان مرگ و میر از 1.28 مرگ در هر 100 میلیون مایل در نیمه اول سال 2020 به 1.34 مرگ در هر 100 میلیون مایل در نیمه اول سال 2021 افزایش یافته است.

  برخی از نقاط کشور جاده های مرگبارتری نسبت به سایرین دارند. . بیشترین افزایش مرگ و میر در غرب رخ داده است که 25 درصد در مناطق NHTSA 8 (کلرادو، نوادا، داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی، یوتا، وایومینگ) و 10 (آلاسکا، آیداهو، مونتانا، اورگان، واشنگتن) و 26 درصد افزایش یافته است. در منطقه 9 NHTSA (آریزونا، کالیفرنیا، هاوایی). کمترین افزایش، افزایش 8 درصدی مرگ و میر در منطقه 7 (آرکانزاس، آیووا، کانزاس، میسوری، نبراسکا) بود.

  تحقیقات NHTSA همچنین نشان داده است که رانندگان بیشتری با سرعت زیاد و کمتری از کمربند ایمنی استفاده می کنند. شروع همه گیری در مارس 2020.

  "این یک بحران است. بیش از 20000 نفر در جاده های ایالات متحده در شش ماه اول سال 2021 جان خود را از دست دادند و عزیزان بی شماری را پشت سر گذاشتند. ما نمی توانیم و نباید این موارد را بپذیریم. پیت بوتیگیگ، وزیر حمل و نقل ایالات متحده، گفت: تلفات به سادگی بخشی از زندگی روزمره در آمریکا است. "امروز ما اعلام می کنیم که اولین استراتژی ایمنی راه های ملی وزارت را برای شناسایی مراحل اقدام برای همه کسانی که برای نجات جان مردم در جاده ها تلاش می کنند، تولید خواهیم کرد."

خبرهای دیگر از ماشین ها