خبر

 • تک بورد - Lyft ، شرکای Argo AI ، Google Maps را برای اینجا رها می کند

  Lyft ، شرکای Argo AI ، Google Maps را برای اینجا رها می کند
  13 روز و 1 ساعت قبل

  آرگو و فورد اتومبیل های بدون راننده را در شبکه Lyft در میامی و آستین مستقر خواهند کرد.
  شرکت Lyft در حال تغییر نقشه های خود است. تا پیش از این ، این افراد توسط Google تأمین می شدند ، اما Lyft اکنون به جای آن از Here استفاده خواهد کرد. Lyft می گوید که این سوئیچ به معنای یک پایگاه داده جستجوی بهتر برای مکان ها و آدرس ها و همچنین زمان دقیق پیش بینی دقیق ورود است - دو نکته مهم برای درست شدن یک شرک

  "طی شش ماه گذشته ، ما با همکاری Lyft برای پیاده سازی و آزمایش کاتالوگ مقصد قوی خود که به سوارکاران کمک می کند تا به مقصد بیشتری در شهرهای سراسر آمریکای شمالی برسند ، کار کرده ایم. خدمات ما اکنون شبکه Lyft را غنی می کند ، و نوآوری را در این کشور پیش می برد. صنعت رانندگی مشترک ، "مدیر عامل شرکت Edzard Overbeek در اینجا گفت.

  ممکن است انگیزه های دیگری برای تعویض وجود داشته باشد. به گفته رئیس مشاغل شرکت Lyft ، اشوین راج ، این تعویض "باعث بهبود کارایی بازار ما می شود" ، اما در بیانیه مطبوعاتی نیز صراحتاً به خصوصی نگه داشتن اطلاعات کاربر اشاره شده است.

  تبلیغات

  Lyft همچنین دارای یک شریک فناوری جدید بدون راننده است. در گذشته این کشور در توسعه یک توانایی داخلی مشکوک بوده است ، اما در ماه آوریل Lyft بخش خود رانندگی داخلی خود را به یک شرکت تابعه از تویوتا فروخت.

خبرهای دیگر از ماشین ها