خبر

 • تک بورد - Lucid رتبه بندی رسمی EPA خود را دریافت می کند و آنها شگفت انگیز هستند

  Lucid رتبه بندی رسمی EPA خود را دریافت می کند و آنها شگفت انگیز هستند
  2 روز و 13 ساعت قبل

  Air Dream Edition با یک بار شارژ کامل 520 مایل رتبه بندی می شود.
  وقتی صحبت از خودروهای برقی و باتری می شود ، هنگام مقایسه زمان های شتاب ایستاده همه چیز خوب و خوب است. اما تنها شماره ای که همه به آن اهمیت می دهند این است که یک خودرو با یک بار شارژ تا کجا می تواند پیش برود. به درستی یا نادرستی ، خریداران خودرو در ایالات متحده تصمیم گرفته اند که مدت زمان طولانی شارژ BEV (نسبت به سوخت گیری با هید

  روز پنجشنبه ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده رتبه رسمی برد خود را برای Lucid Air اعلام کرد. هوا احتمالاً در اینجا خوب پیش می رفت-آزمایش مستقل به سفارش Lucid نشان داد که ترکیبی از ضریب کشش بسیار کم و یک باتری سنگین 113 کیلووات ساعت ، برد بیش از 517 مایل (832 کیلومتر) را تحویل می دهد. اما EPA می گوید Lucid حتی فراتر از این هم عمل کرده است: Air Dream Edition با یک بار شارژ 520 مایل (837 کیلومتر) رتبه بندی شده است.

  تبلیغات

  "مهمتر از همه ، این نقطه عطف توسط Lucid's world به دست آمده است. پیتر راولینسون ، مدیر عامل و مدیر فناوری Lucid Group گفت: "هدایت فناوری EV داخلی ، نه تنها با نصب یک باتری بزرگ". به Lucid Air با بازدهی فوق العاده بالا هدیه دهید ، و به آن امکان می دهد کیلومترهای بیشتری از انرژی باتری کمتر را طی کند. "

  رتبه بندی EPA همچنین اثری مفید از اندازه اندازه چرخ بر محدوده BEV ارائه می دهد. هنگامی که مجهز به چرخ های کوچکتر 19 اینچی ، 933 اسب بخار (695 کیلووات) Air Dream Edition دارای برد 520 مایل است. اما اگر مجهز به چرخ های بزرگتر 21 اینچی باشد ، این میزان به 481 مایل (774 کیلومتر) کاهش می یابد. (چرخ های بزرگتر c بازگرداندن بیشتر ، و درگ دشمن بزرگ بازده است.)

  دو نوع دیگر Lucid Air نیز برآورد رسمی محدوده EPA خود را دریافت کرده اند. حتی قوی تر (1،111 اسب بخار/828 کیلو وات) Air Dream Performance Edition می تواند 471 مایل (758 کیلومتر) را با چرخ های 19 اینچی یا 451 مایل (725 کیلومتر) با چرخ های 21 اینچی طی کند. و ایر گرند تورینگ که با قدرت 800 اسب بخار (597 کیلو وات) کار می کند ، تقریباً به اندازه Dream Edition پا دارد و روی چرخ های کوچکتر 516 مایل (830 کیلومتر) و در چرخ های بزرگتر 469 مایل (755 کیلومتر) حرکت می کند. .

خبرهای دیگر از ماشین ها