خبر

 • تک بورد - Lightning eMotors با سازنده پیشرو اتوبوس های مدرسه کوچک همکاری می کند

  Lightning eMotors با سازنده پیشرو اتوبوس های مدرسه کوچک همکاری می کند
  19 روز و 14 ساعت قبل

  اتوبوس های نوع A دارای باتری 127 کیلووات ساعت و قابلیت حمل و نقل به شبکه هستند.
  این روزها ، من نیز به همان اندازه که در مورد وسایل برقی مانند اتوبوس های مدرسه و کامیون های زباله هیجان زده هستم ، مانند اتومبیل های سواری هستم. طبق معمول ، تعویض یک پیشرانه بنزینی یا دیزلی داغ و پر سر و صدا با باتری و موتورهای الکتریکی باعث می شود که رانندگان (و سواران در مورد اتوبوس) با سر و صدا و ارتعاش کمتری ز

  خبر بهتر این است که مدارس سراسر کشور در جریان برق رسانی ناوگان اتوبوس خود هستند. شهرستان مونتگومری ، مریلند و مشترک المنافع ویرجینیا هر دو برنامه های بلندپروازانه ای را اعلام کرده اند که شامل استفاده از اتوبوس ها به عنوان ذخیره انرژی از وسایل نقلیه به شبکه در صورت عدم استفاده می شود.

  در منطقه کلمبیا ، بین ساندویچ شهرستان مونتگومری و ویرجینیای شمالی ، این شهر همچنین نقشه راه برق رسانی خود را نهایی می کند. برخلاف همسایگان حومه ای ، ناوگان اتوبوس های آن کوچکتر اتوبوس های نوع A هستند ، اما انتخاب دائمی از آنها برای انتخاب وجود دارد.

  تبلیغات

  Lightning eMotors مستقر در کلرادو ، که آخرین بار با برق رسانی Transit روبرو شدیم. ون های DHL Express ، در حال ورود به بازی اتوبوس های مدرسه هستند ، با Collins Bus ، تولید کننده برجسته اتوبوس های کوچک زرد رنگ مدرسه همکاری می کند.

  این اتوبوس از شاسی فورد E-450 استفاده می کند ، اما به جای تشنه V6 ، V8 یا V10 ، Lightning یک موتور الکتریکی 396 اسب بخاری (295 کیلووات) ، 878 پوند فوت (1190 نیوتن متر) تأمین می کند که از یک باتری 127 کیلووات ساعتی تغذیه می کند. شارژ AC با قدرت 19.2 کیلو وات کمی قدرتمندتر از اکثر خودروهای برقی مسافری است. اتوبوس ها همچنین می توانند با سرعت 60 کیلو وات شارژ سریع DC داشته و قادر به تعامل بین خودرو و شبکه باشند. اولین اتوبوس ها قرار است در پاییز امسال تحویل داده شوند. تیم ریسر ، مدیر عامل Lightning eMotors گفت. "ما بسیار هیجان زده هستیم که آنها ما را به عنوان شریک فناوری EV خود انتخاب کرده اند. نزدیک به نیم میلیون اتوبوس مدرسه در ایالات متحده وجود دارد که در اوج زمان برقی در دسترس هستند تا انرژی را مجدداً به شبکه انتقال دهند و حمل و نقل دانش آموزان را به بخش مهمی تبدیل کند. در کاهش آلودگی هوا و انتشار گازهای گلخانه ای. "

خبرهای دیگر از ماشین ها