خبر

 • تک بورد - 41 درصد از مصرف کنندگان می گویند ماشین بعدی آنها برقی خواهد بود

  41 درصد از مصرف کنندگان می گویند ماشین بعدی آنها برقی خواهد بود
  6 روز و 14 ساعت قبل

  EY از 9000 نفر در 11 کشور جهان برای شاخص مصرف کننده تحرک خود نظر سنجی کرد.
  وسایل نقلیه الکتریکی به طور فزاینده ای وارد جریان اصلی جریان می شوند. طبق نظرسنجی جدید انجام شده توسط EY ، 41 درصد از مصرف كنندگانی كه قصد خرید اتومبیل را دارند ، می گویند وسیله نقلیه بعدی آنها افزونه خواهد بود. و آنها عمدتا به دلیل تأثیرات زیست محیطی در حال تصمیم گیری هستند.

  EY در ژوئن سال جاری به عنوان بخشی از 9000 مصرف کننده از 13 کشور (استرالیا ، کانادا ، چین ، آلمان ، هند ، ایتالیا ، ژاپن ، نیوزیلند ، سنگاپور ، کره جنوبی ، سوئد ، انگلستان و ایالات متحده) نظرسنجی کرد. شاخص مصرف کننده تحرک آن. آخرین باری که این شرکت در سپتامبر 2020 این نظر سنجی را انجام داد ، فقط 30 درصد گفتند که ماشین بعدی آنها باتری EV یا پلاگین هیبریدی EV خواهد بود.

  BEV ها کجا ICE را شکست می دهند؟

  فرزندخواندگی EV در بعضی جاها با سرعت بیشتری نسبت به جاهای دیگر پیش می رود. به عنوان مثال در چین ، 48 درصد می گویند اتومبیل بعدی آنها EV خواهد بود و تنها 43 درصد می گویند که این موتور دارای موتور احتراق داخلی خواهد بود (3 درصد به دنبال سلول سوختی هیدروژن EV هستند و 5 درصد باقیمانده اعلام می کنند که مطمئن نیستند) . اعداد سوئد تقریباً یکسان هستند و 48 درصد آنها خودروی EV را می خواهند.

  تبلیغات

  در کره جنوبی ، 51 درصد اظهار داشتند که EV وسیله نقلیه بعدی آنها خواهد بود. در سنگاپور 53 درصد خودروی EV را می خواهند و در ایتالیا 63 درصد اعلام کردند که وسیله نقلیه بعدی آنها پلاگین است.

  اما در سایر کشورهایی که EY نظرسنجی کرد ، موتور احتراق داخلی همچنان محبوب ترین انتخاب. در استرالیا ، تنها 17 درصد یک خودروی EV را خریداری می کنند ، در مقابل 75 درصد از استرالیایی ها که می خواهند یک ماشین دیگر سوزاندن کربن داشته باشند. شباهت کمی بین بازار اتومبیل ایالات متحده و هند وجود دارد ، اما در هر دو مورد ، فقط 28 درصد از مصرف کنندگان می گویند که یک خودروی EV بعدی را می خواهند. در نیوزیلند 30 درصد نشان دادند که EV در کارتها وجود دارد. در کانادا 35 درصد همین را گفتند و در آلمان 38 درصد قصد دارند برق بروند. در انگلیس 40 درصد خواهان پلاگین هستند و در ژاپن 42 درصد این درخواست را دارند.

  در هر کشور ، محیط زیست دلیل اصلی تمایل به برق رسانی بود و نگرانی عمده هزینه های آن بود. مالکیت ، زیرساخت شارژ نیست. خبر خوب این است که بارها و بارها ، تحقیقات نشان می دهد که نگهداری خودروهای ارزان قیمت بسیار ارزان تر و هزینه مالکیت کلی آنها کمتر از خودروهای بنزینی یا دیزلی است.

خبرهای دیگر از ماشین ها