خبر

 • تک بورد - 2021 Jeep Wrangler 4xe با جنگ جهانی دوم با بازده 50 mpg ازدواج می کند

  2021 Jeep Wrangler 4xe با جنگ جهانی دوم با بازده 50 mpg ازدواج می کند
  20 روز و 10 ساعت قبل

  این در جاده چند دست است ، اما در حال حاضر تنها آفرودر پلاگین است.
  این قانون سخت و سریع نیست ، اما اکثر خودروها با افزودن موتورهای الکتریکی بهتر خواهند بود. همیشه استثنائاتی وجود دارد - باتری های سنگین و موتور الکتریکی ، به عنوان مثال ، Caterham 7 را خراب می کند - اما در مورد اکثر خودروها صادق است. Jeep Wrangler 4xe را در نظر بگیرید ، نسخه پلاگین هیبریدی جدید از محبوب ترین خزنده راک در کشور.

  برای افراد غیر اتومبیل ، Wrangler ممکن است مترادف با Jeep باشد. نسل فعلی Wrangler تنها به سال 2017 برمی گردد ، اما هنوز نشانه های زیبایی زیادی دارد که مستقیماً به جیپ اصلی جنگ جهانی دوم باز می گردد. چرخ های بزرگ از بدنه بیرون می آیند و در پلاستیک های طاق پلاستیکی محافظت می شوند که چراغ روشنایی LED را از جلو روشن می کند.

  اما این یک SUV بسیار بزرگ نیست طبق استانداردهای 2021 ، با 188.4 اینچ (4786 میلی متر) بلند (از جمله لاستیک زاپاس نصب شده در عقب). درها به شما سیگنال می دهند که با استفاده از لولا های بزرگ خارجی قابل جدا شدن هستند. تنها سرنخ واقعی که نشان می دهد این یک هیبرید پلاگین است برخی از قطعات آبی برقی در اینجا و آنجا (مانند قلاب یدک کش) به علاوه درگاه شارژ که درست در زیر ستون A در سمت راننده قرار دارد.

  وارد شوید ، دستگیره ناهموار در را بکشید ، سپس از طریق تخته دویدن و دسته ای که درست روی ستون A نصب شده است به داخل کابین بروید. نشانه های طراحی دهه 1940 در داخل ادامه می یابد ، با عمودی ترین داشبوردی که در سالهای طولانی با آن روبرو شده ام. این بدان معناست که صفحه لمسی UConnect حداقل در دسترس است. تبلیغات

  در زیر کاپوت متمایز شما یک موتور بنزینی چهار سیلندر توربوشارژ 2.0 لیتری توربوشارژ با 270 اسب بخار قدرت (200 کیلووات) و 295 پوند فوت (400 نیوتون متر) پیدا خواهید کرد. همچنین یک موتور کششی برقی 134 اسب بخاری (100 کیلووات) ، 181 پوند فوت (245 نیوتن متر) در جلوی گیربکس هشت سرعته اتوماتیک نصب شده است-در این مورد همیشه عالی ZF 8HP.

  همچنین یک جعبه انتقال دو سرعته با هر دو حالت چهار چرخ 4 قد بالا و 4 پایین و دو چرخ محرک برای فعالیت در جاده وجود دارد. آزمایش ما Wrangler 4xe مدل Sahara بود که دارای دیفرانسیل باز جلو و عقب دانا 44 است ، اگرچه لغزش محدودی عقب به عنوان یک گزینه در دسترس است. آفرودرهای سخت تر بیشتر روبیکون را می خواهند ، که با قفل های Tru-Lok ارتقاء می دهد.

  در مجموع ، پیشرانه هیبریدی 375 اسب بخار (280 کیلو وات) و 470 پوند فوت (637 نیوتن متر) امتیاز دارد. ) ، که این را تبدیل به قوی ترین Wrangler فروخته شده پس از آن با نیمکره V8 می کند. (خروجی گشتاور یکسانی دارد ، که احتمالاً در رانندگی روزمره و همچنین در خارج از جاده اهمیت بیشتری دارد.) موتور و موتور توسط یک کلاچ متصل می شوند که می تواند موتور احتراق داخلی را در هنگام رانگلر 4xe قطع کند. حالت الکتریکی.

  باتری کششی لیتیوم یون در زیر صندلی عقب قرار دارد. ظرفیت کل 17.3 کیلووات ساعت است که حدود 15 کیلووات ساعت از آن برای راننده قابل استفاده است. هنگامی که به شارژر سطح 2 (240 ولت ، AC) متصل می شود ، می تواند تا 7.2 کیلو وات شارژ شود ، که بازگرداندن بسته باتری به 100 درصد فقط کمتر از سه ساعت طول می کشد.

  در حالت الکتریکی ، به گفته جیپ و آژانس حفاظت از محیط زیست ، یک باتری کاملاً شارژ شده برای 22 مایل برد الکتریکی مناسب است. شما حالت رانندگی را از طریق یک دکمه روی خط تیره انتخاب می کنید و یک دکمه دیگر نیز برای فعال کردن حداکثر ترمزهای احیا کننده در این حالت وجود دارد که در واقع رانندگی با یک پدال را امکان پذیر می کند.

  حالت های دیگر رانندگی ترکیبی هستند ، حالت پیش فرض و که موتور الکتریکی و موتور بنزینی را با هم ترکیب می کند و ذخیره الکترونیکی ، که به Wrangler 4xe می گوید فقط از موتور احتراق داخلی استفاده کنید و باتری را برای بعد ذخیره کنید. تا زمانی که باتری را شارژ کرده اید ، حالت ترکیبی باید 49 mpg (4.8 لیتر/100 کیلومتر) را بازگرداند. اما وقتی باتری خالی است ، بازدهی به 20 mpg (11.8 L/100km) کاهش می یابد.

  صادقانه بگویم ، رانندگی در جاده

  در جاده ، Wrangler 4xe یک سبک رانندگی آرام را تشویق می کند که باید به شما در نزدیک شدن به اعداد EPA کمک کند. من کلمات را به زبان نمی آورم: گرانگلر بدترین رفتار جاده ای را در بین هر وسیله نقلیه جدیدی که مدتی رانندگی کرده ام دارد. بین لاستیک های خارج از جاده و محورهای محکم جلو و عقب ، جیپ هر کمبری و دست انداز را در جاده دنبال می کند و با حرکت خمیدگی کمی به این طرف و آن طرف حرکت می کند و ظاهراً در یک خط مستقیم حرکت می کند. با سرعت بزرگراه حرکت می کند ، اما تجربه خاصی نیست.

  در اطراف شهر ، با مقداری شارژ باتری و سرعت کمتر از 25 مایل در ساعت (40 کیلومتر در ساعت) ، به عنوان دونده خوب عمل می کند - که شکار و جابجایی به استثنای. با این حال ، به نظر نمی رسد بزرگترین نسل باشد. میرایی Wrangler 4xe روی چاله ها و موارد مشابه بسیار عالی بود و حرکات برگشتی شدید را به طور موثری خنثی کرد.

  این نشان می دهد که Wrangler 4xe در خارج از جاده بسیار مناسب خواهد بود ، چیزی که ما نتوانستیم آن را آزمایش کنیم. نرسیدن به آن واقعاً شرم آور است ، زیرا این دلیل اصلی وجود این جیپ است و من کاملاً مطمئن هستم که آفرود برقی در سکوت حتی بهتر از آفرود معمولی با صدای موتور است. (جیپ حتی برخی از ایستگاه های شارژ مسیرهای موآب ، یوتا ، و همچنین خرس بزرگ و مسیر روبیکون در کالیفرنیا را ساخته است.)

  صرف نظر از نوع تریم مورد نظر ، به نظر ما Wrangler 4xe است اگر می توانید بدون هیچ دلیل دیگری حداقل برخی از رانندگی خود را بدون آلاینده انتخاب کنید ، محدوده را انتخاب کنید. با MSRP که از 51،025 دلار شروع می شود ، مطمئناً ارزان ترین Wrangler در خط نیست ، اگرچه واجد شرایط اعتبار کامل 7500 دلاری IRS پلاگین مالیات خودرو است. این امر جیپ را از تغییر دادن بسیاری از Wrangler 4xes ، تا حدی به دلیل برخی از قراردادهای اجاره ای متوقف نکرده است.

  برای رانندگی در جاده ، Ford Bronco یا Land Rover Defender بسیار متمدن تر خواهید بود. ، و هر دو باید به همان اندازه در مسیر توانایی داشته باشند. اما ما همچنان منتظر هستیم تا افزونه Defender به آمریکا بیاید و فورد نسخه برقی Bronco را معرفی کند. به همین دلیل ، من آمادگی دارم فعلاً رفتارهای خاص Wrangler را ببخشم. اما اگر قصد گل آلود شدن آن را ندارید ، احتمالاً نباید آن را خریداری کنید.

  لیست تصویر توسط Jeep

خبرهای دیگر از ماشین ها